Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

vakıfbank kredi başvurusu

Ülkemizin en köklü banka kuruluşlarından bir tanesi olan Vakıfbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyacına daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yanıt verebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. An itibarıyla sms ile kredi başvurusu gibi bir seçenek karşımıza çıkmıyor ancak mobil uygulama ve online başvuru ile birlikte sizler de süreci hızlandırabilirsiniz. Dilerseniz bu sürecin nasıl bir işleyişe sahip olduğunu hep birlikte inceleyelim ve merak edilenleri de yanıtlamış olalım.

Vakıfbank Mobil Uygulama Kredi Başvurusu

Vakıfbank mobil kredi başvurusu işlemlerinizi yerine getirmek adına kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yapın ve hemen ardından “Başvurular” butonuna tıklayın. Bu pencerede yer alan “İhtiyaç kredisi başvurusu” seçeneğini kullanarak devam edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin ve maaş bilgilerinizin talep edileceği detaylı bir form ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurup onay verdiğiniz takdirde kredi başvurunuz oluşturulacaktır.

Hafta içi başvurularında en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır ancak başvurularınızı hafta sonunda yapmış iseniz ilk iş gününde sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Vakıfbank Online Kredi Başvurusu

Vakıfbank müşterilerine özel online kredi başvurusu ile birlikte sizler de başvurularınızı şubeye gitmeden ve herhangi bir belge göndermeden yapabiliyorsunuz. Vakıfbank online kredi başvurusu için yukarıda verdiğimiz linki kullanabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınız takdirde karşınıza 4 farklı pencereden oluşan bir menü çıkacaktır.

İlk pencerede kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Kimlik numarası ile birlikte cep telefonu numaranızı girdikten sonra gerçek bir kişi olduğunuzu ispat etmek adına onay kodunu da girmeniz gerekecektir. Sonrasında ise devam butonuna basıyor ve ikinci pencereye geçiş yapıyoruz.

İkinci bölümde kredi bilgileri ekranı ile karşı karşıya geleceksiniz ve başvuru yapmak istediğiniz kredi türünün yanı sıra vade seçeneklerini de belirleyebiliyorsunuz. Gelir ve çalışma bilgileri ve son olarak onay ekranı ile birlikte sizler de dakikalar içerisinde Vakıfbank kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Vakıfbank kredileri ile alakalı detaylı bilgi için:
https://www.vakifbank.com.tr/bireysel-krediler.aspx?pageID=237

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

vakıfbank kredi başvuru sorgulama

Vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerini ve diğer işlemleri kısa sürede sonuçlandırmak için en yakın banka şubesine giderek yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

İhtiyacınız olan krediyi talep ettikten sonra sicilinizin temiz olması oldukça büyük önem taşıyor. Sonucun olumlu olması sonucunda banka tarafından istenen evrakları kısa sürede bankaya vererek işlemleri hızlandırabilirsiniz. Vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemleri için öncelikle size en yakın Vakıfbank şubesine giderek sonucu öğrenebilirsiniz. Kredi başvuru sonucunu 0850 222 0 724 numaradan müşteri hizmetleri ile görüşerek de öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank tarafından talep ettiğiniz kredi sorgulama işlemleri kısa sürede en hızlı şekilde yapılıyor. Profesyonel adımlarla yürütülen kredi başvuru işlemleri kredi miktarı ve türüne göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyaç kredisi aynı günde sonuçlanırken taşıt veya konut gibi diğer kredi türlerinde inceleme ve değerlendirme yapıldığı için birkaç günde sonuçlanması beklenir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu