Limitsiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bu zamana gördüğümüz tüm kredi kartlarının bir limiti var. Peki, limitsiz kredi kartı ne? Limitsiz kredi kartı nasıl alınıyor? Limitsiz kredi kartı hakkında merak ettikleriniz sunuluyor. Limitsiz kredi kartı hakkında bilmeniz gereken, aslında limitsiz denen kredi kartının banka tarafından üst sınırlar ile sınırlandırıldığı. Yani aslında kişinin sınırsız şekilde alışveriş yapabilmesi için belli bir sınır gözetiliyor. Fakat bu sınır, banka ile iletişime geçilmesi durumunda arttırılabiliyor.

Kredi Kartı Limitleri;

  • 0 ile 6.000 arasında minimum sınırlamalar söz konusu.
  • Orta derecenin üstünde olan limit 15000 liradır
  • Bazı bankalar 20000 lira ve üzeri limitlere çıkmaktadır.

Yukarıda verilenlerin dışında sınırlama ise direkt olarak gelir belgesi son derece yüksek olan kişiler için sunuluyor. Bu limit ile kişinin araba alması dahi mümkün olabiliyor. Bunun için limitlerin son derece yüksek ve limitsiz denebilecek kadar yukarıda olduğunu söyleyebiliriz.

Limitsiz Kredi Kartı Kimlere Verilir?

Limitsiz kartların çıkarılması mümkün. Limitsiz kredi kartı almak bu durumda tamamen kişi için statü ifade eden bir durum. Bunun için direkt olarak kredi kartı almak isteyen kişilerin taleplerinin statü kapsamında olduğunu söyleyebiliriz.

Limitsiz kredi kartı almak için yapılması gereken, gelir belgesi ile başvurunun gerçekleşmesi. Milletvekilleri, ünlü olan kişiler, şirket sahipleri direkt olarak başvurularını yaparak limitsiz kartı statü kapsamında satın alabiliyor. Bu kart statü ifade eden nitelik taşıyor. Bunun dışında yapılacak olan kredi kartı alışverişleriniz için direkt olarak bankayı bilgilendirmeniz yeterli oluyor.

Kredi Kartı Almak İçin Genel Şartlar

Limitsiz kart başvurunuzun onaylanması için direkt olarak daha önceden açmış olduğunuz kredi ve kredi kartı borçlarındaki ödemelere bakılır. Bunun dışında direkt olarak kredi kartı kullanımları sonrasında elde etmiş olduğunuz kredi puanı da önemlidir. Kredi puanının yüksek olması, kişinin bankalar ile herhangi bir sorun yaşamaması, gelir belgesinin son derece yüksek olması gibi şartların sağlanması gerektiğini bilmelisiniz. Limitsiz kredi kartı başvurusu için yapılması gereken bankanın müşteri hizmetleri iletişime geçmek. Kısa sürede dönüş yapılacak, banka tarafından kartı alıp alamayacağınız konusunda net bilgi verilecektir.

Yorum Yapın