Yapı Kredi Kredi Kartı Limit Arttırma

yapı kredi kredi kartı limit arttırma

Kredi kartlarının günlük insan yaşamına sunmuş olduğu kolaylıklar her geçen gün artmaktadır. Kullanıcı sayısı günden güne artan bu bankacılık ürünüyle nakit para kullanımı, alışveriş ödemeleri, fatura ödemeye gibi pek çok işlem yapma imkanı sunmaktadır. Bu açıdan yapı kredi kredi kartı limit arttırma işlemi için bankanın hizmet kanalları üzerinden bu taleplerinizi hızlıca iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Yapı kredi kredi kartı limit yükseltme işlemleri için banka şubesi, mobil banka uygulaması, internet bankacılığı, müşteri iletişim merkezi veya SMS hizmet kanalları kullanılabilir. Aşağıda tüm yöntemleri başlıklar halinde anlatıyoruz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Üzerinden Limit Arttırımı

Yapı kredi bankası mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden limit arttırımı yapmak oldukça kolay. Eğer Mobil uygulama üzerinden yapmak istiyorsanız Kartlarım > Kredi Kartı Limit Değişikliği bölümlerinden bu talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

İnternet bankacılığı üzerindense, hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri bölümlerinden sizden istenen gelir ve meslek bilgilerini belirterek limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezinden Kredi Kartı Limit Yükseltme

Kredi kartı limitinizi yükseltmenin bir diğer yolu da bankayla iletişime geçmek olabilir. Bunun için 444 0 444 numaralı banka müşteri hizmetlerini arayıp 1-2-1 tuşlaması yapmalı ve karşınıza çıkan menüde kart limitiniz ile ilgili talebinizi seçebilirsiniz.

Yapı Kredi Banka Şubeleri Üzerinden Limit Arttırmak

Bu yöntemle de kredi kartı limitinizi kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi banka şubesine giderek limit arttırma talebinizi banka görevlisine iletebilirsiniz. Bu noktada sizden gelir beyanı ve meslek bilgileri talep edilebilir. Gerekli bilgileri verdikten sonra talebiniz işleme konulacaktır.

SMS İle Yapı Kredi Kredi Kartı Limiti Arttırma

Bu yöntemle de bankaya sadece bir mesaj göndererek limit arttırma talebinizi iletebiliyorsunuz. Bunun için aralarda boşluk olacak şekilde “LIMIT Kredi kartı numarasının son 6 hanesi Aylık net gelir” bilgilerini yazarak 4411‘e SMS gönderebilirsiniz.

Not: SMS ile yapılan talebin incelenebilmesi için mesaj gönderilen telefon numarasının müşteriye ait kayıtlı numara olası ve aylık net gelir bilgisinde herhangi bir nokta işareti olmaması(Yanlış: 2.350 Doğru: 2350) gerekiyor.

Diğer Kredi Kartı İşlemleri

Yazımızda anlattığımız yöntemlerle kredi kartınıza ait pek çok işlemi de yapabilmektesiniz. Yapı kredi kredi kartı kullanıcısı olan herkes kredi kartı işlemleri ile ilgili olarak: kredi kart limiti düşürme, kredi kartı alışveriş ve nakit avans limit belirleme, kredi kartı alışveriş ve nakit avans açma kapama işlemlerini de hızlıca yapma imkanında sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu