Ziraat Bankası ATM’den Para Çekme & Yatırma Limitleri

Ziraat Bankası ATM’den Para Çekme Limiti

Türkiye Ziraat Bankası ülkemizde en çok tercih edilen hizmet veren Osmanlı döneminden kalan eski köklü geçmişi olan güvenilir bir devlet bankası. Devlet bankası olması yüzünden vatandaşların tüm işlemlerini hızlı ve güvenli hizmet alarak gerçekleştiriyor.

Ziraat Bankası ATM işlemleri son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ile çağa uygun son model ATM makineleri ile hizmet veriyor. Vatandaşlar dünyanın her noktasında evinden, işinden, okulundan çıkarak Ziraat Bankası ATM’lerine ulaşma imkanı sağlıyor. ATM’lerden günlük para çekimi, para yatırma ve birçok işlemin hızlı ve pratik adımlarla yapıldığını biliyoruz. Ziraat Bankasından ihtiyacınız olduğu takdirde nakit para çekebilirsiniz. Günlük para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası ATM Para Çekme Limiti Özellikleri

Ziraat Bankası tüm dünyada ATM makinesi olan bir bankadır. İhtiyaç duyulan her an bir alışveriş merkezi veya okul çıkışı ve günlük hayatımızda nakit ihtiyacı duyduğumuz her noktadan para çekimi yapabiliriz. Günlük para çekme limiti 1.500 TL iken, bu paranın üstü miktar olarak da para çekme işlemi yapılabilir. Çekilen miktar çoğalması bankaya komisyon ödemenizi arttırır. Bankaya gerekli komisyonu kestiği takdirde çekim yapabilirsiniz. Hesabınızda olan limitin hepsini tek seferde çekim yapılamaz. Ziraat Bankası ihtiyaçlar için günlük para çekme işlemi yaparak ödemelerinizi yapabilir, aynı zamanda sağlık vs. Birçok benzeri olay için insanlar acil nakit ihtiyacı duyarlar. Bu durumlarda bilmeniz gereken durumlar bu şekilde oluyor. Çekim ve yatırma işlemlerini ATM’den yaparken banknot sayıları önem taşır.

Ziraat Bankası ATM’den Para Yatırma Limiti

Ziraat Bankası ATM noktalarından para çekilme limiti gibi birde para yatırma limiti mevcut. Ziraat Bankası her noktada bulunan ATM makinelerine acil para yaptırabilir, kredi kartı borcu, elektrik, su, telefon, doğalgaz gibi günlük yaşamımızda bulunan tüm ödemeler için para yatırma işlemi yapar, aynı zamanda ödemelerimizi yapabiliriz. Günlük yaşamda insanların üzerinde para taşıması oldukça sakıncalı ve güvenli olmayan bir durumdur. Bu durumlar karşısında hemen Ziraat Bankası ATM noktalarına giderek 7/24 para yaptırabiliriz. Ancak para yatırma işleminin limiti vardır. Bu limit günlük olarak en fazla 20 bin TL olarak yapılabilir.

Yorum Yapın