Kredi Notu Aramayan Bankalar 2018

Kredi Notu Aramayan Bankalar 2018

kredi notu aramayan bankalar

Kredibilgisi.net olarak Kredi Notu Aramayan Bankalar konusuna açıklık getiriyoruz. Önce bu aramayı neden yaptığınız konusunda hemfikir olursak halinizden anlamamız daha kolay olacaktır. Sorularınıza da böylece daha kolay yanıt bulmuş olacaksınız. Kredi borcu bilindiği üzere hepimizin sırtında kambur. Ne zaman bir şey almaya kalksak aklımıza geliyor ve belki de almaktan vazgeçiyoruz her seferinde. Kimi zaman gecikiyor kredimiz ya da eksik yatırmak zorunda kalıyoruz. Dolayısıyla kredi notumuz düşüşe geçiyor ve belki de bir düre donra kredi çekemeyecek duruma geliyoruz.

Ancak bu raddeye gelmemek için de öncesinde defalarca araştırma yapıyoruz. Yine de kurtuluş olmuyor ve yeniden yolumuza devam ediyoruz. Ancak ne ile devam ediyoruz? Elbette kredi notu aramayan bankalarla devam ediyoruz çünkü başka türlüsü güç.

Neden Bu Bankalar Tercih Ediliyor?

Tahmin edeceğiniz gibi bu kredi notu düşüp de kredi alamayan kişilerin sayısı hayli fazla. Dolayısıyla onlara bir çıkış kapısı mahiyetinde kurulmuş kredi notu aramayan bankalar. Çünkü kredi borcu olan kişiler türlü türlü arayışlara giriyor bu açığı kapatabilmek için. Peki, başarılı olabilme imkânlarının ne kadar düşük olduğundan haberdarlar mı? Hayır.

Kredi notu aramayan bankaların varoluşunun sebebi de bu. Eğer kredi notunuz düşükse ve krediye çok ihtiyacınız varsa bu bankaları tercih ederek kredi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacaktır. Aksi halde kredi çekim işlemleriniz zorlaşacak ve sizi biraz daha uğraştıracaktır.

Bilgi: Kredi Notu kategorimizde kredi notlarına dair çok önemli bilgiler bulabilirsiniz.

Bu Bankaların Sistemi Nasıl İşler?

Bankalar normal şartlarda taşıt, ihtiyaç ya da konut kredisi gibi kredilerle size ödeme kolaylığı sağlamak için başvurduğunuzda kredi notunuza bakarlar ve eğer kredi notunuz düşükse kredi isteme noktasında sizden kefil isteyerek kredi vermeyi tercih etmektedirler. Ancak bu işlemler zaman alır ve sizin kredi alırken harcadığınız süre zararınıza işler. Kredi notu aramayan bankalar ise sizden bunu talep etmeden size kredi imkânı sağlamayı kabul eder. Bu da bankaların kampanyalarıyla ve başka yollarla sağlanır. Bulmanız imkânsız denecek kadar az olsa da karşınıza böyle bankalar çıkacaktır. Hepsine itibar etmemenizi şiddetle öneriyoruz. Çünkü her banka müşterisine güvenmek ister ve dolayısıyla bu durumu kabullenmeleri biraz zor olur.

Daha önce yayınladığımız Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar başlıklı yazımızda bu konuyla alakalı pek çok bilgi paylaştık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yapın