Türkiye İş Bankası Kredi Başvurusu

iş bankası kredi başvurusu sms

Türkiye iş bankası kredi başvurusu yöntemleri hakkında tüm bilgiler bu sayfamızda yer alıyor.

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye iş bankası kredi başvurularınızı İşcep, bankamatik, sms, telefon ve online işlemler menüsü aracılığı ile dakikalar içerisinde yapabiliyor ve sizler de acil nakit ihtiyacınıza daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yanıt alabiliyorsunuz.

İş Bankası İşcep Kredi Başvurusu

İşcep uygulamasına giriş yaptıktan hemen sonra krediler menüsü ve ardından anında kredi başvurusu butonu ile birlikte başvuru ekranına erişim sağlayabilirsiniz. Burada doldurmanız gereken birtakım formlar karşınıza çıkacaktır ve eksiksiz bilgi verdiğiniz takdirde başvurunuz incelemeye alınacak ve yine kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılacaktır.

İş Bankası SMS İle Kredi başvurusu

Türkiye iş bankasına sms ile basit bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gerekenler şöyle:

Nakit, T.C. Kimlik No, Kredi Tutarı, Aylık Gelir aralarında boşluk bırakılarak yazılıp 4402‘ye gönderilerek sms ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapılan her SMS başvurusu için operatörler tarafından 1 SMS’lik ücret kesildiğini de belirtelim.

İş Bankası İnternet Şubesi Üzerinden Kredi Başvurusu

İş Bankası online kredi başvurusu için yerine getirmeniz gereken işlemler ise aşağıdaki gibidir:

İnternet şubesine kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile giriş yaptıktan hemen sonra kredilerim ve anında kredi başvurusu adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Yine burada birtakım bilgilere ihtiyacımız var ve ilgili formu eksiksiz bir şekilde doldurup onay vermeniz yeterli olacaktır.

24 saat gibi kısa bir süre içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş alacaksınız ve eğer belge ihtiyacı varsa çağrı merkezi personeli bu konuda da sizlere gerekli bilgiyi iletecektir.

İş Bankası Bankamatik Üzerinden Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankası, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Mobil bankacılık ve online işlemler menüsünün yanı sıra bankamatik üzerinden de kredi başvurularınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bankamatik > daha fazlası > anında kredi ve anında ek hesap adımlarını takip ederek sizler de İş Bankası bankamatik kredi başvurusu işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Ayrıca İş Bankasına telefon şubesi üzerinden de kredisi başvurusu  yapabilirsiniz. 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubesini arayarak müşteri temsilcilerine kredi başvuru talebinizi iletmeniz mümkün.

Önemli Bilgilendirme: Yapacağınız kredi başvuruları olumlu sonuçlandığı takdirde 40.000 lira ve 60 ay vadeye kadar olan kredileriniz saniyeler içerisinde bankadaki vadesiz hesabınıza aktarılacaktır. İş Bankası, maaşlı müşterilerinden çoğu zaman belge bile talep etmiyor ve online işlemleri çok daha tercih edilir hale getiriyor. Az önce de bahsettiğimiz gibi krediniz onaylandığı takdirde vadesiz lira hesaplarınızı kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Başvuru yapmak için şubeye gitmenize gerek yok. Aynı şekilde ilgili tutarı çekmek için de şube ziyaretine ihtiyacınız olmayacaktır çünkü banka tarafından hesaplarınıza aktarım yapılıyor ve sizler de süreci online olarak yönetebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu