Şekerbank Kredi Başvurusu 2018

sekerbank-kredi-basvurusu

Şekerbank Kredi Başvurusu 2018

Şekerbank, müşterilerine ve diğer tüm ihtiyaç sahiplerine sağladığı kredi imkanları ile tanınır. Şekerbank kredi başvurularının yapılması için sunulan aracıların sayısını da arttırmıştır. Bu bağlamda; online ortamdan başvuru yapılabileceği gibi, ATM, SMS ve herhangi bir banka şubesine gidilmesi yolu ile de kredi başvuru imkanının tamamlanmasını kabul görmüştür.

Kredi başvurunuzun kusursuzca değerlendirilmesi ve ön talebin sorunsuz olarak bireysel bankacılığa ulaşması adına, mutlaka sizlerden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için banka şubelerine gitmenize de gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey, kredi başvurusunu herhangi bir yol ile yapmak ve hemen ardından da cep telefonunuza gelecek SMS sonucunu beklemektir.

İhtiyaç Kredilerine Başvuru Nasıl Yapılır?

Şekerbank İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak tüm bireylerin mutlaka hazırlamak zorunda olduğu evrakların varlığı söz konusudur. Bu halde, tüm belgelerin başvuru sahibinin adına olması koşulu ile,

  • Bir adet kimlik fotokopisi,
  • Bir adet ödenmiş fatura örneği,
  • Bir adet gelir belgesi, gelirin ne kadar olduğu ile alakalı olarak bilgi verilmesi şarttır.
  • Aynı zamanda her bireysel ve kurumsal müşteri için olmasa da mutlaka kefil istenme durumuna hazırlıklı olmak gerekir.

Tüm Bankaların Kredi Başvurularına Gitmek İçin Buraya Tıklayın.

Kredilerin genel ödenme süreleri 36 ay ile 34 ay arasındaki bir sınır içerisindedir. Aksi halde; kredi vadelerinin çok daha düşük yahut da çok daha yüksek olması ihtimali de söz konusu olabilir. Şekerbank Kredi Başvurusu için buraya tıklayarak Şekerbank Kredi Başvuru sayfasına gidebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Citibank Kredi Başvurusu yazımızda Citibank’tan kredi çekmek için gerek şartlar ve işinize yarayacak tüm bilgiler verilmiştir. Citibank Kredi fırsatlarını değerlendirmenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın