Sigortasız Kredi Veren Bankalar 2019

sigortasız kredi veren bankalar

Kredi almak için çalışmak şart mı? Sigortasız kredi veren bankalar ve kredi almak için tüm şartları yazımızdan bulabilirsiniz. Elbette kredi çekmenin koşulu çalışmak değil, alınan kredinin geri ödeneceğinin kanıtının yasal olarak oluşturulması. Yani bankanın krediyi geri alacak olduğuna dair kendisini garanti altına alması. Bunun için çalışmak şart olarak gösterilmiyor. Eğer çalışmıyorsanız; ancak resmi olarak gelen düzenli bir geliriniz varsa o zaman da size kredi verilmesi mümkündür.

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar Hangileri

Herhangi bir bankadan kredi çekmek istiyorsanız eğer başvuru için yerine getirmeniz gereken birtakım hususlar karşınıza çıkacaktır. Bu hususlardan en önemlisi de sigorta detayı olarak biliniyor. Bazı bankalar en az 3 ay sigortalılık durumu isterken bazı bankalar ise bu süreyi 6 aya taşımış durumda. Sigortasız kişiye kredi veren bankalar da elbette var ancak sayıları bir hayli az. Editörlerimizin hazırladığı listeyi inceleyebilir ve sizler de bu bankaların hangi isimler olduğunu daha net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden incelemelerimizi birlikte yapalım.

Denizbank Sigortasız Kredi

Denizbank, sigortasız kredi veren bankalar listesinde yer alan isimlerden bir tanesidir. Sigortalı olmanıza gerek yok ancak kredi notunuz düşük ise ne yazık ki kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmayacaktır. Şubeye gitmeden direkt olarak resmi web site üzerinden başvurularınızı tamamlayabiliyorsunuz. Sigortasız kişilere 5000 ila 10000 gibi bir rakam aralığı sunuluyor ve daha fazlasını talep edemiyorsunuz. Herhangi bir belge talebi durumunda çağrı merkezi personeli sizinle iletişime geçecek ve eksik belgeleri tamamlamanızı rica edecektir.

Finansbank Sigortasız Kredi

Finansbank bünyesinde hizmetlerine devam eden Enpara, dijital dünyanın en popüler isimlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Enpara hesabı açmak için resmi web sitesini kullanabiliyorsunuz ve kartınızı adresinize kadar ulaştırıyorlar. Sonrasında mobil uygulama aracılığı ile kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Herhangi bir belge göndermenize ya da şubeye gitmenize de gerek yoktur. Çağrı merkezi personeli size ulaşarak başvurunuzun onaylandığını ya da onaylanmadığını sesli olarak iletiyor. Onay aldığınız durumlarda size bir kez daha sorulacaktır ve kabul ettiğiniz takdirde internet bankacılığı üzerinden hesaplarınızı kontrol etmeniz yeterli oluyor.

Garanti Sigortasız Kredi

Sigortasız kişiye kredi veren bankalar listesi ile devam ediyoruz. Garanti Bankası bu listede yer alıyor gibi görünse de en zor kredi veren bankalardan bir tanesidir. Eğer maaşlı müşterileri değilseniz ve bunun üzerine bir de sigortanız yatmıyorsa ne yazık ki kredi çekme şansınız da bir hayli düşük olacaktır. Başvurularınızı internet bankacılığı aracılığı ile yapabiliyorsunuz ancak az önce de belirtiğimiz gibi ihtimaller bir hayli düşük…

Ziraat Bankası Sigortasız Kredi

Ziraat Bankası, maaşlı müşterilerine en kolay ve en hızlı kredi veren bankalardan bir tanesidir ve artık mobil uygulama aracılığı ile de başvurularınızı daha hızlı bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Sigortasız kişiye kredi veren bankalar listesinde ismini görebileceğimiz Ziraat Bankası, başvurularınızı şube aracılığı ile kabul ediyor ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak istediğiniz takdirde maaşlı müşterilerimize özel hizmettir ibaresi ile karşı karşıya geliyorsunuz. Şubeye gittiğinizde sigortanızın olmadığını belirtmeniz yeterli olacaktır ve bu konudaki gerekli şartları da banka personeli sizinle paylaşıyor.

Akbank Sigortasız Kredi

Şube aracılığı ile ya da mobil uygulama üzerinden kredi başvurularınızı yapabilirsiniz ancak kefilsiz kredi vermediklerini de hatırlatmak isteriz. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bankaların büyük bir kısmı sigorta detayını önemsiyor ve sigortanız yoksa süreç daha sıkıntılı ve zor bir hal alıyor. Sigortasız kredi veren bankalar listesinde rastladığımız Akbank, 20.000 lira gibi bir tutar belirlemiş durumda ve kredi notunuz yüksek ise ve bununla birlikte kefil gösterme şansınız varsa sizlere de onay verebiliyor.

Sigortasız Kredi Almak İçin Gerekli Şartlar

Sigortasız olmak, çalışmadığınızı ve düzenli bir maaşınızın olmadığını ortaya koyuyor ve bu da bankalar için en önemli detaylardan bir tanesidir. İncelemeler yapılırken öncelikli olarak bu detay göz önünde bulunduruluyor ve süreci de buna bağlı olarak yönetiyorlar.

Sigorta primleri ödenmeyen kişiler için mal varlığı veya kira gelirleri üzerinden kredi imkanları sağlanmaktadır. Özellikle kira gelirleri olan kişiler bu gelirlerini belgeledikleri takdirde istediği miktarda ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Yani şu şekilde, eğer üzerinize bulunan ev, arsa veya iş yeri varsa kredi alabilmeniz mümkün. Bir diğer yöntem de kefil olarak gösterebileceğimiz birisi size kredi almanızı sağlayabilir.

Ülkemizde artan banka sayısı ile birlikte bankaların müşterilerine daha geniş kapsamlı hizmet içerikleri ile fırsatlar sunduklarını görmekteyiz. Üç kamu bankası olmak üzere 30’dan fazla özel banka ülkemizde çeşitli kredi avantajları ile müşterilerine birçok konuda çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Kredi fırsatları sunan bu bankaların siz de hizmetlerinden yararlanarak gelir belgesi olmadan herhangi bir maaş belgesi göstermeksizin kredi alabilmek için şubeye gidebilir ve gerekli ayrıntıları konuşabilirsiniz. Siz de araştırmalarınız sonucu sigortası olmayana kredi veren çeşitli bankaların bu hizmetlerinden yararlanabilir ve sigortanız olmasa dahi kredilerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca pek çok bankanın mini kredi seçenekleri ile herhangi bir belge göstermeden kredi çekebiliyorsunuz.

Yorum Yapın

26 Yorum Yapılmış
 1. Hasan gökdogan 26 Eylül 2019
 2. Ayvaz 23 Eylül 2019
 3. Hayri Muhtar 9 Eylül 2019
 4. Sigortasız 23 Ağustos 2019
 5. Adem 21 Ağustos 2019
 6. Hasan ayça 24 Mayıs 2018
 7. Nurseli 15 Temmuz 2017
 8. mustafa 6 Temmuz 2017
  • Gülin 7 Ağustos 2019
 9. Hayri 21 Nisan 2017
 10. Raşit 25 Kasım 2016
 11. Cemile 20 Kasım 2016
 12. Levent 20 Ekim 2016
 13. İbo 16 Ekim 2016
 14. bankaci 5 Ekim 2016
 15. Hikmet 24 Eylül 2016
  • Cafer 22 Kasım 2016
 16. Hasan Turan 19 Eylül 2016
 17. Taha 14 Eylül 2016
  • Yetkili 17 Eylül 2016
 18. Nurdan 13 Eylül 2016
 19. Tefik 13 Eylül 2016
 20. Mitat 12 Eylül 2016
 21. Turan 10 Eylül 2016
 22. Murat 10 Eylül 2016
 23. Hakkı 5 Eylül 2016