QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

finansbank internet bankacılığı şifre alma

QNB Finansbank internet bankacılığı şifresi almak için bilmeniz gereken tüm bilgiler aşağıda yer alıyor. Şifre işlemlerinizi tamamladıktan sonra bankanın internet şubesini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Finansbank internet şubesi ile bankacılık işlemlerinizin neredeyse tamamını yapabiliyorsunuz. İşte tüm ayrıntılar.

QNB Finansbank İnternet Şubesi Şifre Alma

QNB Finansbank internet bankacılığını sorunsuz kullanabilmek için bir şifreye ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu şifreyi alabileceğiniz pek çok kanal bulunuyor. Şifrenizi, QNB Finansbank mobil uygulamasından, bankanın resmi web sitesinden, ATM’lerden, Çağrı Merkezinden ve Şubelerden alabilirsiniz.

QNB Finansbank Web Sitesinden İnternet Şubesi Şifesi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank resmi web adresine giriş yaptıktan sonra hemen sağ üstte bulunan “internet şubesi” butonuna tıklayarak “FinansŞifre Al” yazısını göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza seçim yapacağınız kart seçenekleri gelecek. Buradan kartınızı seçtikten sonra önünüze hemen aşağıdaki görselde gördüğünüz sayfa çıkacak.

finansbank internet şubesi şifre alma

bu sayfadaki kutucukları eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak şifrenizi hemen alabilirsiniz.

QNB Finansbank Mobil Uygulamasından İnternet Şube Şifresi Alma

QNB Finansbank cep şubesi uygulamasıyla da şifre alabilmeniz mümkün. Bilgisayardan girdiğiniz internet bankacılığının farklı bir versiyonu olan mobil uygulamayla da tüm işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Uygulamayı indirtikten sonra anasayfada yer alan “FinansŞifre Al” yazısından yine şifrenizi alabiliyorsunuz.

QNB Finansbank ATM ve Şubelerden İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Size en yakın QNB Finansbank ATM’si veya Şubesine uğrayarak internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz. ATM’de bir kaç tuşlamayla bunu yapabilirken, şubede gişe görevlisi yardımıyla şifre oluşturabiliyorsunuz.

QNB Finansbank Çağrı Merkezinden İnternet Şubesi Şifresi Alma

QNB Finansbank çağrı merkezi numarası olan 0 850 222 0 900 üzerinden müşteri temsilcisiyle iletişim kurarak internet şubesi şifrenizi alabilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum

İnternet bankacılığında kullanacağınız şifrenin değişikliği mümkündür. Bunun için 3 ayrı yol vardır. Bunlar şu şekilde sayılabilir:

  • Şubeye gidilerek yeni şifre talep edilebilir.
  • Finansbank İnternet sitesinden şifremi unuttum kısmına girilip yeni şifre alınabilir.
  • Çağrı merkezi aranabilir.

Yukarıda sayılan bu yöntemlerin aracılığıyla yeni şifre almak mümkündür.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresinin Güvenliği

Şifreniz 6 haneli ve tamamı rakamlardan oluşmalıdır. Bu şifre başkası ile paylaşılmadığı sürece internet bankacılığından yapılan işlemler son derece güvenilirdir. Finansbank internet şubesi şifrenizin; doğum tarihiniz, nüfus cüzdan numaranız, kimlik numaranız, telefon numaranız veya ardışık sıralı sayılar gibi kolay tahmin edilen rakamlardan oluşmaması gerekir. Finansbank güvenliğiniz gereği şifrenizi 6 ayda bir değiştirmeniz gerektiğini size hatırlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu