QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank olarak adı değişen Finansbank kredi kartlarına başvuru yapmak için online platformları kullanabilirsiniz. Çeşitli özellikleri bulunan QNB Finansbank kredi kartı başvurusu için internet sitesini kullanabilirsiniz. Klasik CardFinans kredi kartı gibi Extra, Emekli, Fix ve Hemşire gibi çeşitler vardır. Bu kartlar kişinin mesleğine göre değişmektedir. Doktorlar ve işletme sahipleri gibi farklı kişilere de kredi kartı başvurusu yapmayı mümkün kılan internet sitesi, onaylanan başvurulardan anında haberdar olmanızı sağlar.

Temel bilgilerinizi girdikten sonra kredi kartı başvurusu yapacağınız numaradan aranırsınız. Sonrasında SMS aracılığıyla bilgilendirilirsiniz. Finansbank kredi kartları arasından hangisini seçerseniz onun için başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Online başvuru sonrası kredi kartınız geldiğinizde internet bankacılığı için şifre alabilirsiniz. Şifre aldıktan sonra sanal kart oluşturma, kredi kartı limitinizi öğrenme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri olan 0850 222 0 900 numarasından da limitinizi ve başvuru durumunuzu inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Kredi kartı başvurusu yapıp onay aldığınızda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kredi kartınız kuryeye verilir ve evde ya da işte olduğunuz saatlerde teslimat yapılır. Genelde 1 hafta içinde kredi kartının elinize geçmesi mümkün olur. Böylece kısa sürede kartınızı alıp şifre alarak, alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu onaylanmayan kişilere red mesajı gelmektedir. Bu yüzden kredi kartı başvurusu yaparken aktif olarak kullandığınız bir telefon numarası vermeniz gerekir.

Bir Cevap Yazın