TEB Kredi Başvurusu 2018

teb-kredi-basvurusu

TEB Kredi Başvurusu 2018

Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Başvurusu, diğer tüm bankaların sunmadığı kadar farklı ve çeşitli kredi imkanlarını sunmaktadır. Bu halde; ihtiyaçlarınızın genel halini, tüketici kredisini, taşıt kredisini, konut kredisini, özel tanımlanmış kredileri ve çok daha fazlasını, hem web siteleri üzerinden hem de şubeler üzerinden görmeniz mümkün. Sizler, istediğiniz ve kendiniz için en uygun olan kredi türünü seçmeli ve hemen ardından da mutlaka vadesi ile alakalı olarak ayarlamalar yapmalısınız.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Nedir?

Adı konulmamış fakat hazır para gerekli olan ihtiyaçlarınız için çıkarılmış olan bir çeşit kredidir. Bu kredinin şartları da web sitesi üzerinden ayrıntılı olarak sunulmaktadır. Sizler yine de isterseniz herhangi bir TEB şubesine gidebilir ve istediğinizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. TEB pratik ihtiyaç kredisi için belirlenmiş maksimum bir limit vardır. Bu limit ise; 12.500 TL olarak belirlenmiştir. Sizler, bu limit ile birlikte hazırlanmış vadeyi mutlaka bilmeli ve vadeye oran ile eklenen faiz oranlarını da bilmelisiniz.

İhtiyaç kredisi almak adına da gerekli olan bazı belgeler vardır. Bu belgeler;

  • Nüfus cüzdanı,
  • Gelir belgesi,

Olarak sunulmaktadır.

Pratik ihtiyaç kredisi başvuruları, online ortamda da yapılmaktadır. TEB web sitesi üzerinden açılan ekran yardımı ile sizlerden istenen bilgiler eksiksiz olarak doldurmanızın ardından, göndermeniz gerekir. Ve hemen sonra, kredi sonucunuzun cebinize geldiğini de görürsünüz. TEB kredi başvurusu için buraya tıklayarak formu doldurmanız yeterlidir.

Kredibilgisi.net ‘de bir çok bankanın güncel haberlerini, kampanyalarını ve faiz oranlarını bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın