Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma 2019

turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma

Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemleri ve çağrı merkezi ile alakalı bilgiler yazımızda. Eğer Turkcell operatörüne üyeyseniz, müşteri hizmetlerine en hızlı şekilde bağlanma isteğiniz çok doğaldır. Turkcell müşteri hizmetlerine kısa yoldan direk bağlanma işlemi için cep telefonu numarasından gerekli tuşlamaları yapabilir ve direk müşteri temsilcisine bağlanarak bütün sorularınızı sorabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Türkiye ‘deki telefon operatörleri arasında en ön sıralarda kendine yer tutan ve sunduğu hizmet imkânları ile bu yeri sağlamlaştıran Turkcell, 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren durmaksızın gelişen teknolojiyi izleyerek büyümeyi sürdürmektedir. Yenilikçi ve mücadeleci bir telekomünikasyon şirketi olan Turkcell, ülkemizin sayılı güvenilir operatörlerinden birisidir.

Turkcell müşteri hizmetleri, yeni ve eski her abonenin en çok temasta bulunduğu departman olarak bilinmektedir. Bu sebeple de son derece yoğun olan müşteri hizmetleri departmanı, yine de abonelerin memnuniyetini sağlamak maksadıyla hızlı bir iletişim olanağı sunmaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarasına Direk Bağlanma

Turkcell operatörüne bağlı olarak faturalı hattınız varsa 532 numarasını aradıktan sonra iki defa “0” tuşuna basarak müşteri hizmetleri personeline direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer faturasız bir hatta sahipseniz yine 532 numarasını aradıktan sonra “0” tuşuna basarak müşteri hizmetleri temsilcisine direk olarak ulaşma olanağını elde etmiş olursunuz. Gerekli olan rakam bilgileri bu şekilde bilinmektedir. Sizler de faturasız ya da faturalı hat kullanma durumunuza bağlı olarak bu rakamları tuşlayabilir ve her türlü sorununuzu müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek çözebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Aşamaları

  1. Eğer elinizde bulunan telefonda Turkcell hat yer alıyorsa direk 532 numarasını çevirebilirsiniz.
  2. Sabit hat ya da herhangi başka bir operatörden müşteri hizmetlerini arayacaksanız 0532 532 00 00 numarasını çevirebilirsiniz.
  3. Hattınıza uygun olan numarayı çevirdikten sonra 0 (sıfır)’a basarak Turkcell müşteri hizmetleri numarasına direk olarak bağlanabilirsiniz.

Turkcell, ülke çapında binde fazla mağazaya ve her abonesinin dünyanın her bir bölgesinden ulaşabileceği bir internet sitesine sahip olan kurumsal bir telekomünikasyon firmasıdır. Türkiye sınırları içerisinde hizmet vermekte olan en büyük üç operatör arasındadır. Milyonlarca abonesi olan Turkcell, siz değerli kullanıcılarına dakika, kısa mesaj ve internet başta olmak üzere geniş yelpazeli bir iletişim hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri deneyimini en üst seviyede tutmak, problem çözmek ve önerilerde bulunmak için müşteri hizmetleri çatısı altında yardımcı olmaya çalışmaktadır. Turkcell müşteri hizmetlerine şubelere gidip ulaşabileceğiniz gibi, internet adresinden ya da cep telefonu aracılığıyla da ulaşabilmeniz mümkündür. Online işlemlerle üyelik girişi yaptıktan sonra veyahut mobil cihazınıza Turkcell’in kendi uygulamasını indirerek internet vasıtasıyla bütün problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ayriyeten internet vasıtasıyla online bir biçimde müşteri hizmetlerine bağlanabilmek ve ihtiyacınız olan desteği alabilmek, telefonla aramak ve bağlanma işlemini dakikalar boyunca beklemekten ziyade daha zahmetsiz bir işlemdir. Zamandan da tasarruf etmeye yarayan online uygulama ya da internet sitesi, siz Turkcell kullanıcılarını büyük oranda memnun etmektedir. Turkcell’in yenilenmiş alt yapılı internet sitesi www.turkcell.com.tr sayfasına giriş yaptıktan sonra online işlemler bölümüne gelerek de birden çok sayıda işlemi internet üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir, aradığınız tüm soruların cevabını bu site üzerinde bulabilirsiniz.

Sizler de çağrı merkezini arayarak uzun dakikalar boyunca sıra beklemek ve menüler arasında kaybolmak istemiyorsanız Turkcell web sitesi üzerinden online işlemlere giriş yapıp hiçbir zaman kaybı ve can sıkıntısı yaşamadan aklınızdaki bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Başka Telefon Operatörlerine Kayıtlıyken Turkcell Müşteri Hizmetlerini Aramak

Turkcell operatörüyle bir bağınız yok ama yine de Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanıp birtakım sorular sormak istiyor ve müşteri temsilcisi çalışanları ile görüşme yapmak istiyorsanız yapmanız gereken Turkcell abonelerinin yapmış olduğu işlemlerle aynıdır. Çünkü Turkcell bu alanda kurumsal nitelikli bir firmadır, abonesi olmasanız dahi gerekli olan tüm bilgiler, cevaplar ve detaylar sizlerle paylaşılmaktadır.

Turkcell müşteri hizmetleri personeline bağlanarak TL yükleme, paket veya tarife değişikliği, numara güncelleme, bilgi güncelleme ve bilgi alma, şifre işlemleri, internet paketi yükleme ve bunun gibi pek çok operatör işlemlerini çok kolay bir biçimde halledebilirsiniz.

Yorum Yapın