QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemleri için kullanabileceğiniz tüm yöntemler sayfamızda yer alıyor. 1987 yılından beri alanında hizmet veren kurumlardan bir tanesi olan Finansbank müşterilerine destek vermek için sürekli iletişim hatlarında güncellemeler yapmaktadır. 7/24 şeklinde çalışan destek hattından gereken yardımı almak ve buna göre hareket etmek için ise Finansbank müşteri hizmetleri hattını kullanmanız gerekir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finansbank vermiş olduğu hizmetleri daha kullanılabilir kılmak adına müşteri hizmetleri çözüm merkezini kurmuştur. 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik esasına bağlı olarak çalışan QNB Finansbank müşteri hizmetleri birçok konuda hizmet verdiği gibi bu hizmetler esnasında oluşan sorunları da çözüme ulaştırmayı hedeflemektedir.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri hem bireysel müşteriler için hem de ticari müşteriler için hizmet vermektedir.

  • Bireysel müşteriler için hizmet veren müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 900 şeklindedir.
  • Ticari müşteriler için hizmet veren müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 1 900 şeklindedir.

Finansbank müşteri hizmetleri konusunda ülkemizin en verimli çalışan bankaları arasındandır diyebiliriz. Özellikle bir QNB Finansbank kuruluşu olan Enpara’da adeta ayrıcalıklı bankacılık hizmetini yaşıyorsunuz. Bu müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda da kendisini çok net bir şekilde hissettiriyor. Şimdi gelelim QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemlerine. Bu yöntemi kullanmak için aşağıda adım adım ne yapmanız gerektiği yer alıyor:

Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Finansbank müşterisi olan kişiler yaptıracakları işlemler için menüleri takip ettiklerinde bir takım sorunlar yaşayabilirler. Menüler daha fazla hizmet vermek adına oldukça karışık ve çeşitli olabilir. Bunun yerine;

  • 0850 222 0 900 numaralı hattı aramalısınız.
  • Sesli komutla karşılaşırsınız.
  • 1 tuşuna basmalısınız.
  • Ardından 5 ve 4 tuşuna basmanız gerekir.
  • Sinyal sesi ile birlikte beklemeye alınırsınız.

Bu hattı kullanmak sadece numarayı çevirmek olarak anlaşılmamalıdır. Hattınız üzerinden arama yaptıktan sonra yapacağınız işlemin türüne göre hangi menüye gitmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız işlemlerin daha kısa süre içinde tamamlanmasına neden olur. Bunun için menüler arasında kolay geçiş yapma şansı elde edebilirsiniz.

Bu sayede hemen bekleme sırasında yerinizi almanız ve işlemleriniz için bilgi talep etmeye başlayabilirsiniz. Güvenlik kontrolünden hemen sonra sizi işleme alabilirler.

finansbank müşteri hizmetleri bağlanma

Menüden Yapılan İşlemler

Bu menüye ulaştıktan sonra merak edilen durumlardan bir tanesi de hangi işlemlerin yapılabileceğidir. Bu işlemler arasında bankacılık ve kredi kartı alanında var olan tüm bilgilendirmeler ve işlemler sorunsuz bir şekilde yapılır.

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemiyle Finansbank temsilcisine hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Küreselleşen ve sürekli gelişen dünyaya ayak uyduran bankalar için, müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu aşamada müşteri istek ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap verebilmek için müşteri hizmetleri birimleri oluşturulmuştur.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İşlem Saatleri

QNB Finansbank müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılacak EFT işlemleri 09:00 ile 16:30 saatleri arasında yapılır. Repo kırma işlemi 09:00 ile 16:00 saatleri arsında, repo değişiklik işlemi 09:00 ile 21:00 saatleri arasında yapılır. Hazine bonosu 09:00 ile 16:00 arasında, hazine bonosu değişiklik 09:00 ile 19:00 saatleri arasında yapılır. Döviz işlemleri, havale, virman, vadeli mevduat, trafik cezası ödeme, motorlu taşıt vergisi, swift gibi işlemlerde ise herhangi bir zaman kısıtı bulunmamaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinden Yapılabilecek Bireysel İşlemler

QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden bireysel alanda yapılacak işlemlerin başında şifre işlemleri gelmektedir. Şifre değişikliği yapabilir, unutulan şifreyi öğrenebilirsiniz. Kredi kartı ve hesap kartınıza ait şifrelerinizi bireysel müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Kredi kartı ödemenizin ne kadar olduğu, limit bilgileri, taksit seçenekleri ve yapılan taksitlerin bilgileri de yine müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir. Kredi kartı kullanımında verilen kampanyalar hakkında bilgi alınabilir ve istenildiği zaman kredi kartı ekstresine ulaşılabilir. Kredi kartının ne kadar limiti olduğu limit artırım veya azatlım işlemleri de yine müşteri hizmetleri aracılığı ile tamamlanabilir.

Müşteri hizmetlerinden kredi başvurusu yapılabilir. Yapılan kredinin onaylanması durumunda hesaba aktarım işlemi yine bu kanal aracılığıyla tamamlanabilir. Alınan kredinin ne kadar ödemesinin kaldığı, ödeme tarihinin ne olduğu öğrenilebilir. Bir kredi türü olan ek hesap açılabilir. Ek hesaptan taksitli kullanım yapılabilir. Ek hesaba bağlı olmak koşulu ile hazır kredi kullanılabilir.

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanma yaparak EFT, havale gibi para transferleri yapılabilir. İstenen kişinin cep telefonu numarasına para transferi yapılabilir. İleri tarih için para transferi yapılabilir. Bunun için ileri tarihli talimat verilir ve ilgili zaman geldiğinde işlem gerçekleşmiş olur.

Müşteri hizmetleri aranarak güncel kur bilgileri öğrenilebilir. Döviz alım satım işlemi yapılabilir. Hatta çapraz kur işlemi yapmak dahi mümkündür.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinden Yapılabilecek Tüzel İşlemler

Tüzel müşteriler için hizmet veren QNB Finansbank müşteri hizmetleri aranarak hesap ile ilgili tüm işlemler yapılabilmektedir. Ticari kredi kartı bilgileri öğrenilebilir. Bu kart için gerekli olan değişiklikler yapılabilir. Ticari kredi kullanılabilir ve bu kredinin bilgilerine ulaşılabilir. Ticari hesaplara ait para transferleri yapılabilir. Çek senet işlemleri, pos işlemleri de yine müşteri hizmetleri aracılığı ile tamamlanabilir.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfamızda yazımızın sonuna geliyoruz. Bu konuda merak ettiklerinizi ve deneyimlerinizi mutlaka yorumlardan bizlerle paylaşmanızı rica etmekteyiz.

Yorum Yapın