Yapı Kredi Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

yapı kredi kredi başvurusu sms

Acil nakit ihtiyacınıza daha hızlı bir şekilde yanıt almak istiyorsanız Yapı kredi kredi başvurusu işlemlerinizi şubeye gitmeden de yerine getirebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Formalitelerden uzak bir başvuru süreci için neler yapabileceğinize hep birlikte göz atalım istiyoruz.

Yapı Kredi Sms ile Kredi Başvurusu

Yapı kredi sms ile kredi başvurusu için yapmanız gereken tek şey “Kredi türü boşluk TCKN boşluk aylık net gelir” yazıp 4411’e sms göndermek olacaktır. 24 saatlik bir süreç karşınıza çıkıyor ve bu süre zarfında ilgili kuruluş gerekli incelemeleri yaparak olumlu ya da olumsuz geri dönüşte bulunacaktır. Başvurularınız olumlu olduğu takdirde yalnızca sms ile değil, aynı zamanda çağrı merkezi ekipleri tarafından aranarak da bilgilendiriliyorsunuz.

Yapı Kredi Mobil Uygulaması Üzerinden Kredi Başvurusu

Yapı kredi mobil uygulama kredi başvurularınızı yerine getirmek adına izleyeceğiniz süreç aşağıdaki gibidir:

Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi kullanarak giriş yapacağınız Yapı Kredi uygulama ekranı ile birlikte ‘’Kredi başvurusu’’ butonunu kullanabilir ve karşınıza çıkacak formu eksiksiz bir şekilde doldurarak sizler de kredi talebinizi iletebilirsiniz.

Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru ile benzer bir süreç karşınıza çıkacaktır. Kişisel bilgilerin yanı sıra hangi kredi türünü tercih edeceğiniz ve vade seçenekleri gibi detaylar da yine mobil uygulama aracılığı ile belirlenebiliyor ve tek bir tık ile sizler de kredi başvurunuzu oluşturabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Online Kredi Başvurusu

Resmi internet sitesini kullanarak da kredi başvurularınızı sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Yapı kredi online kredi başvurusu sürecinde izlemeniz gereken yol ise aşağıdaki gibidir:

https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/bireysel-ihtiyac-kredisi/” linkine tıkladığınız takdirde karşınıza kredi başvuru ekranı çıkacaktır. İlk sayfada kişisel bilgiler başlığı altında bir form mevcut ve bu formu doldurup devam butonuna tıklamanız gerekiyor. İkinci sayfada ise kredi talebi başlığı altında bir form ile karşı karşıya geleceksiniz. Son olarak ise onay ekranına ulaşıyorsunuz ve tüm bilgileri eksiksiz girip onay verdiğini takdirde kredi başvuru talebiniz Yapı Kredi bankasına ulaştırılacaktır.

Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

yapı kredi kredi başvuru sonucu öğrenme

Yapı Kredi kredi sonucunu çok kısa sürede hızla cevaplayan bir banka olma özelliğini taşıyor. İhtiyaç kredisi 24 saat içinde sonuçlanırken taşıt kredisi ve konut kredisi işlemleri için sonuçlar 1 hafta içinde belli oluyor. Yapı Kredi kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerini bankaya giderek veya müşteri hizmetleri ile görüşerek kısa sürede sonuca bağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Yapı Kredi bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemleri için size en yakın yapı kredi şubesine giderek sonucu öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi resmi web sitesine girip kredi işlemlerine tıklayarak, T.C. kimlik bilgilerinizi yazdığınızda da kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. Sorgulama sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Kredi başvuru sonucunu öğrenmek için Yapı kredi müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Bunun için 444 0 444 numarasından Yapı Kredi müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

SMS ile kredi başvuru sonucunu sorgulamak için BIREYSEL, TAŞIT, KONUT hangi kredi türünü talep ettiyseniz büyük harflerle yazarak boşluk bırakıp yanına T.C. numaranızı yazarak 4407’ye SMS atıp sonuca ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Akıllı Takip Hizmeti

Yapı Kredi bankası yenilikçi ve gelişmiş bir banka olmasından dolayı sunmuş olduğu akıllı takip hizmeti ile siz değerli müşterilerinin istemiş olduğu kredi, kredi kartı, banka kartı ve diğer işlemlerin anlık sonuçlarına ulaşabileceğiniz takip hizmetini başarılı bir şekilde sunmuştur. Yapı Kredi bankasının internet sitesi veya müşteri hizmetlerini arayarak akıllı takip hizmeti aracılığıyla Yapı Kredi kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu