Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

ziraat bankası kredi kartı limit arttırma

Ziraat Bankası kredi kartınızın limitini arttırmak sadece başvuruyla sağlanan bir işlem değildir. İstenilen limite uygun olarak gelirinizin olması gerekir. Az geliri olan biri gelirinden fazla limit yükseltme işlemi yapmak istese bile banka bunu onaylamaz. Bu yüzden kredi kartı limitimizi arttırma işlemi yaparken dikkat edilmesi gereken durum öncelikle gelirinizle doğru orantıda olan bir miktar seçimi yapılmalıdır. Kredi kartı tüm kullanıcılar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Sosyal yaşamımızın bir parçası olan kartımızın limitinin yetmediği birçok zaman olabiliyor. Bu zamanlarda olumsuz durumlarla karşılaşmamak için kredi kartı limitimizi arttırabiliriz.

Ziraat Bankasına kredi kartınızı yükseltme talebinde birçok yerden başvuru yapabilirsiniz. Eğer yükseltmek istenilen miktar 5 bin TL üzerinde bir miktarsa Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru yapmanız gerekiyor. Daha düşük miktarlar için farklı yollarla yükseltme sağlanabilmesi mümkün.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Limit Arttırma

Ziraat Bankası kredi kartınızın limiti yeterli gelmediği takdirde bankanın müşteri hizmetleri numarası olan “444 00 00″ı arayarak kredi kartı limit yükseltme talebinde doğrudan uzman kişilerden destek alarak ihtiyacınız olan miktarı kısa sürede arttırma olanağı sağlarsınız.

Ziraat İnternet Bankacılığı ve Mobilden Limit Arttırma

Ziraat Bankasının internet bankacılığı son teknoloji modern uygulamalara sahip olduğu için kredi kartı limit yükseltme işleminizi evinizde veya çalışırken internet bankacılığı üzerinden veya mobil işlemleri doğrultusunda istenilen miktar için kredi kartı bölümünden kredi kartı limit artış seçeneğini tuşlayarak kredi kartı limitimizi yükseltmenize imkan sağlamakta olan bir hizmettir.

Ziraat ATM’den Limit Arttırma

Ziraat Bankası ATM hizmeti dünyanın her yerinde her noktada mevcut donanımlı bir hizmettir. Kredi kartı limitimizi size en yakın ATM’den kart limitini yükseltme işlemlerine giriş sağlayarak kredi kartı limitimizi istenilen miktarda arttırma yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu