QNB Finansbank Bakiye Sorgulama Öğrenme (SMS Numarası)

Türkiye’de uzun yıllardır varlığını sürdüren QNB Finansbank’ta bulunan hesabınızın bakiyesini merak ediyor olabilirsiniz. Hesap bakiyesinin birçok farklı kanaldan sorgulanmasına imkan tanıyan banka, güvenlik açıklarına karşı, hesap bilgilerine yalnızca hesap sahibinin ulaşabilmesini sağlamaktadır. Böylelikle Finansbank bakiye sorgulama işlemleri her kanal aracılığıyla güvenle yapılabiliyor.

Finansbank Hesap Bakiyenizi Sorgulayabileceğiniz Kanallar

QNB Finansbank’ın hesap bakiyesi sorgulaması için sunduğu yöntemler arasında;

  • Banka şubeleri,
  • ATM,
  • Müşteri hizmetleri,
  • İnternet şubesi,
  • Mobil bankacılık,
  • SMS ile hesap sorgulama imkanı bulunuyor.

Bu seçeneklerden herhangi birini kullanarak, QNB Finansbank’ta yer alan hesabınızın bakiye bilgilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SMS ile Finansbank Hesap Bakiyesi Sorgulama

SMS ile QNB Finansbank hesap bakiyenizi sorgulayabilmek için, BAKIYE yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra bakiyesini öğrenmek istediğiniz QNB Finansbank kart numarasının son 4 basamağını yazın. SMS’i 3996’ya gönderdikten kısa bir süre sonra, bakiye bilgileriniz tarafınıza yine SMS ile iletilmektedir. SMS örneği, BAKIYE 1234 şeklindedir.

Finansbank Müşteri Hizmetleri ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

QNB Finansbank’ın müşteri hizmetleri, günün her anında ulaşılabilen bir hizmet sunmaktadır. 0850 222 0 900 numarasını arayarak, müşteri hesabınızla ilgili pek çok işlem yapabilirsiniz. Bu numarayı Finansbank bakiye sorgulama numarası olarak da kullanabilirsiniz. Bakiyenizi öğrenmek için, QNB Finansbank kart işlemleri menüsüne ulaşmanız yeterli olacaktır. Bu işlem menüsünde, sizden istenen gerekli bilgilerin girişini sağladıktan sonra, bakiyenizi hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Finansbank İnternet Şubesinden Hesap Bakiyesi Sorgulama

QNB Finansbank internet şubesinden hesap bakiyenizi öğrenmek için, sisteme bireysel veya kurumsal müşteri olarak girişi yapmalısınız. Gelen sayfada “Hesaplarım” menüsüne ulaştığınız zaman, bütün QNB Finansbank hesaplarınıza ilişkin bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Hesap hareketlerinin yanı sıra, “Bakiye” kısmından, hesabınızdaki bakiye tutarını öğrenebilirsiniz.

Finansbank Mobil Bankacılıktan Hesap Bakiyesi Sorgulama

Mobil bankacılık, QNB Finansbank’ın mobil uygulaması ile kullanılabiliyor. Akıllı telefon veya tabletinize Google PlayStore veya AppStore aracılığıyla uygulamayı yükleyin. Uygulamaya hesap bilgileriniz aracılığıyla giriş gerçekleştirin. Hesap bilgilerinizle uygulamaya eriştikten sonra, menüden “Hesaplarım” seçeneğine ulaşarak hesap hareketlerinizi ve bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

finansbank hesap bakiyesi öğrenme

En Kolay Finansbank Bakiye Öğrenme Adımı Hangisi

Görüldüğü gibi Finansbank hesap bakiyenizi öğrenmek için kullanabileceğiniz 4 yöntem bulunuyor. Bunlar içinden en kolay ve pratik olanı kuşku yok ki, mobil uygulama üzerinden yapacağınız işlemlerdir. Gün içerisinde 7/24 yararlanabileceğiniz bu hizmet içeriği ile siz de QNB Finansbank hesap bakiyesi sorgulama seçeneğinden yararlanarak bankada bulunan hesabınızda ne kadar bakiye olduğunu, hareketlerini anlık görebilirsiniz. Gelen ve giden bakiye adımlarını inceleyerek birçok detaya ulaşmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu