QNB Finansbank Ticari Kredi Kartları ve Özellikleri

finansbank ticari kredi kartları

Ticari kredi kartları günümüzde vergiye tabi olan firmalar tarafından tercih edilerek kullanım sağlanıyor. Sektör içerisinde Finansbank ticari kredi kartları konusunda müşterilerine en iyi şekilde yardımcı oluyor. Hizmet içeriği ile ön planda olan bankadan sizde ticari kredi kartı alarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Ticari kedi kartına sahip olmanın birçok avantajı bulunuyor. Öncelikle sahip olabilmek içi vergiye tabi olmanız gerekir. Bireysel kişiler bu hizmet içeriğinden yararlanamaz. Bunun için ticari bir işletmeye sahip olmanız gerekiyor. Bu sayede sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Finansbank Ticari Kredi Kartının Avantajları

Ticari kredi kartlarının birçok avantajı bulunuyor. Öncelikle ürün veya hizmet satın almak istediğinizde taksit seçeneği bulunur. Bu sayede ödeme dengesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca ticari kredi kartında aidat seçeneği de bulunmuyor. Buda ayrı bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor. Qnb Finansbank ticari kredi kartları nakit avans konusunda da size yardımcı oluyor. Ayrıca bu karta sahipseniz kredi kullanımınızda daha kolay olacaktır. Banka size farklı imkanlar ile yardımcı oluyor. Bunun için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Nakit çekimi, kredi kullanımı ve taksit seçeneği gibi avantajları bulunan kartı ister adınıza isterseniz de şirketinizin adına alabiliyorsunuz. Kartın üzerinde şirketin adı yer alır. Ticari kart olduğu da bu şekilde anlaşılır.

Finansbank Ticari Kredi Kartlarına Nasıl Başvuru Yapılır

Finansbank ticari kredi kartı almak istediğinizde şubeye başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Şube hesaplarınızı inceler ve buna bağlı olarak kart başvurunuzu tamamlar. Ayrıca hesabınızın da ticari olması gerekiyor. Öncelikle başvurmak istediğinizde ticari bir hesap açtırmanız gerekiyor. Ticari bir hesap sonrası banka uygun görürse kredi kartını size verir. Ayrıca limit konusunda da hesaplarınızın durumuna göre bir limit belirler. Bu sayede sağlıklı sonuç elde edebilirsiniz. Başvuru yapmak isterseniz internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için önceden açılmış bir ticari kredi hesabınızın olması gerekir. Bu sayede hızlı bir sonuç alabilirsiniz. Ticari kredi kartları işletmelere kolaylık sağlaması ile ön planda yer alır. Sizde Finansbank’ın sunduğu bu hizmet içeriğinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Finansbank kobi ticari kredi kartlarını incelemek için:
https://www.qnbfinansbank.com/kobi-ticari-kredi-kartlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu