QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

Bankacılık sektörü günden güne gelişiyor ve gelişim gösteriyor. Tüketicilerin nakit para ihtiyaçlarını uygun kredi olanakları ile karşılayan bankalar son dönemlerde borç transfer kredisi seçenekleri ile tüketicilerin borçlarını tek çatı altında toparlıyor. Bu konuda üst düzey çalışmalar yürüten QNB Finansbank tüketicilerin diğer bankalara olan tüm kredileri borç kapatma kredisi ya da borç transfer kredisi adı altında sunduğu kredi imkanları ile hallediyor.

Eğer diğer bankalara olan kredi borçlarını ödemekte güçlük çekiyorsanız QNB Finansbank’ın müşterisi olarak borçlarınız borç transfer kredisi ile buraya taşıyıp tek çatı altında kapatabilirsiniz. Bankanın size sunmuş olduğu borç transfer kredi işlemlerinde faiz oranını kredi notuna göre farklılık göstermektedir. Kredi notunuz yüksek ise bankadan daha uygun faiz oranları ile borç transfer kredisi alabileceksiniz. Fakat banka faiz oranları ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahip olduğundan dolayı faiz oranları genel olarak %1,55 oranında başlar ve krediyi ödeyeceğiniz vade süresine ve kredi notunu değerine göre değişkenlik göstermektedir.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvuru Şartları

QNB Finansbank borç transfer kredileri ile diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı bankaya taşıyarak tek çatı altında de ödeyebilirsiniz. Borç transfer kredi ödemelerinde kredi kartı borçlarınız bir bölümün ödeyebileceğiniz gibi ihtiyaç kredilerinizi de tamamını kapatma hakkına sahip olacaksınız. Fakat bankadan borç transfer kredisi başvurusunda bulunmadan önce konu ile ilgili gerekli şartları da bilmeniz gerekmektedir. QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi için bankanın tüketicilerden talep ettiği şartlar şu şekilde sıralanabilir; QBN Finansbank sadece ihtiyaç kredisi taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarına borç transfer kredi imkanı sunmaktadır. Bankaya transfer edilemeyecek borçlar konut kredisi, ek hesap ve Finansbank borçlarıdır. Finansbank üzerinde diğer bankalara yapılacak havale işlemlerinde herhangi bir ücret istenmemektedir.

finansbank borç transfer kredisi

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi başvurularını Finansbank’ın şubelerinden yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuz ısa mesaj bölümüne kimlik numaranız yazıp 5030’a kısa mesaj göndererek de QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Borç kapatma kredisi hakkında detaylar için:
https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-borc-transferi-kredisi

Yorum Yapın