Odeabank Altın Hesabı Nasıl Açılır? 2020

odeabank altın hesabı nasıl açılır

Odeabank altın hesabı nasıl açılır, hesabın özellikleri ve avantajları hakkında merak edilenleri bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Altınların hiçbir kaybolma veya çalınma endişesi olmaksızın beklediği ve birikerek sizi beklediği birçok hesap artık mevcut. Odeabank altın hesabı ile var olan paranızı altına çevirebilir ve bu şekilde de birikim yapabilirsiniz.Bunun için sizden ekstra hiçbir ücret de talep edilmeyecektir.

Bütün bu fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey masrafsız olan söz konusu altın hesabını açmaktır. Gerek TL cinsinden gerekse de yabancı para ile altın satın alabilir ve hesabınızda biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Odeabank Altın Hesabının Birçok Avantajı Var

Kendinize ait olan bir altın hesabı açtığınızda birçok farklı imkandan yararlanabilir ve bu durumun sizlere sunmuş olduğu imkanlardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Söz konusu bu avantajlar;

  • Çalınma ve kaybolma riskinin sıfır olması,
  • Gram altın alma işlemlerinizi rahatlıkla mobil uygulamalardan dahi yapabilirsiniz.
  • Hesabınıza telefon veya Odeabank hizmet numarası ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunun için 444 8 444 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bütün bu özelliklere bakıldığında gram altın almak artık eskisinden çok daha kolay ve avantajlı gibi duruyor. Siz de hemen bir hesap açarak bu konudaki eksiğinizi giderebilirsiniz.

Altın hesabınızda bulunan gram altın değerlerinin 150 bin Türk Lirasına kadar olan kısmı mevduat sigortasına tabidir. Pek tabi bu sigortaya dahil olmayan birçok farklı yatırımınız da olabilir. Mevduat sigortası ile gereken yerlerde gerekli olan ödemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mutlaka bakın: Altın hesabı hangi banka avantajlıdır?

Odeabank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Size ait olan ve birikim yapabileceğiniz bir altın hesabı açmak çok kolaydır. Bunun gerek internet üzerinden gerekse de banka numarasından rahatlıkla yapabilirsiniz. Faizsiz olarak işletilecek olan paranız burada gram altına dönüşecek ve istediğiniz zamanda nakite çevrilmeyi bekleyecektir.

0212 270 84 44 numarasını arayarak da yine kendinize bir hesap açtırabilirsiniz. Bunun yanında internet üzerinden yapacağınız bir yeni hesap açılış başvurusu da ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacak olan yollardan birisidir.

Bütün bu yollardan birisini deneyerek açacağınız bu altın hesabı üzerinden kazanç sağlamaya ve gram altın satın alıp biriktirmeye siz de başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey faizsiz olarak işletilecek olan bir altın hesabı açtırmak olacaktır. Odeabank altın hesabı hakkında daha ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu