Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank kredi kartı başvurusu internet sitesi üzerinden çok basit biçimde yapılabilir. Bunun için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun yanınızda olması gerekir.

İnternet üzerinden ya da SMS ile Odeabank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için iki tür kredi kartına başvurabilirsiniz. Birincisi çeşitli chip paralar kazandıran Odeabank Axess karttır. Taksitli alışverişler, fırsatlar ve kampanyalar bu kredi kartında sık sık yapılır. Diğeri de Bank’O Atlas olan çeşidi ise uçuş mili kazanmanızı sağlar. Özellikle Atlas Global uçuşlarında çok büyük avantaj elde etmeniz mümkün olur. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda avantaj elde edeceğiniz bu sistem sayesinde her uçuşunuzda mil kazanabilirsiniz. Odeabank Banko kart başvurusu yaparak ayrıcalıklı dünyadan yararlanmak isteyenler online olarak başvuru yapabilir.

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Odeabank kredi kartı ürünlerinden herhangi birine başvurduğunuzda sonucu birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişiler ve limitlerini doldurmuş olanlar kredi kartı red cevabı alabilir. Bu yüzden kredi notu yüksek olan ve az kartı olanlar kredi kartına sahip olabilirsiniz. Odeabank başvuru sonucu olumlu olan kişilere 10 gün içinde kartları teslim edilir. Basımı yapılan kredi kartı kuryeyle gönderilerek sözleşme imzalatılır. Böylece kart kullanıma açılmış olur. Şifre almak için ise 444 8 444 numaralı telefon numaralarına ulaşılabilir. Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak için hemen siteye girin ve bilgilerinizi doldurun.

Odeabank kredi kartlarına başvuru için tıklayın.

Bir Cevap Yazın