Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

İhtiyaç duyduğunuz teknolojik ürünleri, Fibabanka kredisiyle satın alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar ve Fibabanka’nın ortak çalışması olan bu hizmette, dilediğiniz teknolojik ürüne nakit para veremeyecek durumdaysanız, bankanın özel kredisi sayesinde sizler de seçili ürünlerde alışveriş yapabilirsiniz. 3.500 lira altındaki telefonlarda 12 aya varan faizsiz krediler sizi bekliyor.

Vatan Fibabanka Kredisi Nasıl Alırım?

Krediyle telefon, tablet, bilgisayar alabileceğiniz bir hizmet sunan Fibabanka, müşterilerine çok özel ayrıcalıklarla ürün sahibi olmayı vaat ediyor. Krediden faydalanmanız gereken işlemler:

  • İlk olarak VATAN yazdıktan sonra boşluk bırakarak kendi TC kimlik numaranızı girmelisiniz daha sonra bu mesajı 3422’ye göndermelisiniz.
  • Mesajınıza olumlu dönüş olduğu takdirde, en yakın Vatan Bilgisayar işletmesine gitmelisiniz.
  • Krediyi hazırlamak üzere görevlendirilmiş olan çalışanlarla başvuru formu doldur.
  • Kredin hazır olduktan sonra seçili ürünlerden beğendiğini al.

Faizsiz geri ödeme seçenekleriyle, herkesin cebine uygun ürünü alabileceği krediyi Fibabanka’dan sağlayacaksınız. Böylece 6 ile 12 ay arasında değişen taksitlerde faiz ödemeden telefonunuza sahip olabileceksiniz.

Seçili Ürün Ne Demektir?

Seçili ürünler, iki şirketin kendi aralarında anlaşarak karar verdiği ve kampanyaya dahil ettiği ürünler anlamına gelmektedir. Birçok dünya markasının yer aldığı seçili ürünler arasında, mutlaka kendi zevkinize hitap eden ve bütçenizi sarsmayacak ürünler bulabilirsiniz. Vatan Bilgisayar işletmelerine giderek, Fibabanka Kredisiyle satın alabileceğiniz ürünleri sorabilir ve inceleyerek karar verebilirsiniz.

vatan bilgisayar fibabanka kredisi

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisiyle Neler Alabilirim?

Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi sayesinde, cep telefonu, bilgisayar ve tablet satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, cep telefonlarından 3.500 Türk Lirasının üzerinde seçimler yaptığında 6 ay faizsiz geri ödeme planına uyman. 3.500 Türk Lirası altındaki telefonlarda 12 aya varan faizsiz ödeme planınız olacaktır. Tablet ya da bilgisayar almak istediğinizde de 6 aylık taksitlerle faizsiz şekilde ürünlerin fiyatını ödemeniz gerekmektedir.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisinden Kimler Yararlanabilir?

Krediden yararlanmak için gerçek kişi olmak şart koşulmaktadır. İşletmeniz adına bir numaradan mesaj atmanız halinde dönüşler olumsuz olabilir. Tüzel kişiler yerine gerçek kişiler olarak başvurmanız, krediyi almanızdaki oranı yükseltecektir. Kampanyadan yararlanan herkesin, kredili mevduat hesabına sahip olması ya da işlem için açtırması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu