Kobi Kredisi Veren Bankalar

2020 yılının gündemden düşmeyen konuları arasında KOBİ desteği var. KOBİ destek kredisi veren bankalar hangileri? Destek kredisi nasıl alınır? Kobi nedir? Merak ettiğiniz soruların yanıtları verilmiştir. Kobi desteği 13 banka tarafından itina ile sağlanacak.

Kobi Kredileri

KOBİ kredisi almak için kobi kredisi veren bankalar aracılığı ile sunulan şartların sağlanıyor olması kontrol edilir. Bunun için direkt olarak hangi şartları sağlayan kişiler tarafından KOBİ kredisi alınabileceğini de kontrol edebilirsiniz. Peki, hangi bankalar destek veriyor?

  • Ziraat Bankası
  • Vakıf Bank
  • TEB Bankası
  • Yapı Krdi
  • Alternatif Bank
  • Deniz bank
  • Garantisi Bankası
  • Ve diğer 13 bankanın içinde olan bankalar kobi desteği ile kredi veriyor.

Kredi almak için sağlamanız gereken şartlar olduğunu unutmayın. İlk olarak imalat sektöründe ya da ihracat alanında faaliyet göstermeniz isteniyor. Bunun dışında yıllık cironuzun 25 milyon liranın altında olması yani küçük ölçekli bir şirket olmak son derece önemli. Bunların sağlanması durumunda ancak KOBİ desteğinin talep edilmesi söz konusu olabilir.

KOBİ Destek Kredisinde Faiz Oranları

Peki, sunulan KOBİ destek kredilerinde faiz oranları ne olacak? Faiz oranlarının ne kadar olduğu da son derece önemli. Bankaların KOBİ desteği için faiz oranlarında farklı uygulamalarının olması söz konusu. Örnek olarak Ziraat Bankası tarafından aylık olarak yüzde 1.54 gibi bir faiz oranının uygulanması söz konusudur. KOBİ desteği faiz oranları kapsamında sunulan oranlar üzerinden direkt olarak aldığınız destek kredisi için ne kadar ödeme yapacak olduğunuz konusunda bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

KOBİ Destek Kredi Başvurusu

Kredi almak için başvurunuzu yapacaksınız. Şartları inceleyerek, almak istediğiniz kredi için şartları sağlıyor olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu durumda direkt olarak kredi başvurusunu yapabilirsiniz. dilerseniz bilgi almak adına hangi bankadan kredi alacaksanız müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuzun gerçekleşmesi durumunda onay gelirse direkt olarak kobi desteği almak mümkün olacak. Kredi detayları ve sormak istediğiniz sorular için müşteri temsilcileri anında bilgi verecek. KOBİ desteği hakkında detaylı bilgiler için bankanın müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz..

Yorum Yapın