Maaş Aldığım Banka Maaşımın Kaç Katına Kredi Verir?

Kredi talebiniz sonrasında ne kadar kredi verilecek olduğu çok sayıda kritere göre belirlenir. Peki, maaş aldığım banka maaşımın kaç kadar kredi verir?

Bankaların Kredi Kampanyaları

Bankalar belirlemiş oldukları pek çok kritere göre ne kadar kredi vereceğini belirler. Maaş aldığım banka maaşımın kaç katına kadar kredi verir sorusunun yanıtı ise bu kampanyalar tarafından şekillenebilir. Zaman zaman yapılan kampanyalar kapsamında, direkt olarak bankanın maaşın 5 katına kadar kredi verdiğini görürsünüz. Kişinin maaşı, kişinin maaşının ötesinde kişinin yaptığı meslek de aynı şekilde verilecek olan krediyi belirleme konusunda önemlidir.

Memur kişilerin kredi talebi;

Memur olan kişilerin kredi taleplerinde 20 kata kadar kredi verilmesi de söz konusu olabiliyor. Bunun için memurun kredi notunun yüksek olması, daha önce banka ile olan ilişkilerinde herhangi bir sorun yaşanmamış olması yeterli oluyor.

Yapılan kampanyalar kapsamında ise kişinin kredi almasının maaşının 10 katına kadar çıkabilecek olduğunu söyleyebiliriz. Maaşa göre ne kadar kredi alınır gibi bir soru sorulduğunda, soruya cevap olarak çok sayıda etken olacaktır. Bunları da göz önünde bulundurarak kredinin talep edilmesini sağlayabilirsiniz.

Krediyi Nasıl Alacaksınız?

Koşulları sağladığını düşündüğünüz bir kredi için yapmanız gereken başvurudur. Kredi başvurusunun anında gerçekleşmesi online oalrak mümkün. Dilerseniz kredi almak istediğiniz bankanın resmi internet sitesinden direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi almak için sizden istenen maaş bordrosu olmayacak. Maaşınız konusunda banka direkt olarak bilgi alır ve bu bilgi üzerinden hareket eder. Sizin yapmanız gereken, başvuru sırasında gereken doldurmanız istenen formların doldurulmasını sağlamak. Sonrasında uygun bulunması halinde başvurunun tamamlanması ve sizin kredi almanız sağlanacaktır.

  • Online başvuru
  • Bankaya direkt başvuru
  • Çağrı merkezi iletişim

Gibi yolları deneyerek, kredi almak için gerekli adımı atabilirsiniz. Bu durumda direkt olarak başvurunun gerçekleşmesi sağlanacaktır. Kredi nasıl alınır sorusuna verilen yanıt üzerinden hareket ederek, kredi alabilirsiniz. Bankanın onay vermesi ile talep ettiğiniz nakit tutarı kredi olarak almanız sağlanacak. Başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yapın