TEB Kredi Kartı Başvurusu 2018

TEB Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de son zamanlarda kredi kartı kullanımı büyük bir artış gösterdi. Artık her vatandaşımızın cebinde bir değil birkaç tane kredi kartı bulunuyor. TEB kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler sms veya internet bankacılığı üzerinden kolayca kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar.
Kredi kartı almak isteyen kişiler ilk olarak kredi notu hususunda bilgilendirilmeli, bankalar kredi notu yüksek olmayan kişilere kredi kartı vermiyorlar.


Kredi notu yükseltmek de, kredi borcunuzun olmamasına ve bankalarla aranızda haciz mevzusu bulunmaması sayesinde oluyor. TEB kredi kartı başvurusu yapacak kişilerin kredi borcu olanların, kredi kartı borcu olanların, evinin veya arabasının üzerinde haciz bulunanın başvurusu kabul edilmiyor.

SMS Yolu İle TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız tüm bankaların kredi kartı başvuruları hemen hemen birbirine benzemektedir. TEB kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız sms yolu ile yapabilirsiniz.
TEB Bankacılığın ilgili numarasına TC kimlik numaranız ve ne kadar limiti olan bir kredi kartı istediğinize göre bilgi girerek sms yollamanızdan sonra bilgilendirilirsiniz. Ön başvurunuz kabul edildikten sonra TEB şubelerinden birisine giderek kredi kartı isteğinde bulunursunuz.

Kredi Kartı Kullanımı

Son zamanlarda milletçe kredi kartı kullanmayı epeyce öğrendik. Ülkemizde kredi kartı kullanımı yeni başladığı yıllarda, bir çok kredi kartı mağdurları oluşmuştu. Fakat kredi kartının bedavaya kullanılmadığını sonuç olarak nakit para gibi ne kadar para o kadar ürün felsefesini öğrenmiş olduk.

TEB Kredi Kartı Başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın