Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

ziraat internet bankacılığı şifre alma

Ziraat internet bankacılığı şifre alma işlemleriniz için bu sayfamızdan yardım alabilir, Ziraat Bankasının internet şubesi veya mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası müşterisi olduğunuzda aynı zamanda bankanın birçok hizmetinden de yararlanma hakkına sahip oluyorsunuz. İşlemlerinizi şubeye gitmeden yapmak istediğinizde bunu online internet bankacılığı veya mobil şube üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde internet bankacılığı ile artık birçok işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma İşlemleri

Ziraat Bankası üzerinden internet şubesine girdikten sonra istediğiniz işlemleri yerine getirebilirsiniz. Ziraat Bankasının internet bankacılığı şifresi herkese farklı olarak verilir ve bu şifre ile işlemler kolayca yerine getirilebilir.

İnternet Bankacılığı işlemlerini bu şifre sayesinde güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı şifre oluşturma işlemleri için şu yolları izlemeniz gerekir.

  1. İlk olarak bankanın internet şubesine giriş yapmanız gerekir.
  2. T.C kimlik numaranızı tuşladıktan sonra telefon numaranızı başında sıfır kullanmadan girmeniz gerekir.
  3. Bu aşamadan sonra ise son aşama olan güvenlik kutucuğunu da doldurduktan sonra Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı şifre oluşturma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.
  4. Bu işlemler bittikten sonra telefonunuza bir onay kodu ulaşır ve istenilen bilgiler girildikten sonra internet bankacılığı kullanılmaya başlanabilir.

Ziraat internet bankacılığı açma ve şifre alma işlemleri için: https://bireysel.ziraatbank.com.tr/Transactions/Online/Default.aspx?txns=OnlineApp&customerType=rtl

İnternet bankacılığı şifresi almak için herhangi bir Ziraat bankası şubesine uğrayabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Size en yakın ziraat bankası şubesine giderek gişe görevlisine şifre alma talebinizi iletebilir ardından telefonunuza gelen SMS ile gerekli adımları takip ederek şifrenizi oluşturabilirsiniz. Diğer yöntemde ise ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numarasını arayarak da 7/24 şifre alma işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Ziraat Mobil Şifre Alma

Ziraat bankası mobil şube üzerinden şifre almak için uygulamanız gereken tüm adımlar aynıdır. Yukarıda anlattığımız adımların aynısını sadece bir telefon üzerinden yapıyorsunuz. İlk olarak Ziraat mobil uygulaması telefonunuza indirilir. Giriş ekranında dijital bankacılık müşterimiz olmak için “hemen başvur” kutucuğunu göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra yapmanız gerekenlerin hepsi anlattığımız gibidir.

ziraat mobil şifre alma

Ziraat Bankası Mobil veya İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum

Ziraat bankası internet bankacılığı şifresini unuttuğunuz takdirde internet şubesi giriş ekranında yer alan “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayarak yeni şifre oluşturabiliyorsunuz. Burada sırasıyla kişisel bilgiler – güvenlik bilgileri – doğrulama şifresi – şifre oluşturma adımları tamamlanarak yeni şifre edinebilirsiniz. Ayrıca yine müşteri hizmetlerini arayarak da şifrenizi yenileyebilirsiniz.

ziraat internet bankacılığı şifremi unuttum

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı İle Neler Yapılabilir?

ziraat internet şubesi ile neler yapılabilir

Kullanımı kolay ve güvenli olan internet bankacılığı ile siz de faturalarınız ödeyebilir, kredi kartınızın borcunu yatırabilir, para transferi ve çeşitli işlemleri internetin olduğu her yerde bilgilerinizi girerek gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanmanın avantajlarından birisi de faiz oranlarından daha kolay bir şekilde haberdar olmaktır. Şubelerde gerçekleştirilen işlemlerden daha uygun maliyetlerde işlemler gerçekleştirmek istiyorsanız siz de internet bankacılığından faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası mobil bankacılık hizmetleri için uygulamayı telefonunuza indirebilir ve böylece kredi ekstrelerinizi kontrol altında tutabilir, hesap açma ya da kapama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir, EFT ya da havale işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat internet bankacılığı şifre alma adımlarından internet bankacılığına giriş için yalnızca https://www.ziraatbank.com.tr/tr adresini kullanınız. Siteye girdikten sonra girdiğiniz adresi mutlaka kontrol edin. Ek olarak resmi mobil uygulamadan şaşmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu