Ziraat Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

ziraat bankası kredi kartı başvurusu sms

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sms ile son derece hızlı biçimde yapılıyor. Ancak internet üzerinden, şubelerden ve telefonla da yapılabilir. Bu karta sahip olmanız durumunda birçok yerden indirimli fırsatları yakalayabilirsiniz. Yazımızda kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı başvuruları için çok çeşitli yollar vardır. Dilediğiniz yöntemle kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapılan bir bankadır. Ayrıca sms ve telefon şubesinden de başvurular yapılabiliyor Fakat insanlara tavsiye edilen en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bu hizmet için başvuruda bulunmaktır.

Ziraat Bankası Bankkart, Bankkart Gold ve Bankkart Platinum

Ziraat Bankası yaptığı bir yenilik ile daha önce görülmemiş bir hizmeti müşterilerine sağladı. Bünyesindeki tüm kredi kartlarını tek bir kartta birleştiren Ziraat Bankası bu kartın adına da Bankkart dedi. Kartın ön kısmında kredi kartı için numara arka kısmında ise banka kartı hesap numarası için numara bulunmaktadır.

Siz işlem yaparken hangi kart ile işlem yapacağınızı seçmeniz için bir seçim ekranı gelecektir. Hangi kart kısmını kullanmak istiyorsanız o kısmı seçmelisiniz. Bu karta sahip olmak size çok sayıda fayda sağlayacaktır. Diğer banka üyelerine sağlanmayan bu fırsatlar sizi her daim bir adım önde tutan fırsatlar olacaktır. Bu karta sahipseniz anlaşmalı şirketlerden taksitli alışveriş yapabilir, bu alışverişlerden puanlar kazanabilir ve puanları alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Ayrıca tüm kampanyalardan yararlanarak Bankkart indirimlerinden de faydalanma imkanına sahip olursunuz. Bankkart’ın bu avantajlı özellikleri sayesinde siz de hayatınızı oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Kredi kartı özelliği sayesinde de istediğiniz zaman nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

bankkart gold platinum

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu SMS İle

Ziraat Bankası’ndan kredi kartına başvurmanın en kolay yolu bankaya SMS atmaktır. BANKKART yazdıktan sonra boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 4757’ye göndermeniz gerekir.

Ziraat Bankası Telefonla Kredi Kartı Başvurusu

Kart başvurularınız için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de Bankkart müşteri iletişim merkezini aramaktır. 0850 258 00 00 numaralı telefonu arayarak kredi kartı talebinizi iletebilir ve anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası’ndan ve diğer tüm bankalardan yapılacak olan kredi kartı başvurusunun en sağlıklı yöntemi bu yöntemdir. Ziraat Bankası şubelerine giderek hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Üzerinden Kart Başvurusu

Bankkart’a başvurmanın çok çeşitli yolları bulunur. En kolay yol olarak bilinen internet üzerinden başvuru yapmaktır. Ziraat Bankası internet şubesine girdikten sonra üst menüdeki bireysel/kartlar menüsüne tıklamanız gerekir.

Burada diğer kartlar için başvuru şansı da bulunur. İstediğiniz kartı seçtikten sonra başvuru kanalları yazan yerin altındaki web sitesi butonuna tıklayınız. Daha sonra açılan sekmede kredi kartı başvurusu için size ait bilgileri doldurmanız gerekir. Bu bilgileri de doldurduktan sonra yapılacak tek şey devam seçeneğine tıklamaktır. Bu işlem online kredi kartı başvurunuzun son adımıdır ve bu adımdan sonra kredi kartı başvurunuz bankaya iletilir.

Ziraat Bankası kredi kartlarını incelemek için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu