Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2019

sigortasız kredi veren bankalar

Kredi almak için çalışmak şart mı? Sigortasız kredi veren bankalar ve kredi almak için tüm şartları yazımızdan bulabilirsiniz. Elbette kredi çekmenin koşulu çalışmak değil. Alınan kredinin geri ödeneceğinin kanıtının yasal olarak oluşturulması. Yani bankanın krediyi geri alacak olduğuna dair kendisini garanti altına alması. Bunun için çalışmak şart olarak gösterilmiyor. Eğer çalışmıyorsanız; ancak resmi olarak gelen düzenli bir geliriniz varsa o zaman da size kredi verilmesi mümkündür.

Son yıllarda artan işsizlik ve çeşitli nedenlerden dolayı sigortasız bir dönemde kredi çekmeye ihtiyacınız olur ise bu konuda bankaların sunmuş oldukları fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sigortasız kişiye kredi veren bankalara internet üzerinden başvuru yapabilir ya da şubeye giderek ya da telefon ile başvuru yaparak sigortasız ve gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sigortasız ve Gelir Belgesiz Kredi Çekilir Mi?

Günümüzde bankalardan kredi alabilmek için sigortalı çalışıyor olmak gerekli şartlardan bir tanesidir. Birçok kişi kredi başvurusu yaparak ev almak, araba almak ya da ihtiyaç amacı ile kredi başvurusunda bulunuyor. Siz de ihtiyacınız olan paraya sahip olabilmek için bankaya kredi başvurusun da bulunabilirsiniz. Ancak bunun için mutlaka bankaların sizden istemiş ve de beklemiş olduğu kriterlere sahip olmanız gerekiyor. Emekli ya da çalışan kişilerin kredi sicilinin temiz olması halinde kredi çekmek çok daha kolay olacaktır.

Sigortasız ve Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Sigortasız çalışanlara gelir belgesi olmadan kredi veren kısıtlı sayıda banka bulunuyor. Bu bankaları siz de inceleyerek dilediğimiz bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • İş Bankası
 • Teb
 • Yapı Kredi Bankası
 • Odeabank
 • İng Bank
 • Akbank
 • Denizbank
 • Şekerbank

Belirtmiş olduğumuz bu bankalardan birine ya da bir kaçına siz de kredi başvurusunda bulunarak sigortasız kredi çekme imkanından yararlanabilirsiniz. Mini kredi olarak tanımlanabilecek bu kredi başvurularında siz de bulunabilir ve gelir belgeniz olmadan bankanın sunmuş olduğu bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Her bankanın çalışma şartları günden güne değişebileceğinden tüm seçenekleri değerlendirerek ilerlemenizi tavsiye ediyoruz. İşte o bankalara örnek verecek olursak Yapı Kredi, QNB Finansbank, Şekerbank, Icbc Bank, TEB kredileri şeklinde bankaları söyleyebiliriz.

QNB Finansbank ülkemizin en köklü bankalarından biridir. Finansbank da sigortasız kredi için aranan şartlar sağlandığından müşterilerine gerekli finansman imkanını sunuyor. Eğer sigortanız yok fakat kredi çekmek istiyorsanız değerlendirmeniz gereken bankalardan birisi Denizbank’tır. Denizbank da diğer bankalar gibi belli başlı kriterlere önem vermektedir.

Mini Kredilerden Gelir Belgesi ve Sigorta Olmadan Yararlanabilirsiniz

Bankalar belirli dönemlerde ihtiyaç kredisi adı altında sunmuş oldukları bu mini kredilere siz de gelir belgeniz olmadan başvuru yapabilir ve sigortasız çalışıyor olsanız bile kredi çekerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Banka gelir belgesiz ihtiyaç ve konut kredi kampanyalarını belirli zaman aralıklarında müşterilerine duyulmaktadır. Bu duyuru ve fırsatlardan yararlanarak siz de sigortasız kredi çekme fırsatından yararlanabilirsiniz ve ihtiyacınız olan bu kredi ile birçok borcu kapatarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ülkemizde Çok Sayıda Banka Sigortasız Kredi Çekme İmkanı Sunuyor

Ülkemizde artan banka sayısı ile birlikte bankalar müşterilerine daha geniş kapsamlı hizmet içerikleri ile hizmet sunduklarını görmekteyiz. Üç kamu bankası olmak üzere 30’dan fazla özel banka ülkemizde çeşitli kredi avantajları ile müşterilerine birçok konuda çeşitli avantajları sağlamaktadır. Kredi fırsatları sunan bu bankaların siz de hizmetlerinden yararlanarak gelir belgesi olmadan herhangi bir maaş belgesi göstermeksizin kredi alabilmek için şubeye gidebilir ya da internet üzerinden başvuru yaparak gelir belgesiz kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Siz de internetten araştırma yaparak geliri olmayana kredi veren çeşitli bankaların bu hizmetlerinden yararlanabilir ve sigortanızı olmasa dahi bu hizmetlerden yararlanarak sen onlara mini kredi fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Sigorta primleri ödenmeyen kişiler için mal varlığı veya kira gelirleri üzerinden kredi imkanları sağlanmaktadır. Özellikle kira gelirleri olan kişiler bu gelirlerini belgeledikleri takdirde istediği miktarda ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Yani şu şekilde, eğer üzerinize bulunan ev, arsa veya iş yeri varsa kredi alabilmeniz mümkün. Bir diğer yöntem de kefil olarak gösterebileceğimiz birisi size kredi almanızı sağlayabilir.

20 Yorum Yapılmış “Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2019”
 1. Hasan ayça
 2. Nurseli
 3. mustafa
 4. Hayri
 5. Raşit
 6. Cemile
 7. Levent
 8. İbo
 9. bankaci
 10. Hikmet
 11. Hasan Turan
 12. Taha
  • Yetkili
 13. Nurdan
 14. Tefik
 15. Mitat
 16. Turan
 17. Murat
 18. Hakkı

Bir Cevap Yazın