Ziraat Bankası Şikayet Hattı Numarası

ziraat bankası şikayet hattı numarası

Ziraat bankası şikayet hattı telefon numarası gibi konular hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Yalnızca şikayetleriniz için değil, istek ve önerileriniz için de kullanabileceğiniz bir çağrı merkezi hattı mevcut ve sizler de bu hat üzerinden iletişim kurarak taleplerinizi iletebiliyor ya da şikayetlerinizi sorunsuz bir şekilde oluşturabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası

Ziraat bankası şikayet hattı numarası için 0850 220 00 00 numaralı telefonu kullanmanız yeterli olacaktır ve bu numara aracılığı ile personele ulaşarak şikayetlerinizi bire bir iletme şansı elde ediyorsunuz.

Çağrı merkezi aracılığı ile şikayetlerinizi oluşturabileceğiniz gibi dilerseniz iletişim formunu da kullanabilirsiniz, buradan da şikayetlerinizi kolay bir şekilde dile getirebiliyorsunuz. Şikayetleriniz en kısa süre içerisinde dönüş yapacaklarını belirten bir mail ya da bildirim sms’i alacaksınız ve süreç de hızlı bir şekilde başlatılacaktır.

Şikayet Var

Çağrı merkezi aracılığı ile oluşturacağınız şikayetlerinizden herhangi bir sonuç elde edemediğiniz takdirde Şikayet Var isimli siteyi de tercih edebilirsiniz. Kurumsal firmaların ve özellikle bankaların büyük bir kısmı bu konuda fazlasıyla hassas ve açılan şikayetler doğrultusunda en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşarak çözüm üretmek istiyorlar.

Şikayet var üzerinden oluşturacağınız şikayetlerde Ziraat Bankası en kısa süre içerisinde dönüş yapacak ve şikayetlerinizi detaylı bir şekilde dinleyecektir. Çağrı merkezinden geri dönüş alamadığınız durumlarda bu tür siteleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz çünkü kurumsal firmalar dijital ortamlardan bir hayli çekiniyor ve daha hızlı hareket etmek durumunda kalıyorlar.

Ziraat Bankası İletişim Formu

Şikayetlerinizi çağrı merkezi aracılığı ile iletebileceğiniz gibi aynı zamanda şikayet formu oluşturarak da iletebiliyorsunuz. Aşağıda sizlere bir link verdik ve bu link aracılığı ile de işlemlerinizi yerine getirebiliyorsunuz. İletişim formu üzerinden yalnızca şikayetlerinizi değil, aynı zamanda önerilerinizi de iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor ve sizleri dinliyorlar.

Ziraat Bankası çağrı merkezi personeline ulaşmak çoğu zaman zor olabiliyor ve hatta bu konuda en büyük eksiklere sahip banka diyebiliriz. Personele ulaşamadığınız durumlarda sizler de iletişim formunu tercih edebilir ya da yukarıdaki başlıkta da bahsettiğimiz gibi şikayet var ve benzeri adresleri kullanabilirsiniz.

Ziraat bankası iletişim formu

Ziraat Bankası Şikayetlerime Geri Dönüş Yapmıyor!

Ziraat Bankası şikayet hattı ya da iletişim formu üzerinden oluşturduğunuz şikayetlere herhangi bir şekilde yanıt alamadığınız takdirde size en yakın şubeye giderek şikayetlerinizi bire bir iletmenizi tavsiye ediyoruz. Hemen yanınızda genel merkezi arayarak çözüm üretmeye çalışıyorlar. Umuyoruz ki süreç bu noktaya gelmez ancak atabileceğiniz en son adım da bu olacaktır.

Genellikle bu süreci yaşamıyorsunuz ve olabildiğince hızlı dönüş yapmaya çalışıyorlar ancak yoğunluğa bağlı olarak aksaklık meydana gelebilir ve bu tür durumlarda sizler de süreci hızlandırmak adına şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Bire bir görüşmelerde daha hızlı sonuç elde edebilir ve süreci de daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, ülkemizin en köklü isimlerinden biri ve özellikle çiftçilere sağladığı teşvikler ile birlikte üretime de katkıda bulunuyor. Milyonlarca müşteriye sahip olan ve hali hazırda en çok tercih edilen banka olarak karşımıza çıkan Ziraat Bankası da zaman zaman hatalar yapabiliyor. Bu hatalar neticesinde sizler de mağdur olmamak adına Ziraat Bankası şikayet hattı üzerinden taleplerinizi ya da sorunlarınızı detaylı bir şekilde iletebiliyorsunuz.

Güler yüzlü, işini gerçekten iyi yapan bir personel kadrosu ile hareket ediyorlar ve bu konuda da sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Prensiplere sahip bir yönetici kadrosu ve ekip ile yoluna devam eden banka, soru ve sorunlarınız ile de yakından ilgileniyor ve memnuniyetinizi üst seviyelere taşımayı başarıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu