Vakıfbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Açma ve Kapatma

Ülkemizde bulunan bankalar artık teknolojiye ayak uydurma amacı ile müşterilerine güzellikler ve kolaylıklar sunmaktadır. Günümüzde zaman çok daha kıymetli olduğundan harcama yapan vatandaşlar zaman kaybetmeme çabasındadırlar. Bu yüzden market, AVM, kafe ve bazı yerlerde harcama yapan müşteriler hızlı bir şekilde ödeme yapmak istiyorlar.

Böylece bankalar artık müşterilerini rahatlama amacıyla Kartları temassız ödeme sistemine dönüştürerek, daha çabuk ve sorunsuz ödeme olanağı sağlamaktadır. VakıfBank bu sistemi barındıran önemli bankalar içerisinde yer alıyor. Sunulan bu fırsatı VakıfBank’ın tüm müşterileri bu sistemden faydalanabilirler. Bu sistemi isteyen müşteriler için Vakıfbank temassız özelliği kapatma ve açma işlemi nasıl olur göstereceğiz.

Vakıfbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Açma

Vakıfbank temassız kart sahibi olmak isteyen Vakıfbank müşterileri eğer İnternet şubesini kullanıyorlarsa, internet üzerinden temassız kart randevu işleminizi gerçekleştirebilirler. internetşubesi bulunmayan müşteriler Vakıfbank’ın 0850 222 0 724 numaralı müşteri temsilcilerini arayarak talepte bulunabilirler. Son olarak Vakıfbank’ın şubesine giderek müşteri temsilcilerinden talepte bulunabilir temassız kartın sahibi olabilirsiniz.

VakıfBank Temassız Kapatma

vakıfbank temassız kapatma

Kapatma işlemi önceden belirtilmiş olan açma işlemleri gibi aynı yoldan yapılmaktadır. Eğer kredi kartınızın temassız özelliğini kapatmak istiyorsanız;

  • 0850 222 0 724 numarayı arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir.
  • Herhangi Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz.
  • Kullanıyorsanız İnternet şubesinden bu işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İstediğiniz gün bu işlemleri gerçekleştirebilir ve talepler de bulunabilirsiniz.

Temassız Kartın Riski Var mı?

Temassız kart ile şifresiz bir şekilde yapılan ödemeler normal olarak tüketiciyi biraz endişelendiriyor. Bu endişe kartın sahibi olan kişinin haberi olmadan bir başkası çekebilir düşüncesidir. Tabii ki kartınızı oldukça iyi korumalısınız. Kartınız kaybolduğunda eğer kötü bir kişinin eline geçerse bu durum büyük oranla gerçekleşebilir. Fakat normal olarak kartınızın içinden para çekilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

VakıfBank Temassız Kartın Özellikleri Neler?

Temassız kartın en büyük özelliği hız ve ödeme kolaylığıdır. Bu sistemi kullanan müşteriler hiçbir şekilde sıra ve para üstü beklemeden kolay bir şekilde ödemesini sağlar. Verilen günlük limite göre bu ödemeyi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Şifre yazma gibi bir dert olmaksızın veya para eksik veya fazla verdim diye şüpheye düşmeksizin temassız kart sizlere alışverişin kolaylığını sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu