TEB Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartı başvurusu sms yoluyla yapılabiliyor mu? İnternetten online olarak, şubelerden ve telefon bankacılığıyla başvurularınızı nasıl yapacağınızı tüm detaylarıyla anlatıyoruz.

Türk Ekonomi Bankası, kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin başvurularını internet üzerinden kabul ediyor. İnternet üzerinden birkaç dakika içinde başvuru yapabilir, başvuru sonucunuzu da akabinde öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesindeki başvuru bölümüne tıklayabilirsiniz. TEB kadınlara özel kredi kartı ve bonus kart avantajlarıyla kişiselleştirilmiş kredi kartları yaratıyor. Böylece herkes kendine uygun kredi kartını seçiyor.

TEB Kredi Kartları

TEB Bonus Card ile başvuru yaparak bonus avantajlarını elde edebileceğiniz kredi kartına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz TEB She Card CEPTETEB Kredi Kartı, TEB Platinum Card, TEB Yıldız Priority Card, TEB Özel World Elite Card, TEB Sade Kart, TEB Bonus Sanal Kart kart gibi çeşitlere başvurabilirsiniz. Kart aidatı ödemek istemiyorsanız TEB sade kart başvurusu yapabilirsiniz. Eğer kredi limitiniz varsa, daha doğrusu kredi notunuz uygunsa başvurunuz onaylanacaktır.

teb kredi kartı başvurusu

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle bankanın resmi sitesinden almak istediğiniz kartı bulun. Kartla alakalı detaylı bilgi sayfasında hemen başvurun butonuna tıkladıktan sonra sizden sırasıyla, kişisel bilgiler, limit bilgileri, çalışma gelir adres bilgileri istenecektir. Bu alanları eksiksiz doldurduktan sonra TEB kredi kartı başvurunuzu online bir şekilde yapmış bulunuyorsunuz.

Bir diğer yöntem olarak da size en yakın TEB şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapmak istediğiniz iletebilirsiniz. Bu yöntemde de kart başvurunuzu rahatlıkla yapmış olacaksınız. Banka görevlileri sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

Yine başka bir yöntemde de bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kart başvurusu yapmak istediğinizi iletebilirsiniz. Buradan da sizlere en doğru bilgi verilecektir. Ayrıca bankada hali hazırda bir hesabınız varsa ve internet bankacılığı kullanıyorsanız mobil uygulamadan veya internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Tüm TEB kredi kartlarını incelemek için tıklayınız.

TEB Kredi Kartı Başvuru Şartları

TEB kredi kartı sahibi olabilmek için bazı şartlar gerekiyor:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.
  • Kredi puanının olumlu olması şartı aranıyor.

TEB Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Kredi kartı başvurusu yaparken genellikle herhangi bir evrak isteğinde bulunulmuyor. Ancak kredi kartı başvurusu yapan kişinin sistemsel anlamda geliri tespit edilemezse sadece bu gibi durumlarda banka tarafından gelir belgesi, vergi levhası veya maaş bordrosu gibi evraklar talep edilebiliyor.

TEB Kredi Kartım Ne Zaman Gelir?

Başvuru ardından onaylanan kredi kartınız ve müşteri limitiniz, 0850 200 0 666 TEB müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir. Kredi kartı ortalama 10 gün içinde adresinize ulaşır. Büyük şehirlerde müşteriler 1 hafta içinde kredi kartlarını teslim aldıklarını belirtmiştir. Kredi kartınız geldikten sonra şifrenizi de alabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminin yönergelerini takip ederek kart şifrenizi oluşturabilir, ATM üzerinden şifre değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teb kredi kartı başvuru sonucu da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenilebilir. Telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üzerinden şubeye gitmeden birçok işinizi halledebilirsiniz. İnternet bankacılığı konusunda merak ettiklerinizi kurumun internet sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca buradan da TEB kredi kartım nerede sorgulaması yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu