Şekerbank Müşteri Hizmetleri

şekerbank müşteri hizmetleri

Müşterilerine sadece bir telefon kadar yakın olan Şekerbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 78 78‘dir. Telefon bankacılığı üzerinden şubeye gitmeden tüm bankacılık hizmetleri zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri: Hızlı ve Güvenli Bankacılık

Telefon olan her yerden Şekerbank bankacılık hizmetleri hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanabilir. Zamandan tasarruf sağlayan hizmetler müşteri memnuniyet ve beklentileri göz önünde tutularak verilir. Yer ve zaman kısıtlaması olmadan sürdürülen bankacılık işlemleri, sağladığı fiyat avantajıyla da tercih sebebidir.

İlgili hat üzerinden;

  • Sesli yanıt sistemi veya
  • Müşteri temsilcileri üzerinden
  • Bilgi güncelleme ve
  • Ürün başvurusu tamamlanabilir.

Yurt dışından ve KKTC’den erişimin son derece basit olduğu müşteri hizmetleri, banka müşterileri için özel menü seçeneklerine sahiptir.

Sesli Yanıt Sistemi Üzerinden Sunulan Hizmetler

Sesli yanıt sistemi üzerinden sunulan hizmetler müşteri taleplerine uygun olarak güncellenir. Kredi kartı başvurusundan dönemsel kampanya bilgilerine, hesap dökümünden döviz ve fon bilgilerine kadar pek çok konuda müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek kalmadan da işlem yapılabilir. İşlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasına imkan veren sistem, dileyenlerin müşteri temsilcisine bağlanmasına imkan sağlar.

Banka Müşterisi Olmayanlara Özel Hizmetler

Telefon bankacılığı hizmetleri Şekerbank müşterilerinin yanı sıra banka müşterisi olmayanlar için de verilir. Merak ettikleri sorulara şubeye kadar gitmeden cevap eden kullanıcılar, ürün ve hizmetler hakkında en doğru bilgilere tek numara üzerinden ulaşabilirler. Sesli yanıt sistemi üzerinden ilgili menü girişi yapılarak hızlı destek sağlanabilir.

Ayrıcalıklı Bankacılık İşlemleri

Hızlı ve ayrıcalıklı hizmetler için yenilenen Şekerbank sesli yanıt sistemi, kayıtlı numara üzerinden arandığında ilgili menüye ulaşım çok daha hızlı gerçekleşir. Müşteri numarası ya da kart bilgilerine gerek kalmadan işlem yapabilen müşteriler, zaman kazanırken bankacılık işlemlerini güvenli bir ortamda tamamlayabilirler.

  • Şekerbank müşterileri ve
  • Şekerbank müşterisi olmayanlar için hazırlanan özel menüler eşliğinde yeni nesil bankacılık hizmetleri 0850 222 78 78 üzerinden alınabilir.

Mobil şube, internet bankacılığı, ATM bankacılığı ve Telefon bankacılığı eşliğinde bankaya gitmeden tüm finansal ihtiyaçlarınızı tek tık ve numara üzerinden tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu