Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2019

Kredi almak için çalışmak şart mı? Sigortasız kişiye kredi veren bankalar ve kredi almak için tüm şartları yazımızdan bulabilirsiniz. Elbette kredi çekmenin koşulu çalışmak değil. Alınan kredinin geri ödeneceğinin kanıtının yasal olarak oluşturulması. Yani bankanın krediyi geri alacak olduğuna dair kendisini garanti altına alması. Bunun için çalışmak şart olarak gösterilmiyor. Eğer çalışmıyorsanız; ancak resmi olarak gelen düzenli bir geliriniz varsa o zaman da size kredi verilmesi mümkündür.

Bankaların hangi koşul ve durumlarda kredi verecek olduğu yasalarla şekilde belirlenir. Bunun için kredi almak isteyen kişinin çalışmıyor olması durumunda umutsuzluğa kapılmasına gerek yok. Başvurunuzu yapmanız durumunda tüm koşullar göz önünde bulundurulup, kredinizi almanız sağlanacaktır.

Şimdi gelelim Çalışmayan kişilerin bankadan kredi alması mümkün mü? Çalışmayan biri kredi çekebilir mi? sorularının cevaplarına. Bankaların en çok kazanç sağladığı ürünlerden olan kredi hizmeti, ihtiyaçlara karşılık veren bir hizmettir. Kredi çekme aşamasında tüm bankalar genellikle aylık gelire, SGK hizmet dökümlerine ve kredi notuna bakar. Hangi banka sigortasız kredi verir? Gelin bu soruların cevaplarını hep birlikte inceleyelim.

Bankacılıkta verilen hizmetlere göre kredi çekebilmek için sigortalı bir işte çalışma zorunluluğu, SGK hizmet dökümü veya gelir belgesi gibi pek çok prosedür bulunuyor. Elbette belli başlı koşulları karşılaştığınızda sigortasız kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankaları sizler için araştırdık.

Eğer çalıştığınız işte sigortasız çalışıyor veya gelirinizi belgeleyemiyor iseniz anlatacaklarımız derdinize çare olabilir. Sigortalı olmayanlar çoğu zaman bankalardan kredi alamazlar fakat gelir belgesiz kredi veren bankalar vardır. Ülkemizde faaliyet gösteren devlet ve özel bankalar bu konuda belirli prosedürlere uysa da bankalara verebileceğiniz bir güvence olayın bütün seyrini değiştirebiliyor.

Sigorta primleri ödenmeyen kişiler için mal varlığı veya kira gelirleri üzerinden kredi imkanları sağlanmaktadır. Özellikle kira gelirleri olan kişiler bu gelirlerini belgeledikleri takdirde istediği miktarda ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Yani şu şekilde, eğer üzerinize bulunan ev, arsa veya iş yeri varsa kredi alabilmeniz mümkün. Bir diğer yöntem de kefil olarak gösterebileceğimiz birisi size kredi almanızı sağlayabilir.

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar Hangileri

Sigortasız veya gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bankaları sizler için araştırdık. Her bankanın çalışma şartları günden güne değişebileceğinden tüm seçenekleri değerlendirerek ilerlemenizi tavsiye ediyoruz. İşte o bankalara örnek verecek olursak Yapı Kredi, QNB Finansbank, Şekerbank, Icbc Bank, TEB kredileri şeklinde bankaları söyleyebiliriz.

Garanti Bankası Sigortasız Kredi

Garanti Bankası ülkemizin en köklü bankalarından biridir. Garanti Bankası da sigortasız kredi için aranan şartlar sağlandığından müşterilerine gerekli finansman imkanını sunuyor. Detaylar için tıklayın.

Finansbank Enpara Sigortasız Kredi

BAŞVUR

Denizbank Sigortasız Kredi Fırsatı

Eğer sigortanız yok fakat kredi çekmek istiyorsanız değerlendirmeniz gereken bankalardan birisi Denizbank’tır. Denizbank da diğer bankalar gibi belli başlı kriterlere önem vermektedir. Denizbank kredi başvuruları için tıklayın.

20 Yorum Yapılmış “Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2019”
 1. Hasan ayça
 2. Nurseli
 3. mustafa
 4. Hayri
 5. Raşit
 6. Cemile
 7. Levent
 8. İbo
 9. bankaci
 10. Hikmet
 11. Hasan Turan
 12. Taha
  • Yetkili
 13. Nurdan
 14. Tefik
 15. Mitat
 16. Turan
 17. Murat
 18. Hakkı

Bir Cevap Yazın