Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2020

Ziraat bankası ev hanımlarına kredi

Son zamanlarda tüm bankaların özellikle ziraat bankasının çalışmayan ev hanımlarına kredi kampanyaları tüm kadınların ilgi ve merakla takip ettiği konuların başında geliyor. Teknolojinin gelişmesi ile birçok sektörde kadınlar iş yeri açmak, ev ekonomisine destek olmak, evde farklı ürünler üretmek gibi faaliyetlerde başarı gösteriyor. Kadınlarımız güçlü ve istikrarlı bireyler olarak yetişmekte olup artık tüm iş platformlarında başarı hikayeleri yazıyor.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi kampanyasının ardından başvurular çok hızlı artış gösterdi. Bu kredi sayesinde ev hanımları iş kurmak, konut almak, araç almak gibi birçok konu ve alanda destek olanağına sahip oluyor. Ziraat Bankası’nın bu kredi imkanını sağlaması amacıyla bazı şartları bulunuyor.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Vermiyor Mu? Şartlar Nedir?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, sadece ziraat bankası değil tüm bankalar ev hanımlarına kredi verebilmektedir. Ziraat Bankası’nın ev hanımlarına yönelik başlatmış olduğu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen ev hanımlarının öncelikle kredi notunun iyi olması, bankalarla daha önce çalışmışlarsa sicillerinin temiz olması önemli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca geçmiş dönem kredi kartı veya kredi kullandıysa ödemelerinin düzenli ve gününde yapılmış olması gerekli. Bazı durumlarda müşterilerinde gelir veya ek gelir belgesi banka tarafından istenebiliyor.

Ziraat Bankasından kredi kullanmanız için gelir belgeniz yok ise kira geliri, yan geliri olan biri gibi belgelerin sunulması yeterli olacaktır. Özellikle kira veya farklı geliri olan ev hanımları ihtiyaçları doğrultusunda kolaylıkla kredi çekebilirler.

Ziraat Bankası’nın ev hanımlarına yönelik vermiş olduğu kredi kampanyasının önemli bir ayrıntısı da ev hanımlarının kişisel durumlarıdır. Örneğin dul aylığı, anne babadan kalmış emekli aylığı, ve benzeri alınan düzenli aylıklar var ise bunun belgesini bankaya sunarak ihtiyacı olan krediyi kolaylıkla alabilme imkanı doğar.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

Tüm ihtiyaçlar doğrultusunda alınabilecek bu kredi ev hanımlarının nefes alması açısından oldukça önemlidir. Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu için ziraatbank.com.tr adresinden bireysel krediler bölümünü inceleyebilir ve gerekli bilgileri bankaya sağladıktan sonra başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu