Kredi Almak İstiyorum Ama Kara Listedeyim 2018

Kredi Almak İstiyorum Ama Kara Listedeyim

Normalde kara listede olan kişilere banka tarafından kredi verilmezken, artık bazı yollar aracılığı ile bankalar tarafından kara listede olan kişilere de kredi imkanı sunuluyor. Bunun için bazı yapılması gerekenler ve bazı şartlar bulunmaktadır. Kişinin kredi alabilmesi için bankanın standart yöntemleri dışında bazı yöntemler bulunmaktadır. Bunlara bakacak olursak senet yolu ile kişiye para verme bunlardan biridir.

Kara Listede Olan Kişi Nasıl Nakit Para Kazanır?

Diğer yöntemlerden biri ise komisyon yolu ile nakit para alma işlemidir. Banka kredi verirken kredi notuna bakmaktadır, düzenli olarak işi olmayan kişilere kredi vermemektedir ancak bu yöntem de kredi notu ya da düzenli bir işte çalışıp çalışmadığına, SGK olup olmadığına bakılmamaktadır. Bu kredi almak istiyorum ama kara listedeyim diyen kişiler için çok avantajlı bir durum olarak görünüyor. Bu sayede bir çok kişi normalde kredi alamazken, bu yolla nakit paraya ulaşıyor ve para ihtiyacını karşılıyor. Bu sayede borçlarını çok rahat bir şekilde ödeme imkanı elde ediyorlar.

Kara Listede Olan Kişilere Kredi Veren Yerler Neresidir?

Kredi almak istiyorum ama kara listedeyim diyen kişiler için artık durum o kadar ümitsiz değil. Kara listede olsanız bile artık nakit para ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılamanız mümkün. Bunun için yapılması gerekenlerin başında ise nakit para alabilmek için gerekli yerlerin tesbitini yapmaktır. İşe bu tespitle başlamak gerek. Detaylı bir araştırma yaparak nakit para verecek güvenli bir yer tespit edilir.

Güvenilir bir yer bulduktan sonra dikkat edilmesi gereken ikinci noktaya gelinince, bu nakit alınan yerlere geri dönüşüm olarak ne kadar para verilecek. Böylece kişi ne kadar para alacağını ve karşılık olarak ne kadar para ödeyeceğini tespit etmiş olacaktır. Bu aşama da tamamlandıktan sonra paranın alınacağı yere gidilerek para temin edilir, gerekli ihtiyaçlar bu para tarafından karşılanır. Bankalardan kredi alamayan kişiler için önemli bir avantaj olan bu yöntem insanları zor durumdan kurtarıyor ve ihtiyaç duyulan zamanlarda para bulmasına yardımcı oluyor. Belli faizlerle alınan para sonrasında geri ödenmektedir.

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Bir Cevap Yazın