Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar 2018

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar ihtiyaç sahiplerinin gelir beyan edebilecekleri bir belgeleri olmamasına rağmen kefil gözetmeksizin ve senetsiz bir şekilde kredi imkanı sağlamaktadır.

Maaş Aldığım Banka Maaşımın Kaç Katına Kredi Verir?

Çalışmayan Kişiler Kredi Çekebilir Mi?

Bankaların sağladıkları bu hizmet özellikle çiftçilik ile uğraşan kişiler gibi düzenli bir geliri olmayan ihtiyaç sahiplerini konu almaktadır. Çiftçilik, hayvancılık, tarım, esnaflık, arıcılık, seracılık vb. meslek dallarında mesleklerini icra eden kişiler banka kredilerine ihtiyaç duyduklarında gelir beyannamesinde bulunamamaktadırlar. Bunun nedeni aylık düzenli olarak maaşlarının olmamasıdır. Genellikle yıllık olarak kazandıklarından dolayı bankalar da bu konuyu önemseyerek müşteri potansiyellerini arttırma yoluna gitmektedirler.

Maaş Bordrosuz Kredi Çekmek İçin Şartlar Nelerdir?

  • Maaş bordrosu olmasa da ihtiyaç sahipleri düzenli yada düzensiz olan gelirlerini başka yollarla ispatlamalıdırlar.
  • Kredi kartı kullanan kişiler kartın borcunu her ay düzenli yatırıyorlar ise maaş bordrosuz kredi çekmede bu bir avantaj olarak kişilerin karşısına çıkar. Bu doğrultuda kişilerin kredi notu yükselir. Kredi notunun yüksekliği ise son zamanlarda trend haline gelen güncel bir durum olup kredi verme işlemlerinde bankalar tarfından ilk dikkat edilen konulardan biridir.
  • Kişilerin üzerlerine gayrimenkul kaydı bulunuyor ise bu da kredi taleplerinin onaylanmasında yeterli olmaktadır.
  • Gelir belgesi bulunmasa dahi yüksek kredi notuna sahip olanların kredi başvuruları büyük bir ihtimalle olumlu yanıtlanır.

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalara yapılan başvurularda gerekli olan maaş bordrosu kimi kişiler tarafından problem halini aldığı için maaş bordrosuz kredi veren bankalar kişilerin nakit gereksinimlerini karşılayarak toplumda çok sayıda ihtiyaç sahibine destek olmaktadır. Buna göre maaş bordrosuz kredi veren bankalar şunlardır:

Akbank: Akbank’a gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmanın çeşitli yolları bulunur. Bunlar: SMS ile, internet ile, diğer banka kartları ile ve ATM’ler.
İş Bankası: Evraksız kredi başvurusunda bulunmak için İş Bankası şubelerinden birini ziyaret etmek gerekmektedir.

ING Bank: ING Bank gelir belgesiz kredi başvurularında 3 bin TL’ye kadar kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bankanın hem şubelerinden hem de telefon bankacılığı uygulamasından faydalanılması mümkündür. 1,99 faiz oranlı Mini Kredi ürünü ile kişilere nakit ödemesi yapmaktadır.

Denizbank: 55.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayan Denizbank 36 aya kadar vade imkanı da sunmaktadır. Üstelik gelir belgesi aramadan kişilere büyük oranlı destek sağlamaktadır. Aynı zamanda bu kadar büyük paraya kefil de istememektedir. Denizbank’ın şubelerinden veya telefon bankacılığından yararlanılarak gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunulabilir. Eğer kişilerin kredi notları yüksek ise veya geçmişte kredi borçlarından dolayı problem yaşanmamış ise yani kişilerin sicili bozuk değil ise kısa zamanda başvuru olumlu değerlendirilir.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Maaş bordrosuz kredi veren bankalara aşağıda ki evraklarla başvuru gerçekleştirilir.

  • Kimlik
  • Güncel fatura
  • Esnaflar da gerekli olan vergi kimliği
  • Çiftçileri ilgilendiren çiftçilik belgesi

Yorum Yapın