İş Bankası Pos Destek Hattı Numarası: 0850 724 7 767

İş Bankası pos destek hattı ile arıza ve sorunlarınıza 7/24 destek alabilir, müşteri hizmetleriyle gerekli konularda iletişim kurabilirsiniz.

iş bankası pos destek hattı numarası

İş bankası pos destek hattı telefon numarası ve bankanın pos cihazları hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Üye işyerlerine özel olarak hazırlanan çalışmalardan bir tanesi olan pos hizmeti sayesinde sizler de ödemelerinizi daha kolay bir şekilde alabilecek ve daha da önemlisi bekleme süresini kısaltma şansı elde edeceksiniz. Bankanın pos destek hattı ile birlikte soru ve sorunlarınıza gün içerisinde dilediğiniz an yanıt alabiliyor ve çözüm bulabiliyorsunuz.

İş Bankası Pos Destek Hattı Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

  • Pos destek iletişim numarası: 0850 724 7 767
  • Bu telefon numarası üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz.
  • Pos destek hattı ile yalnızca ”Üye İş Yerleri” işlem yaptırabilir.

İşbank pos destek hattından hattından, Pos ve ÖKC arızaları, hesap mutabakatı, hesap özeti, çalışma koşulları, diğer üye iş yeri ürün ve hizmetleri, pos Kod10 mesajı hakkında yardım, ekstre ve rapor talepleriniz, sarf malzemesi talepleriniz ve daha bir çok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Pos Destek Nedir?

İş Bankasının üye iş yerlerine özel 7/24 kesintisiz hizmet verdiği, firmaların arıza taleplerine çözüm sağladığı, yalnızca arıza bildirimleri ile sınırlı kalmayıp üye iş yerleri için pos ekstre, çalışma koşulları ve bilumum üye iş yeri hizmeti sunan, pos cihazınız için gereken rulo ve sarf malzeme taleplerinizi de iletebileceğiniz destek hattıdır.

İş Bankası Mobil POS

​Ürünlerinizi adrese teslim edip kapıda ödeme ayrıcalığı mı sunmak istiyorsunuz? O halde sizler de mobil pos avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilir ve müşterilerinizin taleplerine de doğrudan yanıt verebilirsiniz. İşbank mobil pos ile birlikte GFKS teknolojisi ayaklarınıza kadar getiriliyor ve ödemelerinizi kapıda alabiliyorsunuz. Müşterilerinize daha hızlı ve daha pratik bir hizmet sunabilmek adına sim kartınızın olması yeterlidir ve başvurularınız neticesinde mobil pos hizmeti de aktif hale getirilecektir.

Soru ve sorunlarınız için de yine İş bankası pos destek hattını kullanabilir ve aramalarınızı dilediğiniz an yapabilirsiniz.

İş Bankası Temassız POS

İş Bankası tarafından sunula pos ayrıcalıkları saymakla bitmiyor ve temassız pos hizmeti de bunlardan bir tanesidir. Kartın temassız okuyucuya yakınlaştırılması, ödeme almak adına yeterli olacaktır ve bu süre zarfında herhangi bir şekilde şifre ya da farklı bir bilgi girişine de gerek kalmıyor. Zamanı lehinize çevirmek ve teknolojinin nimetlerinden en iyi şekilde faydalanmak adına sizler de temassız pos hizmeti alabilirsiniz.

Kasa yoğunluğunu azaltmak ve süreci daha hızlı hale getirmek adına son dönemin en popüler uygulamalarından bir tanesi olduğunu da bir kez daha hatırlatmak gerekiyor.

İş Bankası Ortak POS

İş Bankası pos destek hattı ile ilgili bilgi verdikten sonra pos cihazı türlerine de göz atmak istedik ve listemizde yer alan ortak posu da sizinle paylaşmak istiyoruz.

Birden fazla pos kullanımı gerçekleştiriyor ve bu kullanımı tek bir cihaza entegre etmeyi düşünüyorsanız eğer merak etmeyin, İş Bankası sizin yerinize harekete geçmiş durumda ve ortak pos ile birlikte bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Zamandan tasarruf etmek ve daha fazla cihazla dolaşmamak adına bu pos hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kobi ve üye iş yerlerine özel pos çalışması ile birlikte müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyan İş Bankasını sizlerin huzurunda tebrik ve takdir etmek istiyoruz ve bu çalışmanın kısa süre içerisinde sektördeki diğer bankalara da örnek olduğunu görebiliyoruz.

Türkiye iş bankası pos cihazları hakkında daha detaylı bilgi için:
https://www.isbank.com.tr/TR/kobi/uye-isyeri-ve-pos-urunleri/Sayfalar/uye-isyeri-ve-pos-urunleri.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu