Ziraat Bankası Esnaf Kredisi

ziraat bankası esnaf kredisi

Kobi’lere destek sağlanması için Ziraat Bankasının birçok vermiş olduğu krediler bulunuyor. İşlerini büyütmek isteyen esnaf zorlandığı için üretimini veya sermayesini güçlendirmek adına tüm işlemlerini kolaylıkla yapabileceği destek olmasının avantajını sağlıyor.

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi Şartları

İşlerini büyütmek için gerekli teminat ve maddi olanakları sağlamak adına KGF destekli kredi imkanı sağlayan Ziraat Bankası, %85 ile %100 arasında değişen oranlarla 12 milyon TL’ye kadar 5 yıl kapsamlı esnaf kredi desteği sağlamaktadır. Düşük faiz oranları ile bu Kobi desteğinden yararlanmanız için bazı şartlar bulunmakta;

  • Kobi olarak bir işletme sahibi olmak
  • Kobi nitelikleri içeren şekilde esnaf, çiftçi, sanatkar, tarım işletmeciliği yapıyor olmak
  • Başvuru yapmak isteyen tüm esnaf ve işletme sahiplerinin iflas, iflas erteleme gibi takipte olan borçlarının olmaması
  • Başvuru yapacak esnaf veya işletmenin vergi borcu bulunmaması

Bu niteliklere ve şartlara sahip olmanız durumunda Ziraat Bankası’nın vermiş olduğu esnaf destek kredilerinden yararlanabilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca kredi sicil ve hiç bir olumsuz durum yaşamamanız durumunda kefilsiz esnaf kredisini kolayca alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Esnaf Nefes Kredisi

Ülkemizde milyonlarca esnaf ve işletme sahibi bulunmakta. Bu işletme ve firmalar ticari varlıklarını sürdürebilmek adına yeni yatırımlar yaparak büyümeyi hedeflemekte olanlara yıllık %9.90 faiz oranlarıyla kobi desteği vermeye sağlıyor. 12 ay vade ile Ziraat Bankasından esnaf nefes kredisinden yararlanabilirsiniz. Esnaflarımız için çok önemli bir destek olarak karşımıza çıkan bu nefes kredisi fırsatı 50 bin TL, 100 bin TL, 150 bin TL olarak 3 farklı alternatifleri ile esnafa destek sağlanır. 3 farklı miktarda alternatifleri bulunan bu desteğin aylık faiz oranı %0.82 olarak düşük faiz imkanlarıyla esnaf ve firma sahiplerine nefes almayı amaçlayan bir destektir.

Ziraat Bankası, 2020 yılında ülkemizde bulunan esnaflarımıza birçok farklı alanda ihtiyaçlarınıza göre alternatif destek sunan bir bankadır. Devlet desteğiyle yeni işletme kurmak, mevcut işletmenize değer katmak, çalışan sayısını yükseltmek, makine ve birçok ekipmanı firmanıza katmak gibi çok sayıda destekten yararlanabilmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu