QNB Finansbank Eksi Hesap Nasıl Açılır?

QNB Finansbank eksi hesap veya ek hesap adında nakit ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır. Ek hesaptan ek limit tutarı kadar para çekme işlemi yapabilirsiniz. Bu hesaplar ayrıca talimat vererek otomatik talimat sayesinde faturalarınızı otomatik olarak ödemenizde fayda sağlar. İster taksitli alışveriş isterseniz peşin olarak alışveriş yapmanız için kullanabileceğiniz CardFinans, Elektron ve Maestro kartlarla alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

finansbank eksi hesap açma

Birçok bankanın müşterileri için yararlı hizmeti olan eksi hesap bankanın müşterinin hesabında para olmadığı zamanlarda kullandırmış olduğu bir hesaptır. Eksi hesap vadesiz olan hesaba tanımlanan bir nevi kredi türü olarak tanımlanabilir. Bankalarda genelde nakit avans, artı hesap ya da kredili mevduat hesabı olarak geçen ek hesaplardan biridir. Bu hesaptan yararlanmak için bankada hesabınızın açılmış olması gerekir.

QNB Finansbank Eksi Hesap Açma İşlemi

Başvuru için QNB Finansbank şubeleri ya da çağrı merkezlerinden isteğe göre internet bankacılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Hesabınız bulunuyorsa internet bankacılığından faydalanarak başvurunuzu şubeye gitmeden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı için hesap ek hesap aç kısmından uygulanacak adımları izleyerek internet bankacılığı ile belgelerin onaylanması ile limitiniz onaylandığı anda kullanıma hazır hale gelir. Müşterilere büyük kolaylık sağlayan ek hesap sayesinde acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kullandığınız ek hesabın taksitlerinde gecikme yaptığınız durumlarda taksit bedeli ek hesap olan eksi hesaptan karşılanacaktır. Dönemin ekstreleri anaparadan tahsil edilir. Ek hesap içinde son ödemeye kadar ek hesap faizi güncellenmektedir. Ödeme ile ilgili bilgiler isteğe göre mail yolu ile ya da fax olarak alınmaktadır. Anında ihtiyaçlarınızda yanınızda olan eksi hesap açarak maddi sıkıntılarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Finansbank Taksitli Ek Hesap Kullanımı Nedir?

Ek hesap kullanımlarında taksitli kullanımda ayrı limit bulunmaz. Bankanın belirlediği oran üzerinden kullanım yapılmaktadır. Eksi hesaplardaki taksitli kullanım en az 200 ile 10.000 TL arasında değişebilir. Ödemelerde müşterinin talebi doğrultusunda vade seçenekleri sunulmuştur. Ödeme en az 2 ay ile 24 ay olarak müşterinin seçtiği vadeye göre belirlenir.

Yorum Yapın