Şekerbank Otomatik Ödeme Talimatı Verme ve İptal Etme

şekerbank otomatik ödeme talimatı verme iptal etme

Şekerbank kullanıcılarına kolaylık sağlamak adına otomatik ödeme talimatlarını devreye sokuyor. Ödemelerini yapabileceğiniz elektrik, doğalgaz, internet, fatura, SGK primleri, vergiler, motorcu taşıtlar vergisi, gümrük vergileri, eğitim ödemeleri gibi birçok ödeme türü için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Hesabınızda yeterli bakiye olmaması halinde bile faturalarınızın ödemesini aksatmak istemeyen Şekerbank ödemeleri yapacaktır. Gecikmeye düşmeden sayısız işlem için otomatik ödeme oluşturabilirsiniz.

Şekerbank Otomatik Ödeme Talimatı Verme ve İptal Etme

Bunun için yapılması gereken sadece internet şubesi üzerinden kolaylıkla talimat oluşturabilirsiniz. Veya yakınınızda bulunan herhangi bir şubeye giderek talimat oluşturabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullananlar için fatura ödemeleri sekmesinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Şekerbank otomatik ödeme talimatı iptali içinse yine aynı yöntemler üzerinden iptal etme işlemlerinizi yapabilirsiniz. En kolay yol olarak internet bankacılığını kullanarak talimat verilen faturaları iptal edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu