Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi 444’lü müşteri hizmetleri numarası ve bankanın iletişim merkezi ile alakalı tüm bilgiler yazımızda yer alıyor. Türkiye’de 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından ilk ulusal özel bankası olarak kurulan Yapı Kredi Bankası 2018 yılı itibariyle Türkiye’nin üçüncü en büyük özel bankasıdır. Sınırsız hizmet anlayışı ile memnun müşteri hizmeti odaklı banka, aynı zamanda Türkiye’nin en değerli 10 markası arasındadır

Yapı Kredi; 18 yaş üstü herkesin kolaylıkla başvurabileceği, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla buluşabileceği, kredi ve bireysel kampanyalarıyla ön plana çıkan bir hizmeti benimsemiştir. Yapı Kredi, teknolojik anlamda da kendini günümüz şartlarına adapte etmiş bir bankadır.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası 444 0 444 / 0850 222 0 444 şeklindedir. Yapı Kredi müşterileri bu numaralardan ulaşarak bankacılık işlemlerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

yapı kredi müşteri hizmetleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleriyle Hangi İşlemler Yapılmaktadır?

Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile yapı Kredi müşterileri birçok bankacılık işlemlerini basit ve güvenilir bir şekilde yapabilmektedirler. Yapı Kredi müşteri hizmetleri tüketicilerine bankacılık işlemleri yapmasına yardımcı olmaktadır. Yapı Kredi müşteri hizmetleriyle banka kartı bakiye sorgulaması, kredi kartı borcu sorgulaması, iban numarası sorgulaması, kredi kartı borç ödeme işlemleri vb. işlemler yapılmaktadır. Yapı Kredi müşteri hizmetleriyle yapılan işlemlerin tamamı şu şekilde:

 1. Banka hesabı bakiyesi sorgulama
 2. İban numarası sorgulama
 3. Kredi kartı borcu sorgulama
 4. Hesap numarası ve müşteri numarası sorgulama
 5. Kredi kartı borcu ödeme işlemi
 6. Cep telefonuna TL yükleme işlemleri
 7. Kredi kartı başvuru işlemleri
 8. Kredi başvuru işlemleri
 9. Banka kartı ve kredi kartı şifre işlemeleri
 10. Ödeme işlemleri
 11. Para transferleri
 12. Hesap bilgileri sorgulama işlemleri

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleriyle bu İşlemler kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası WhatsApp Üzerinden de Müşterilerine Hizmet Veriyor

Yapı Kredi Whatsapp ile, öneri, şikayet ve taleplerinizi cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden anında bankaya ulaştırabilir, destek alabilirsiniz. Sadece bireysel müşteri hizmetleri telefon numarası değil aynı zamanda yazarak da sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. WhatsApp uygulamasından Yapı Kredi Bankası ile iletişime geçmek için 0850 222 0 444 numaralı iletişim numarasını telefonunuzun rehberinize kaydetmeniz yeterli olacak. Bir başka yol ise Yapı Kredi Mobil’de yer alan İletişim Menüsü üzerinden Yapı Kredi’ye Whatsapp ile yaz butonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından bankacılık işlemleriyle ilgili sorununuzu yazıya dökmek sizi bankanın uzman ekiplerine kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaktır.

Yorum Yapın