Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu SMS Numarası

media markt denizbank kredisi

Media Martk denizbank kredisi ile rahatça alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Denizbank media markt kredi başvurusu için detaylar sayfamızda yer alıyor. Günümüzde bankalar ve alışveriş kurumları çeşitli anlaşmalara imza atarak karşılıklı kazanç elde ederler. Media Market ve Denizbank anlaşması bu durumun örneklerindendir. Denizbank Türkiye’nin önde gelen özel sermeyeli, büyük bankaları arasındadır. Media Markt ise hem ülkemizde hem Avrupa’da faaliyet gösteren elektronik satış mağazasıdır. Bankalar kredi vermek gibi bazı işlemler ile kar elde etmek ister. Alışveriş kurumları ise ürününü satmak ister. Parasını alır ve ürünü teslim eder. Bu hassas denge aracılığı ile hem alışveriş kurumu hem banka kazanmış olur. Yani bu anlaşma sonucu müşteri Denizbank’tan kredisini kullanır, Media Markt’tan istediği ürünü satın alır. Özellikle telefon fiyatlarının artması ve taksitli telefon satışının yapılmaması nedeniyle bu sitem en çok cep telefonu satışlarında kullanılmaktadır. Buda müşteri açısından elde edilen kolaylıktır.

Media Markt Denizbank Kredisine Telefonla Başvuru

Media Market ülkemizde faaliyet gösteren ve oldukça büyük satış alanlarına sahip olan elektronik satış mağazasıdır. Müşteri satın almak istediği ürün için bu satış mağazasına gider ürünü seçer. Nakit değil de kredili almak isterse Media Markt ve Denizbank anlaşmasından doğan telefon numarasını arayarak kredi talebinde bulunur. Bu numara 0850 222 08 00 şeklindedir. Kredisinin onaylanması ile beğendiği ürünü satın alır. Telefonla aramak istemeyen müşteriler için bir diğer yöntem ise SMS göndermektir. Yine Media Markt Denizbank’a gönderilecek bir SMS ile kredi başvurusu yapılabilir. İlgili kurumdan dönüş sağlanır. Gerekli şartları taşımanız halinde krediniz onaylanır ve alışverişinizi tamamlarsınız.

Media Markt Denizbank Kredisine SMS İle Başvuru

Media Markt ile Denizbank anlaşmasından doğan bu hizmet için oluşturulmuş SMS numarası 3280’dir. 3280’e atacağınız bir SMS ile kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Mesajı gönderirken KREDİM yazıp boşluk bırakmanız ve akabinde T.C. kimlik numaranızı eklemeniz gerekmektedir.

Media Markt Denizbank Kredisine internetten Başvuru

Media Markt Deniz Bank kredisine; telefon ile aramak veya SMS göndermek dışında Media Markt internet sitesine girip başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için siteye girip Denizbank kredi başlığı altında açılan ekrandan T.C kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve istenen güvenlik kodunu girmeniz yeterli olacaktır.

Media Markt Denizbank Kredisine Personel İle Başvuru

Media Markt personelleri kredi için müşterilerine yardımcı olmaktadır. Beğendiğiniz ürüne belirtip kredili alacağınızı beyan etmeniz durumunda ilgili personel sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler genel olarak T.C kimlik numarası ve cep telefonu numarasıdır. Verdiğiniz bilgiler ışığında web sitesinden sizin yerinize kredi talebinde bulunacaktır.

Media Makt Denizbank Kredisi Şartları

Media Markt Denizbank kredisinden faydalanmak için bazı şartları yerine getirmek gerekir. Öncelikle, kredi işlemine başvurabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. T.C vatandaşı olmak yine aranan şartlar arasındadır. İşin içine banka ve kredi gibi kavramlar girdiği için T.C vatandaşı olmayan kişiler bu imkandan faydalanamazlar. Her kredi çekme işleminde olduğu gibi müşterinin daha önceden oluşmuş kredi notu da önemlidir. Müşterinin kredi çekmesine herhangi bir engel olmaması gerekir. Media Markt’ten hiç alışveriş yapmamış kişiler için bu krediyi almak oldukça güçtür. Krediyi almak için kurumun belirlediği tutarda alışveriş yapmış olmak gerekir.

Media Markt, yapılan alışverişleri Denizbank aracılığı ile 60 aya kadar taksitlendirebilir. Ancak alınan ürün ve ürünün tutarına göre taksit sayısı azalabilmektedir. Cep telefonu alımlarında 3500 TL altındaki tutarlarda en fazla 12 ay taksit yapılmaktadır. Tutarın 3500 TL’yi aşması durumunda yapılacak taksit sayısı en fazla 6 aydır. Bilgisayar almak isteyen müşteriler için taksit sayısı en fazla 12 aydır. Notebook almak isteyen müşteriler içinde aynı durum geçerlidir. Yine azami vade 12 aydır. Tutarının daha düşük olması sebebiyle tablet alımlarındaki taksit sayısı en fazla 6 aydır.

Media Markt Kredisi Kampanya Koşulları

Media market kredisi; gerçek kişiler tarafından sadece seçili ürünlerde kullanılabilir. Kredi tutarı üzerinde alt ve üst limit bulunmaktadır. 500 TL altında kredi kullanılamayacağı gibi 15.000 TL üzerinde de kredi kullanılamaz. Aynı kredi ile birden çok ürün satın alınamaz.

Ürünü alınca müşteriye verilen proforma fatura üzerinde ilgili kredinin yazılı olması zorunludur. Ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içinde vazgeçilmesi, ürünün iade edilmek istenmesi veya değiştirilmek istenmesi durumunda kullanılan kredinin tamamen kapatılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu