Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank, kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm bireysel ve kurumsal müşterilerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır. Odeabank kredileri arasında istediğiniz her ihtiyaca uygun kredi

odeabank kredi başvurusu

Odeabank, kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm bireysel ve kurumsal müşterilerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır. Odeabank kredileri arasında istediğiniz her ihtiyaca uygun kredi seçeneği ile karşılaşmanız mümkündür. Tatil planlarınız, ev alım planlarınız, taşıt alımlarınız, eğitim masraflarınız ve çok daha fazlası için sizlere sunulan nakit destekleri ile kredi alabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Kredi Başvurusunu internet şubeciliğinden yapabileceğiniz gibi, telefon ile arayarak da yapabilirsiniz. Fakat bunların kabul şartı taşımayan bir ön başvuru olduğunu bilmeniz gerekir. Kredi başvurunuzun kabul edilmesi halinde ihtiyacınız olan nakit para hesabınıza ulaşır. Gerekli durumlarda şubeye gitmeniz gerekebilir, lazım olan belgelerin hazırlanması ve imzalanması aşamasına geçmeniz şartı aranır.

Direk şubeden başvuru yapmanız durumunda ise; Odeabank müşteri danışmanları sizleri yönlendirecektir. Kredilerin ayrımı yapılırken; bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik farklı hizmetlerin sunulduğunu da mutlaka bilmeniz gerekir. Odeabank kredi kartı kullanıyorsanız, alacağınız kredi miktarına sahip olmanız çok daha kolay olabilir. Odeabank Kredi Başvurusu için gerekli bilgileri vermiş bulunuyoruz. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Odeabank kredi başvuruları ile alakalı detaylı bilgi için:
https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Ihtiyac-Kredisi/Sayfalar/Default.aspx

Odeabank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Odeabank tarafından sunulan ihtiyaç kredilerini alabilmeniz için yapmanız gereken;

  • Kimlik belgenizi yanınızda bulundurmak,
  • Kredi almak isteyen bireyin adına olan ve son üç ay içerisinde gelmiş olan faturaları yanlarında bulundurmak,
  • Gelir belgelerini yanlarında bulundurmak, şartları aranır.

Tüm bunların yanı sıra; kredi almak isteyen tüm bireylerin on sekiz yaşına gelmiş olmaları gerekir. Bir de; maaşlı çalışanların mutlaka; sigortalı olduklarına dair maaş bordrolarını yanlarında bulundurmaları şartı aranır.

Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

odeabank kredi başvuru sonucu öğrenme

Odeabank kredi başvurusu yapıldığında başvurunun sonuç durumu size kısa mesaj olarak iletilir. Eğer ki kısa mesaj ile ulaşım sağlanmadı ve Odeabank kredi başvuru sonucu öğrenme yolları diye araştırma yapma gereği duyduysanız. Kredi başvurunuzun durumunu öğrenebilmeniz için çeşitli yollar mevcuttur. Bu yollardan hangisini isterseniz onu tercih edebilirsiniz.

En kolay yol internet bankacılığı ile sorgulama yapılmasıdır. Odeabank’a internet sitesinden ulaşarak kredi başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise telefon ile ulaşım sağlamaktır. Bankanın iletişim hattı 444 8 444 numaralı telefonu arayabilir ve kredinizi sorgulayabilirsiniz. Aradığınız zaman müşteri temsilcisi size yardımcı olacaktır. Bir diğer yol ise şubeye giderek kredi durumunuzu yüz yüze öğrenmektir. Diğer yollar daha kolay olsa da tercih size kalmıştır. 3 şekilde de ulaşarak başvuru durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Eğer krediniz onaylanmadı ise banka sizden ek teminatlar isteyerek kredinizi onaylayabilir.

Odeabank Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Kredi başvuru sonuçları, seçtiğiniz krediye bağlı olarak değişir. Örneğin bir ihtiyaç kredisi başvurusu, konut kredisi başvurusuna göre daha erken cevaplanır. Çünkü ikisi için gerekli analiz ve evraklar farklıdır. Taşıt kredilerinin sonuçları ortalama 3 ya da 4 gün içinde size ulaşırken, ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları 1 gün içinde size bildirilir. Konut kredisi başvuru sonucunu ise yaklaşık 7 gün sonra öğrenebilirsiniz.

Yorum Ekle