Telefon Kredisi Veren Bankalar 2022 (Anında Onay)

telefon kredisi veren bankalar

Telefon kredisi veren bankalar sayesinde hayalinizdeki akıllı cep telefonunu kolaylıkla alabilirsiniz. Telefon alımları için uzun zamandan beri taksitle satış imkanı kalkmıştır. Bu nedenle telefon satışı yapan şirketler de bazı bankalar ile anlaşarak müşterileri için kredi sağlama imkanı yaratmışlardır. Eskiden kredi kartı yolu ile telefon almak istediğiniz de taksit imkanı varken günümüzde ise böyle bir durum söz konusu olmamaktadır.

Bu yüzden telefon almak isteyen birçok kişi bankalara kredi almak için başvuruda bulunmaktadır. Bankalar kişiler için avantajlı kredi imkanı sağlamaktadır. Bazı bankalar telefon kredisi adı altın kredi kullandırırken bazıları ise ihtiyaç kredi adı altında telefon satın alma işlemi gerçekleştirmektedir. Telefon kredi veren banka ING Bank ve Odeabank iken ayrıca ihtiyaç kredisi adı altında veren bankalar da mevcuttur.

İlgili: Kredi kartına taksitle telefon nereden alınır

ING Bank

Teknosa aracılı ile yapmış olduğunuz telefon alımlarında ING Bank aracılığı ile telefon kredisini kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Tekno kredi adı altında verilen telefon kredisi, tüm müşterilerin bu fırsattan yararlanmasını sağlamakta ve bu işlem için ayrıca bir masraf, komisyon ücreti de almamaktadır. Alacağınız kredi imkanı aynı zamanda almak istediğiniz telefona göre de değişiklik göstermektedir.

Banka almak istediğiniz telefon için en az 500 lira en fazla 15 bin lira değerinde kredi imkanı sağlamaktadır. Krediden faydalanabilmek için banka şubesine gitmeye gerek olmadan Teknosa mağazasında iken kısa mesaj yolu ile kolay bir şekilde telefon kredisi talebinde bulunabilirsiniz.

ING Bank Telefon Kredisine SMS İle Başvuru

ING Bank aracılığı ile çekmek istediğiniz telefon kredisi için yapmanız gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Mesaj yazma bölümüne gelin.
  • TC kimlik numaranızı yazın.
  • Teknosa tarafından verilen ürün kodunu yazın.
  • Daha sonra mesajı 2299 numarasına gönderin.

Telefon kredi başvurunuzun ING Bank tarafından onaylanması halinde ürününüzü alabilir ve taksitlerinizi er ay ING Bank şubeleri aracılığı ile veya ATM yardımı ile ödeyebilirsiniz. ING bank telefon kredisi hakkında ayrıntılar için tıklayınız.

Odeabank

Vatan Bilgisayar aracılığı ile almak istediğiniz telefon için, telefon kredisini Odeabank ile çekebilirsiniz. Vatan Bilgisayarda bulunan tüm teknolojik eşyalar için Odeabank ile kredi çekme fırsatınız bulunmaktadır.

Ayrıca almak istediğiniz telefon içinde Odeabank’tan kredi çekebilir ve her ay eşit taksitler ile telefonunuzun sahibi olabilirsiniz. Banka şubesine gitmeniz gerek kalmadan kimlik numaranızı yazdıktan sonra 8444 numarasına kısa mesaj atabilirsiniz. Kredi alma işleminizin olumlu veya olumsuz olması size kısa mesaj ile bildirilecektir.

Telefon kredinizin onaylanması ve olumlu olması halinde istediğiniz telefonu satın alma işlemini gerçekleştirmiş sayılırsınız ve telefonu kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra kredinizi ister Odeabank şubeleri aracılığı ile isterseniz de Odeabank ATM’leri ile her ay taksitlerini kolay bir biçimde ödeyebilirsiniz.

Bu iki banka telefon kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. ING ve Odeabank sayesinde hayalinizdeki telefon için kredi çekebilir ve eşit taksitler ödeyerek dilediğiniz telefonun sahibi olabilirsiniz.

İlgili Diğer Konular:

Media markt denizbank kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu