Öğretmenlere Kredi Veren Bankalar 2018

Öğretmenlere Kredi Veren Bankalar

Bankaların çeşitli meslek gruplarına özel kredi vermesi olayı oldukça yaygınlaştı. Bankaların sağlamış olduğu bu imkanlar sayesinde pek çok meslek grubuna mensup çalışan uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi talebinde bulunmakta ve uygun koşullarda ödeme yapmaktadırlar.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Yeni yılda bankaların tanımış olduğu bu imkanlardan yola çıkarak sizlere öğretmenlere kredi veren bankalar ile ilgili bilgiler vereceğiz. Öğretmenlere kredi almalarında düşük faiz oranları ile avantajlı kredi olanağı sunan bankalar sayesinde pek çok öğretmen bu imkanlardan yararlanmayı düşünüyor.

Kredi Almak İstiyorum

Öğretmenlerin kredi notu yüksek olduğu takdirde kredi almaları zaten son derece kolay; özellikle maaş müşterisi oldukları bankalardan kredi almaları için kefil ve ipotek gibi koşullar gerekmiyor. Ancak özellikle ihtiyaç kredileri yüksek faiz oranları ile verildiğinden tüketici kredisi almak isteyenler öğretmenlere kredi veren bankalar arasında tercih yapıyor.
Daha düşük faiz oranları, dosya masrafının olmaması ya da düşük kredi masrafları ile 36 aya varan vadelerle tüketici kredisi almak isteyen öğretmenler için merak ettikleri soruları derledik ve bankalar hakkında bilgi veren bir yazı hazırladık. Öğretmenlere hangi bankalar kredi veriyor? Öğretmenlere özel kredi fırsatları neler? İhtiyaç kredisi almak isteyen öğretmenlere özel kredilerin faiz oranları nedir?

ING Bank Kredisi

ING Bank finans sektöründeki Hollandalı ING grubunun, merkezi Hollanda’da bulunan bankaları ve bunun ülkemizdeki koludur. 2007 yılında ING grubunun Oyak Bank’ın tüm hisselerini satın almasından sonra ING Bank Türkiye’de 2008 yılında bankacılık hizmet ve faaliyetlerine başladı.

Sigorta, ticari bankacılık, portföy yönetimi ve yatırım bankacılığı konularında hizmet veren ING Bank dünya çapında 40 ülkede şubesi bulunan bir bankadır. ING Bank öğretmenlere kredi veren bankalar içinde çok tercih edilen bir bankadır çünkü faiz oranı düşüktür ve eğer kredi notunuz yüksekse kolayca ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Faiz oranı %0,99’dan başlayan ING Bank 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi vermektedir. Yeni yıla düşük faiz oranlı kredilerle merhaba diyen bankadan pek çok kişi kredi talebinde bulunmaktadır. Bayrama kadar sürmesi beklenen bu kredi olanaklarından hemen yararlanmak istiyorsanız size en yakın ING Bank şubesine gidebilir veya müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredisi

İş Bankası olarak bilinen Türkiye İş Bankası A.Ş. ticari ve bireysel bankacılık hizmetleri sunan Türkiye’nin en büyük özel bankasıdır. 1924 yılında Atatürk’ün yönergeleri ile kurulmuş olan İş Bankası Cumhuriyet Dönemi’nin ilk ulusal bankasıdır. 25’i yurtdışında 1,350 adet şubesi bulunan banka pek çok anlamda ilklerin bankasıdır. Türkiye’de kumbara kullanımın ve yaygınlaşmasının müteşebbisi olan İş Bankası yaklaşık 25,000 çalışanıyla bankacılık hizmetlerini sunmaktadır.

İş Bankası kredi almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunmaktadır çünkü büyük bir banka olması ve genellikle düşük faizli krediler vermesi tercih sebebi haline getirmiştir. Banka, öğretmenlere kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Faiz oranları düşük, vade seçenekleri uygun olan banka kredi çekmek isteyenleri cezbetmektedir.

İhtiyaç kredisi %1,20’den başlayan faiz oranları ile verilen bankada öğretmenler için daha düşük faiz oranları talep edilmektedir. Size en yakın İş Bankası şubesine giderek kredi notunuz ve alabileceğiniz kredi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredisi

Tam adı Türkiye Garanti Bankası A.Ş. olan Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulan konsolide aktif büyüklüğünün 107 milyara ulaşmasıyla Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmuştur. Bankacılık sektöründe kurumsal, ticari, ödeme sistemleri, bireysel ve yatırım bankacılığı, KOBİ gibi iş kollarında etkinlik gösteren Garanti Bankası hem yurt içinde hem de yurtdışında ortakları ile birlikte entegre finansal hizmetler vermektedir.

Garanti Bankası da öğretmenlere kredi veren bankalar içinde ilk sıralarda yer alıyor çünkü faiz oranları zaten düşük olan banka öğretmenlere kredi notu yüksek olduğu takdirde çok daha düşük faiz oranları ile tüketici kredisi sağlıyor.

%1,20’den başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası öğretmenlere özel daha düşük faiz oranlara uygulamaya başlamış durumdadır. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredi notunuz hakkında bilgi alabilir, veya ihtiyacınız olan tüketici kredisini çok uygun faiz oranları ve masrafsız kredilerle edinebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar başlıklı yazımızda bir çok bankayı sizler için araştırdık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın