Tatil Kredisi Veren Bankalar 2018

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Şehrin karmaşasından, yoğun iş temposundan sıkıldığınızı duyar gibiyiz. Akşam işten geldiğinizde ayak ayak üstüne atıp iki nefes almak istediğinizde, televizyonu açıp tatil reklamlarını görünce içiniz gitmeye başladı. Farkındayız. Yıllardır çalışıyorsunuz. Nefes almadan çalışıyorsunuz üstelik. Ev kirası ya da kredinizi ödemek için ilk başlarda uykunuz bile kaçıyordu değil mi? Nasıl yetiştireceğim, yapabilecek miyim? Altından kalkabilecek miyim diye. Sonra işler rayına girdi ve her şeyin üstesinden gelebildiğinizi fark ettiniz. Büyük başarı sağladığınızı söylemeliyiz. Ancak artık yoruldunuz ve çok iyi bir tatili hak ettiniz. Tatil kredisi veren bankalar tatile çıkmayı düşünen fakat yeterli parası olmayan kişiler için çok uygun kampanyalar düzenlemekte.

Her gün aynı rutin çalışma şeklinden bıkıp usanmaya başladığınızı fark ettiniz. Ve bu işlerin hiç biteceği yok gibi görünüyor. Çocuğunuz her geçen gün biraz daha büyüyor ve masrafları katlanarak önünüze yığılıyor. Ev ihtiyaçları hiç bitmiyor zaten. Bunca koşturmanın arasında bir bakıyorsunuz yüzünüzde kırışıklıklar çıkmaya başlamış. İnanılır gibi değil diyorsunuz. Bu yaşa geldim hala çalışıyorum ve kendimi mükâfatlandırmıyorum. İşte bu cümleyi kendinize kurduğunuz an devreye biz giriyoruz. Tatil kredisi veren bankalar sizin için yanınızda.

Kredi Borcu Bitince Ne Yapılır?

Tatile Çıkma Düşüncesi

İşten, şehirden, evden sıkıldığınızı hissettiğiniz an, ne yapacağım ve bu bunalımdan kurtulacağım diye kara kara düşünmeyin. Tatil kredisi veren bankalar sizin yanınızda olacak. Tatile çıkma fikrine sıcak bakıyorsunuz ama onca ödemenin dışına çıkıp tatile bütçe ayıramamaktan korkuyorsanız hemen bir bankaya ya da çalıştığınız bankalara gidin. Tatil kredisi hakkında detaylı bilgi alın. Kredi vermek isteyen banka yetkilisinin sıcak ilgisini görünce ve kredi seçeneklerini görünce gözünüzde plaj, kum, şezlong, güneş kremi ve masmavi bir deniz canlanacak. Kara düşünceler yerini birden sarı sıcak ve tuz kokulu bir ortama bırakacak. Sizce de harika değil mi?

Tatil deyince relax ve aydınlık bir görüntü belirir insanın hayalinde. Tatil demek birçok şeyden uzaklaşmak demektir. Tüm yorgunluğu üzerimizden çıkartıp, şort, tişört giymek ve çıplak ayakla dolaşabilmek demektir. Tabii otel seçeneğinizde otel içinde panduflarınızı mutlaka giyin ama sahilde özgürlüğünce koşun yalın ayak.

Tatil Kredisi 

Tatil için bu sene bütçe yapamadınız mı? Bu sene tatile gitmek aklınızda yokken birden tatile gidesiniz mi geldi. Eşiniz çok mu baskı yapmaya başladı. Haklı olduğunu söylüyor ve size birbirinden avantajlı tatil kredisi veren bankalar hakkında söz etmek istiyoruz. Tatil kredilerini inceleyince tatile gitmenin ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. Valizinizi hazırlamaya başladığınızı görür gibiyiz.

Tatil Kredisini Bir Çok Banka Sağlıyor

Birçok banka tatil kredisi vermek için farklı seçenekler sunuyor. Birikimi olmayan tatile çıkmak isteyen birçok kişiye finansal kaynak sağlayan bankalar, tatil kredisi için farklı sloganlar ile müşteriye yaklaşıyor. Bankalar size oldukça geniş imkân sağlıyor ve siz tatilinize gönül rahatlığıyla gidebiliyorsunuz.

Akbank Tatil Kredisi

Akbank özellikle 3 ay ertelemeli ödeme seçenekleriyle tatil kredisi kullanacak kişilere büyük kolaylık sağlıyor. Uzun vadeli seçenekleriyle hayal ettiğiniz tatili Akbank tatil kredisi sayesinde rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Tatil Kredisi

Denizbank da tatil düşüncesinde olan kişilere kolay ödeme seçenekleri ile beraber tatil kredisi imkanı sağlıyor. Denizbank’dan tatil kredisi seçeneği size vereceğimiz tavsiye bankalar arasında yer almaktadır.

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Eğer maaşınız Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız tatil kredisi için değerlendireceğiniz bankalardan birisi de mutlaka Garanti Bankası olsun. Çünkü Garanti müşterisi iseniz tatil bankanız tarafından tatil desteği alabiliyorsunuz. Garanti Bankası müşterisi değilseniz üzülmeyin, bankanın müşterisi olmayanlar için de çok iyi tatil kredisi imkanları bulunmakta.

İhtiyaç Kredisi

Birçok banka tatil kredisi adı altında değil, ihtiyaç kredisi olarak müşterilere tatil kredi imkânı sağlıyor. Tatil kredisi veren bankaların istediği teminatları sağladıktan sonra müşteri istediği oranda krediyi bankadan alabiliyor.

Bankaya Gitmeden Kredi

Bankaya gitmeden kredi almanız mümkün. Online bankacılık ile internet üzerinde gerekli formu doldurarak kredi alabilirsiniz. Telefon bankacılığı aracılığı ile de bunu yapabilirsiniz.

3 Ay Ötelemeli Tatil Kredisi

Bazı bankalar 3 ay ötelemeli tatil kredi imkânı sağlıyor. 3 ay erteleyerek istediğiniz tatili istediğiniz şekilde başlatabilir, istediğiniz vade seçenekleri ile taksitlendirebilirsiniz.

Tatil Kredisi Koşulları

Tatil kredisi veren bankaların kredi koşullarından bazıları aşağıdadır.

  • Nüfus cüzdanı aslı ya da fotokopisi
  • Sürücü belgesi aslı ya da fotokopisi
  • Adres teyit belgesi muhtarlıktan alınmış, imzalanmış, kaşelenmiş bir şekilde.
  • Maaş bordrosu, son iki aya ait güncel maaş bordrosunun olması gerekmektedir. Antetli kâğıda şirket yetkilileri tarafından yazılmış, imzalanmış, imza sirkülerinin bulunduğu belgenin olması gerekmektedir
  • Serbest meslek sahibi iseniz vergi levhanızın güncel halini getirmeniz gerekmektedir.
  • Emekli iseniz maaş cüzdanınız ya da maaş cüzdanınızın fotokopisi
  • Adres paylaşım sisteminde adresin doğruluğunu belirlemeniz gerekmektedir. Elektrik, su, doğalgaz gibi ev adresinizi doğrulayacak faturaları getirebilirsiniz. Adres doğrulama sisteminde adres doğrulandığı takdirde bu faturalara gerek yoktur.

Yurt İçi Tatil

Yurt içi tatile gitmek istiyorsunuz ve yeterli birikiminiz yok ya da bu birikimi tatile kullanmak yerine tatilde harcamak istiyorsunuz. Öyleyse tatil kredisi veren bankaların yurt içi tatil için düzenledikleri kredi seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Yurt Dışı Tatil

Yurt dışı tatilde de banka yanımda olur mu diye soruyorsanız, kesinlikle evet diye bir cevap alacaksınız. Yurt dışı tatillerinizde de banka size istediğiniz krediyi vermeye hazır.

Taksit Hesabı

Tatile çıkmak artık hiç de zor değil. Yazın bunaltıcı sıcağında yıllık izninizi evde geçirmek zorunda değilsiniz artık. Düşük faiz oranları ile bankalardan kredi seçebilir vade farkını detaylı bir şekilde inceleyip, kredi çekebilirsiniz. Taksitlendirme yaptığınız için bütçeniz sarsılmayacak, tatili bedavaya yapmış izlenimi yaşatacak. Tatil kanalıyla, eşiniz ve çocuklarınız ile yoğun iş temposu yüzünden ihmal ettiğiniz sevgi gösterilerinin alasını tatilde gösterebilirsiniz. Yemek derdiyle eşiniz uğraşmayacak, tamamen size ve çocuğunuza kanaliz olacak. Bundan daha güzel bir tatil olabilir mi? Sizde sıcak kumu, serin denizi özlediyseniz bu imkânları değerlendiriniz.

Dondurma reklamındaki slogan gibi; kızgın kumlardan serin sulara atlamak istemez misiniz? İş yükünüzden, şehir baskısından, yoğun trafikten ve her gün gördüğünüz aynı rutin ev iş yolculuk üçgeninden uzakta, temiz havanın ve hafif müziğin etkisi ile neler yapabileceğinizi düşünün. Belki ikinci bahar, belki ikinci balayı ya da kendinizi yeniden keşfetmek olacak bu tatilin anlamı.

Yeni Evlenenler İçin Tatil Kredisi

Yeni evlenecek olan çiftlerin düğün ev telaşından sonra istedikleri huzurlu ve rahat bir ortamda harika bir balayı yaşamaktır. Tatil kredisi alarak siz de hayalinizdeki balayını ölümsüz kılın. Yıllarca hatıralarınızda harika bir tatil yaptığınızı hatırlayın. Biz bunun için buradayız.

Daha önce yayınladığımız Evlilik Kredisi Veren Bankalar başlıklı yazımızda evlenmeyi düşünen çiftlere evlilik kredisi veren bir çok bankayı sizler için araştırdık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın