Taşıt Kredisini Yapılandırmak İsteyenlere Ziraat Bankasından Taşıt Transfer Kredisi

Taşıt Kredisini Yapılandırmak İsteyenlere Ziraat Bankasından Taşıt Transfer Kredisi

Özellikle geçen sene faizlerin uçuk olduğu dönemde kredi ile araba alan vatandaşlara Ziraat Bankası’ndan taşıt transfer kredisi haber geldi. Ziraat Bankası pek çok vatandaşa borçlarını yapılandırma imkanı sunuyor. İşte taşıt kredisini yapılandırmak isteyenler için Ziraat Bankası’ndan taşıt transfer kredisi.

Ziraat Bankası sunduğu bu imkanla birlikte müşterilerin borçlarını yapılandırma bileceğini duyurdu bu fırsattan yararlanan isterlerse borçlarını minimum seviyeye isteyebilirler. Bu konuda bankadan herhangi bir faiz oranı belirtilmezken borçlu kişiye göre faiz oranı belirlenecektir 60 ay vade seçenekleri ile bu krediden faydalanabilirsiniz

Bankanın bu konuda belli başlı şartları bulunmakta. Borçlu kişinin mutlaka taşıt kredisini sıfır kilometre araç veya 5 yaşına girmemiş ikinci el araba için kullanması gerekiyor. Bir diğer merak edilen hususi ticari araç sahibi olanlar bu krediden faydalanabilecek mi? Ticari araç sahibi olan borçlar içinse banka araç ruhsatında hususi olarak kaydedilmesini şart koşmuştur. Ziraat Bankası taşıt transfer kredisinden faydalanarak sizde taşıt borçlarınızı yapılandırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı