Odeabank Kredi Başvurusu

Odeabank, kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm bireysel ve kurumsal müşterilerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır. Odeabank kredileri arasında istediğiniz her ihtiyaca uygun kredi seçeneği ile karşılaşmanız mümkündür. Tatil planlarınız, ev alım planlarınız, taşıt alımlarınız, eğitim masraflarınız ve çok daha fazlası için sizlere sunulan nakit destekleri ile kredi alabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Odeabank tarafından sunulan ihtiyaç kredilerini alabilmeniz için yapmanız gereken;

  • Kimlik belgenizi yanınızda bulundurmak,
  • Kredi almak isteyen bireyin adına olan ve son üç ay içerisinde gelmiş olan faturaları yanlarında bulundurmak,
  • Gelir belgelerini yanlarında bulundurmak, şartları aranır.

Tüm bunların yanı sıra; kredi almak isteyen tüm bireylerin on sekiz yaşına gelmiş olmaları gerekir. Bir de; maaşlı çalışanların mutlaka; sigortalı olduklarına dair maaş bordrolarını yanlarında bulundurmaları şartı aranır.

Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Kredi Başvurusunu internet şubeciliğinden yapabileceğiniz gibi, telefon ile arayarak da yapabilirsiniz. Fakat bunların kabul şartı taşımayan bir ön başvuru olduğunu bilmeniz gerekir. Kredi başvurunuzun kabul edilmesi halinde ihtiyacınız olan nakit para hesabınıza ulaşır. Gerekli durumlarda şubeye gitmeniz gerekebilir, lazım olan belgelerin hazırlanması ve imzalanması aşamasına geçmeniz şartı aranır.

Direk şubeden başvuru yapmanız durumunda ise; Odeabank müşteri danışmanları sizleri yönlendirecektir. Kredilerin ayrımı yapılırken; bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik farklı hizmetlerin sunulduğunu da mutlaka bilmeniz gerekir. Odeabank kredi kartı kullanıyorsanız, alacağınız kredi miktarına sahip olmanız çok daha kolay olabilir. Odeabank Kredi Başvurusu için gerekli bilgileri vermiş bulunuyoruz. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Odeabank kredi başvuruları ile alakalı detaylı bilgi için:
https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Ihtiyac-Kredisi/Sayfalar/Default.aspx

Yorum Yapın