Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2018

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası bir devlet bankasıdır. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sms yolu ile veya internet şubeciliği ile kolayca yapılmaktadır.
Şubeye gitmeye gerek kalmadan Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

 

Kredi kartı faizlerini en düşük seviyede tutan Ziraat Bankası, kendi bünyesinde hesabı olanlar için farklı kategorilerde kredi kartları da veriyor. Bu kartların ödemelinde kolaylık ve taksitlendirmelerinde indirimler yapıyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Hangi Yollarla Yapılabilir?

Hiçbir banka şubesine gider gitmez size kredi kartını hediye ediyormuş bir havada kredi kartı vermez. Kredi kartı alabilmeniz için ilk önce bir ön başvuru yapmalısınız. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sistemlerinden en popüler olanı internet üzerinden başvuru olarak bilinir.

Ön başvuru yapabileceğiniz sistemler, internet sitesi, Ziraat mobil, çağrı merkezi, internet şubesi, atm olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusunu SMS Yolu İle Nasıl Yapabilirsiniz?

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sms yolu ile yapmak isterseniz, cep telefonu mesajı ile yani sms yöntemiyle KART boşluk ve kredi kartı çıkarmak isteyen kişinin TC kimlik no ve ne kadar limitte bir kredi kartı istediğinizi yazıp 4747’ye sms (kısa mesaj) yollayarak başvuru yapabilirsiniz.

Sms yolu ile yaptığınız kredi kartı başvurusunu kendi şartlarınıza göre Ziraat Bankası üzerinden biraz bekleyebilirsiniz veya bir hafta içinde kredi kartınızın çıktığı haberi size sms yolu ile bildirilir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın