Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Bu yazımızda kefilsiz kredi veren bankalar listesini siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya çalışacağız. Kefilsiz kredi almak istiyorum diyenlere müjde niteliğinde haberlerimiz var. Siciliniz bozuk olabilir ya da devam eden krediniz hali hazırda düzenli olarak ödeniyor da olabilir. Tüm bunlar kredi notunuza etki eden unsurlardan bazıları ancak merak etmeyin, kefil göstermeden kredi alabileceğiniz çok fazla banka var. Kefilsiz kredi başvurusu ile alakalı tüm bilgiler burada. Yazımızın devamın istediğiniz bu krediyle ilgili tüm detaylar yer alıyor.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri

Acil nakit ihtiyacınıza daha hızlı yanıt alabilmek adına sizler de dijital bankacılık devi olan adresleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede başvurularınızı şube üzerinden yapmanıza da gerek kalmıyor ve direkt online olarak taleplerinizi oluşturabiliyorsunuz. Yeni dönemde bu adreslerin sayısı arttı ve dilerseniz bankaları da hep birlikte inceleyelim.

kefilsiz kredi veren bankalar

Enpara

Qnb Finansbank bünyesinde hizmet veren ve dijital bankacılığın en güzel örneği olarak karşımıza çıkıyor. Muazzam bir hizmet politikasına sahipler ve her geçen gün kendini biraz daha geliştiren bu banka ile sizleri de tanıştırmak istiyoruz. Kredi taleplerinizi online dünya üzerinden ya da mobil uygulama aracılığı ile oluşturabiliyorsunuz. Şubeye gitmenize gerek kalmıyor ve daha da önemlisi belge göndermek zorunda değilsiniz. Bununla birlikte kefile de ihtiyacınız olmayacak ve tek bir tık ile sizler de kredi başvurunuzu yapabileceksiniz. Üstelik krediniz onaylandığı takdirde saniyeler içerisinde hesaplarınıza aktarılıyor ve çekim yapmak için şubeye gitmenize de gerek kalmıyor. Online olarak hesaplarınızı kontrol etmeniz yeterlidir.

CEPTETEB

Türkiye Ekonomi Bankası bünyesinde hizmet veren ve dijital bankacılığın en kıymetli örneklerinden bir tanesi olan Cepteteb, Enpara ile birlikte en çok tercih edilen bankalardan biri olmayı başarıyor. Kefilsiz kredi veren bankalar listesinde de en üst sıralarda yerini almış durumda. Ceptetebli olmak için başvurularınızı online olarak yapabilir ve kartınız geldikten hemen sonra kredi başvurularınızı da yine online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Belge istemiyorlar ve bunun için kefil göstermenize de gerek yoktur. Cepteteb ailesine katıldığınız takdirde birbirinden özel kredi fırsatları da karşınıza çıkacaktır. Yine Enpara’da olduğu gibi krediniz onaylandığı takdirde hesaplarınızı kontrol etmeniz yeterli olacak ve işlemlerinizi de online olarak takip edebileceksiniz.

Yapı Kredi

Maksimum 10.000 liralık bir kredi hakkınız var. Kefilsiz kredi veren bankalar arasında Yapı Kredi de yer alıyor ve 36 ay vade gibi muazzam bir taksit seçeneği karşınıza çıkıyor. Kredi başvurularınızı online olarak yapabiliyor ve kefile de ihtiyaç duymuyorsunuz. Bunun yanı sıra belge gönderimi ya da şube ile görüşme gibi bir durum da asla ve asla söz konusu değildir.

Dijital bankacılık konusunda güven veren adreslerden bir tanesi olduğunu düşünüyoruz ve kredi konusunda da tahmin edilenden daha bonkör davranıyorlar. Sizler de acil nakit ihtiyacınıza yanıt almak adına Yapı Kredi markasını tercih edebilir ve başvurularınızı online olarak yaparak yine takip işlemlerini de bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Şartları

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Kredi notunun riskli seviyede olmaması (Bknz: Kredi Notu Kaç Olmalı)
  • İpotek olacaksa eşin rızası yazı yoluyla bankaya beyan edilmesi
  • Bankaya bildirilen gelirin resmi muteber bulunması

Bankalar Neden Kefil İster?

Aslında pek çok banka kredi notunuz ve geliriniz yerindeyse kefil istemiyor. Ancak başvurunuz, kredi notunuza göre değerlendirilir ve bankalar tarafından şartlı onaylanabilir. Şartlı onaylanan krediler için kefil ya da ipotek göstermek durumunda kalmanız muhtemeldir. Bankaların kefil isteme durumu tamamen bundan ibarettir.

Kefil Aile İçinden Birisi Olabilir Mi?

Ailedeki kişilerin düzenli bir kazanca sahip olduğu sürece kefil olabilir. Fakat değerlendirme sürece tamamıyla müracaat ettiğiniz bankanın inisiyatifine kalmış durumdadır. Ayriyeten ödenmemiş kredi gidişatında kefil olmuş aile ferdinin üzerinde var ise eğer ev yahut arabaya haciz işleminin de başlayacağı unutulmamalıdır.

Kefilsiz Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

Kefilsiz kredi başvurusu yapmak için yukarıda belirttiğimiz gibi, Enpara, CEPTEBEB, ve NKolay Kredi gibi dijital bankaları değerlendirebilirsiniz. Belirli şartlar sağlanıyor ve kredi notunuz kredi kullanabilecek seviyedeyse kefilsiz belgesiz kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz.

Yorum Yapın