TEB Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartı başvurusu sms yoluyla kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için TEB’in 4663 sms numarasına istediğiniz kartın adını yazarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Örneğin Bonus kart için BONUS yazıp 4463’e mesaj göndermek yeterlidir.

Türk Ekonomi Bankası, kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin başvurularını internet üzerinden de kabul ediyor. İnternet üzerinden birkaç dakika içinde başvuru yapabilir, başvuru sonucunuzu da akabinde öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesindeki başvuru bölümüne tıklayabilirsiniz. TEB kadınlara özel kredi kartı ve bonus kart avantajlarıyla kişiselleştirilmiş kredi kartları yaratıyor. Böylece herkes kendine uygun kredi kartını seçiyor.

Bonus Card ile başvuru yaparak bonus avantajlarını elde edebileceğiniz kredi kartına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz TEB She kart, Cepteteb kart, Platinium kart gibi çeşitlere başvurabilirsiniz. Kart aidatı ödemenize gerek kalmadan TEB sade kart başvurusu yapabilirsiniz. Eğer kredi limitiniz varsa, daha doğrusu kredi notunuz uygunsa başvurunuz onaylanacaktır.

TEB Kredi Kartım Ne Zaman Gelir?

Başvuru ardından onaylanan kredi kartınız ve müşteri limitiniz, 0850 200 0 666 TEB müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir. Kredi kartı ortalama 10 gün içinde adresinize ulaşır. Büyük şehirlerde müşteriler 1 hafta içinde kredi kartlarını teslim aldıklarını belirtmiştir. Kredi kartınız geldikten sonra şifrenizi de alabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminin yönergelerini takip ederek kart şifrenizi oluşturabilir, ATM üzerinden şifre değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teb kredi kartı başvuru sonucu da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenilebilir. Telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üzerinden şubeye gitmeden birçok işinizi halledebilirsiniz. İnternet bankacılığı konusunda merak ettiklerinizi kurumun internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın