TEB SMS İle Kredi Başvurusu ve Kredi Hesaplama 2018

TEB kredi başvurusu, diğer bankaların sunduğundan farklı ve çeşitli kredi imkanlarını sunmaktadır. TEB kredilerine başvurular SMS ile, şubeden veya online şekilde yapılabiliyor. Buna göre; ihtiyaçlarınız doğrultusunda, ihtiyaç kredisi, kobi kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, özel tanımlanmış kredileri ve çok daha fazlasını, hem web siteleri üzerinden hem de şubeler üzerinden görmeniz mümkün. Sizler, istediğiniz ve kendiniz için en uygun olan kredi türünü seçmeli ve hemen ardından da mutlaka vadesi ile alakalı olarak ayarlamalar yapmalısınız.

TEB Kredi Başvurusu (SMS ve Online)

Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB’de bireysel krediniz hazır. Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. TEB kredi başvuruları için izleyebileceğiniz yollar SMS, online başvuru sayfası ve size en yakın TEB şubesine gitmek olacaktır. TEB’den kredi çekmek için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz:

1. TEB SMS İle Kredi Başvurusu

  • Tüm nakit ihtiyaçlarınız için 4466 ’ya T.C. Kimlik Numaranızı mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB müşterisi olmayanlar da başvuru yapabiliyor.
  • SMS ile Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir.

2. TEB Şubesine Giderek Kredi Başvurusu

  • Gerekli belgeler ile TEB şubelerine uğrayarak kredinizi 24 saat içinde kullanabilir, TEB’in avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

Gerekli Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

3. TEB Online Kredi Başvurusu

TEB’in resmi web sitesi olan https://www.teb.com.tr ‘ye girerek, krediler bölümünden istediğiniz kredi türüne başvuruda anında başvuruda bulunabilirsiniz. Açılan ekran yardımı ile sizden istenen bilgilerin eksiksiz olarak doldurulmasının ardından, başvurunuzu gönderebilir ve onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

TEB Kredi Hesaplama 2018

teb kredi hesaplama

TEB bankası kredi türlerine başvurmadan önce mutlaka kredi hesaplaması yapmalı, almak istediğiniz tutar, vade şekli gibi seçenekleri ayarlamalısınız. Yukarıdaki görselde TEB 10.000 TL’lik kredi başvuru hesaplaması bulunmaktadır. Türk Ekonomi Bankasının en güncel kredi faiz oranları ve kredi hesaplamaları için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın