Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

şekerbank kredi kartı başvurusu sms

Şekerbank kredi kartı başvurusu sms, internetten ve telefon şubesinden kolayca yapılabiliyor. Günümüzde kredi kartı kullanımı çok yaygın hale gelmeye başlamıştır. Nakit para olmadığı anlarda kredi kartı kullanımı oldukça avantajlı hale gelmiştir. Bu sebepten Şekerbank’tan kredi kartı alarak kart sahibi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için bazı önemli noktalar yer almaktadır. Şekerbank kredi kartları için gerekli şartları mutlaka taşımanız gerekir. Kredi kartı istiyorsanız artık birkaç adımla istediğiniz gibi bir alışverişe başlayabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartına sahip olmak için bankacılık geçmişinizin iyi olması gerekir. Ödemelerinizi zamanında yapıyorsanız ve belli miktarda gelire sahipseniz belirli limitte kredi kartına sahibi olabilirsiniz. İlk olarak kimliğiniz ile banka şubelerine veya internet bankacılığına erişim sağlayarak başvuru yapabilirisiniz. Yapılacak detaylı araştırmalardan hemen sonra gelen bildirimle kredi kartınız en fazla 15 gün içinde hazırlanarak vereceğiniz adrese güvenli posta ile gönderilmektedir. Aşağıda anlatacağımız yöntemlerle de kısa süre içinde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank’ta sms ile kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Tüm operatörlerden yapılabilen sms başvurusu için yapmanız gerekenler şöyle;

  • Şeker Bonus Kart başvurusu için  “BONUS” boşluk “T.C Kimlik Numaranızı” yazıp 1953’e göndererek başvuru yapabilirsiniz.
  • Bütçem Benim Bonus Kart başvurunuz için “BUTCEM” boşluk “T.C Kimlik Numaranızı” yazıp 1953’e göndererek başvuru yapabilirsiniz.
  • Şeker Kart başvurusu için “SEKERKART” boşluk “T.C Kimlik Numaranızı” yazıp 1953’e göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank İnternetten Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank’ın kredi kartlarına internet şubesi kart başvuruları bölümünden de başvuru yapabiliyorsunuz. Tabi bunun için Şekerbank hesabınız olmalı ve internet bankacılığını kullanabiliyor olmalısınız. Şekerbank hesabınız yoksa sms veya telefon bankacılığı yöntemiyle başvurularınızı yapabilirsiniz.

Şekerbank Telefon Bankacılığı İle Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de bankayı telefonla arayarak başvuruda bulunmaktadır. Bunun için 0850 222 78 78 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sisteminden kart başvuruları bölümüne ulaşabilirsiniz. Daha sonra temsilciye kart başvurusunda bulunmak istiyorum diyerek talebinizi iletebilirsiniz. Banka çalışanları size bu konuda detaylı bilgileri hemen aktaracaktır.

Maaşa Göre Kredi Kartı

Bütçenize göre belirlenen limitli kartınız her ay belli günde ödeme olanağı ile sunulmaktadır. Ayrıca Onay verilen tüm kartlar en az 500 TL limitle sahiplerini bulmaktadır. Ödeme planlarınızı Şekerbank şubelerinden ve müşteri iletişim merkezinden öğrenebilirsiniz. Sisteme kayıtlı adresinize gelen kartınıza hemen şifre alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şekerbank kredi kartı başvurusu için bankanın resmi sayfasından da gerekli bilgileri bulabilirsiniz. www.sekerbank.com.tr sayfasından kartlar ve başvurular ile alakalı detaylı bilgiler yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu