Okkalar İnşaat’dan Konya’da Arma Vita Konutları

Geniş yaşam alanları, yeşilin içindeki lokasyonu ve mutluluk sunan sosyal imkanlarıyla aradığınız huzurlu yuvaya Arma Vita’da kavuşacaksınız. Yazır Bölgesi’nde yer alan, 135 m² – 168 m² genişliğinde 96 dairenin yer aldığı Arma Vita’da konfor vazgeçilmez bir parçanız olacak. 4+1 genişliğindeki 3+1 dairelerden oluşan bu özel proje bulunduğu konum sayesinde sağlıklı bir yaşamı ve temiz havayı komşunuz yapıyor. Güvenliğin ve kapalı otoparkın olduğu Arma Vita’da siz ve değer verdiğiniz her şey daima güvendesiniz.

Konya Selçuklu Arma Vita Konutları Projesi

Okkalar İnşaat tarafından yapılan ve alıcısına sunulacak olan Arma Vita konut projesi 96 daire kapasitesi ile dikkat çekiyor. Konya Selçuklu’da tamamı 3+1 dairelerden oluşacak olan Arma Vita projesinde konutlar 135 metrekare ile 168 metrekare olacak. Arma Vita projesinde yer alan konutlar aile yaşamına hitap edecek konseptlerde alıcısına sunuluyor.

Arma Vita Konutları Konumu Nerede?

Arma Vita konutları Konya’nın Selçuklu ilçesinde ailece yaşayacağınız nezih bir ortamda yer alıyor.

Projenin Adresi: Yazır Mah. Ayçeken Sokak 16 42250 Selçuklu/Konya

Arma Vita Konutları Ne Kadar?

Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alan Arma Vita konutlarında 3+1 konutları yer almakta olup konut değerleri 278.000 TL’den başlıyor.

Arma Vita konut fiyatlarında en düşük fiyat 278.000 TL iken en yüksek fiyatlı konut değeri 380.000 TL’dir.

Arma Vita projesinde yüzde 50 peşinat ile kalan kısım için şirket bünyesinde 48 aya varan vadeler yapılabiliyor. Projede yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

Arma Vita Konutları Ne Zaman Teslim Edilecek?

Arsa Alanı: 21350 m2 olan Konya Selçuklu da bulunan Arma Vita konutlarının teslim tarihi Ağustos 2019 olarak açıklandı.

Arma Vita Konutlarının Özellikleri

Çocuk oyun alanları, güvenlik, basketbol sahası, kamelya, açık otopark, kapalı otopark, asansör, ankastre beyaz eşya, yerden ısıtma.

Yorum Yapın