TEB Kredi Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

teb kredi başvurusu sms

TEB kredi başvurusu sms, şubeden, telefondan veya online şekilde yapılabiliyor. TEB diğer bankaların sunduğundan farklı ve çeşitli kredi imkanlarını sunmaktadır. Buna göre; ihtiyaçlarınız doğrultusunda, ihtiyaç kredisi, kobi kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, özel tanımlanmış kredileri ve çok daha fazlasını, hem web siteleri üzerinden hem de şubeler üzerinden görmeniz mümkün.

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB’de bireysel krediniz hazır sizleri. Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. TEB kredi başvuruları için izleyebileceğiniz yollar SMS, online başvuru sayfası ve size en yakın TEB şubesine gitmek olacaktır. TEB’den kredi çekmek için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz:

TEB SMS İle Kredi Başvurusu

TEB kredi başvurusu sms ile çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Bunun için 4466‘ya T.C. Kimlik Numaranızı mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB müşterisi olmayanlar da bu yöntemle başvuru yapabiliyor. Mesajı gönderdikten sonra sizlere gerekli bilgileri içeren cevap gelecektir. SMS ile TEB Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL’dir.

TEB Telefonla Kredi Başvurusu

TEB’e telefon ederek de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. TEB müşteri hizmetleri numarası olan 0850 200 06 66’yı arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu numara arandıktan sonra bankaya kredi başvurusu yapmak istediğinizi iletmeli ve gerekli adımları takip etmelisiniz.

TEB Şubesine Giderek Kredi Başvurusu

Gerekli belgeler ile TEB şubelerine uğrayarak kredi başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi 24 saat içinde kullanabilir, TEB’in avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

Şubeden Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • Gelir belgesi / Maaş bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi

TEB Online Kredi Başvurusu

TEB’in resmi web sitesi olan https://www.teb.com.tr‘ye girerek, krediler bölümünden istediğiniz kredi türüne başvuruda anında başvuruda bulunabilirsiniz. Açılan ekran yardımı ile sizden istenen bilgilerin eksiksiz olarak doldurulmasının ardından, başvurunuzu gönderebilir ve onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

TEB kredi başvurusu ne zaman sonuçlanır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu