Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu son derece hızlı biçimde şubelerden yapılıyor. Ancak internet üzerinden SMS ile de kolay bir şekilde yapılabilir. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizde şubeye giderek müşteri temsilcisiyle görüşmeniz yeterli olacaktır. Genelde emekli müşteri ve öğrenci müşterilere bu şekilde kredi kartı veren bankaya farklı banka müşterileri de başvuru yapabilir. İnternet üzerinden başvuru yapılan ve çağrı merkezi yetkilileri tarafından takip edilen süreç 3-4 iş günü sürer.

Kredi kartınızın başvurusuna devam etmek istediğinizde 0850 222 00 00 numaralı telefondan aranabilirsiniz. Bu arama sonrası başvurunuzun onaylanıp onaylanmayacağı belli olacaktır. SMS ile tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Ziraat Maximum kart başvurusu yaparak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Aidatsız kart istediğinizde de taksit özelliği olmayan Ziraat kredi kartı kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart, Bankkart Gold ve Bankkart Platinum

Ziraat Bankası şubesine giderek kartınızı alabilirsiniz. Kredi kartınız için gereken şifre işlemlerini şubeden ya da SMS ile yapabilirsiniz. Bu şekilde kartınızı ilk işlemle birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı işlemleriniz için Maximum kart tercih ettiğinizde taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca taksitli nakit avans çekerek kredi kartınıza taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı olarak kart aidatı olmayan kart da kullanabilirsiniz. Bank kart gold veya platinum gibi seçenekler de tercih edebilirsiniz. Başvurunuzu internet üzerinden de şubeye giderek de yapabilirsiniz. Ziraat bankası kredi kartı kullanıcılarının avantajlı puanlar kazanması da mümkün.

Ziraat Bankası kredi kartları için tıklayın.

Yorum Yapın