İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma 2019

iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

İş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma ile tüm sorularınıza anında çözüm bulabiliyorsunuz. Ülkemizde ilk kurulan özel finans kuruluş olan Türkiye İş Bankası bu nedenle geniş müşteri tabanına sahiptir. Ülkemiz genelinde yüzlerce şube ve ATM cihazına sahip olan İş Bankası ayrıca her geçen gün çeşitli kampanya ve promosyonlara imza atıyor. Güler yüzlü kadrosu ile kaliteli bankacılık hizmetleri sunan Türkiye İş Bankası bu sayede en beğenilen bankalar arasında bulunuyor.

Diğer bankalarda olduğu gibi Türkiye İş Bankası çağrı merkezi de oldukça yoğun olabiliyor. Bu durum sonucunda ise müşteriler sıra beklemek zorunda kalabiliyor. Bu sebeple müşteri hizmetleri üzerinden bankacılık hizmetleri daha kısa sürede alınabiliyor.

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri numarası aranarak zaman tasarrufu da sağlanabiliyor. 24 binden fazla çalışanı ile Türkiye’nin en gözde bankalarından olan Türkiye İş Bankası müşterilerine daha pratik bir biçimde hizmetler sunabilmek adına 7/24 çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri hizmeti sunuyor.

Bu sayede İş Bankası müşterileri direk müşteri hizmetlerinden işlemleri tek başına yapabiliyor. Ticari ve bireysel bankacılık alanında öncü olan Türkiye İş Bankası bu sayede pek çok ticari firmalar tarafından da tercih ediliyor. Geniş mesai saatleri sayesinde kusursuz bankacılık hizmetleri sunulan İş Bankası bu sayede takdir kazanan bankalar arasında bulunuyor.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri

Pek çok finans kuruluşlarında olduğu gibi Türkiye İş Bankası’ndan da direk müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanabilir. 7/24 hizmet sunan çağrı merkezinden zaman kaybetme yerine 0850 724 0 724 müşteri hizmetleri aranarak kredi kartı ve bankamatik kartı işlemleri, hesap bakiye öğrenme, güncel kampanyalar ve daha birçok işlemler gerçekleştirilebilir. Ayrıca İş Bankası’na ait tüm bankacılık hizmetlerinden faydalanmak için https://www.isbank.com.tr kurumsal sitesinden de giriş yapılabilir. Türkiye İş Bankası herhangi bir şubesine başvurularak veya İşCep Mobil Bankacılık kanalından da işlemler gerçekleştirilebilir.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye İş Bankası’ndan vadeli ya da vadesiz mevduat hesabı açtırdıktan sonra tüm işlemleriniz için ”0850 724 0 724” İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını direk arayabilirsiniz. Ya da ”444 02 02” Türkiye İş Bankası numarasından iletişime geçebilirsiniz. Bu aşamadan sonrasında sesli yanıt sistemi üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz. Sistem tarafından ilgili menüye aktarıldıktan hemen sonrasında hızlı bir biçimde ”0” tuşuna basarak direk müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bu aşamadan itibaren çağrı merkezinde müşteri sırası bulunmazsa İş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma işlemi gerçekleşir.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Faydaları

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanarak zaman bakımından avantajlı olabilirsiniz. İş Bankası şubesinden işlemler yaptığınızda sıra durumu olduğundan zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Ya da banka şubesi uzak mesafede bulunduğunda mesai saatlerine yetişemeyebilirsiniz. Bu sebeple gün içerisinde yoğun olmanız ve zamanınızın kısıtlı olması durumunda müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden Yapılan İşlemler

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlandığınızda dilediğiniz bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın tüm promosyonları, kampanyaları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kredi kartınızın veya bankamatik kartınızın güncel limitini öğrenebilirsiniz. Vadeli veya vadesiz mevduat hesabınızı kapattırabilirsiniz. Şubeye nazaran daha pratik bir biçimde hizmet sunan müşteri hizmetleri sayesinde tüm işlemlerinizi sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden İşlem Yapılabilmesi İçin

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerinden bankacılık hizmetleri alınabilmesi açısından öncelikle bankadan hesap açtırılması gerekiyor. Tercihiniz doğrultusunda en yakın İş Bankası şubesine başvurarak vadeli veya vadesiz mevduat hesabınızı aktif edebilirsiniz. Bu işlemden sonra dilerseniz Türkiye İş Bankası internet bankacılığı için şubenizden veya müşteri hizmetleri üzerinden paralarınızı oluşturabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Üzerinden Havale/EFT Yapılabilir Mi?

Türkiye İş Bankası müşterileri havale ve EFT gönderim işlemini sadece internet bankacılığından, mobil bankacılığından ve banka şubesinden gerçekleştirebilir. Müşteri hizmetleri üzerinden genellikle hizmetler hakkında bilgi alınabilme, bakiye ve limit yükseltilebilir. Bunun haricindeki para transfer işlemleri diğer kanallar üzerinden yapılabilir.

Düşük faiz oranları ile isminden sıkça söz ettiren Türkiye İş Bankası’ndan kesintisiz çağrı merkezi hizmeti alınabiliyor. Bu sayede tercihiniz doğrultusunda hafta içi veya hafta sonlarında çağrı merkezinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri servisi sayesinde internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ayrıca şube hizmetleri hakkında de detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Profesyonel müşteri hizmetleri yetkililerinin yer aldığı müşteri hizmetleri biriminden kredi kartı veya bankamatik kartınıza ilişkin tüm sorunları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Özetle bankacılık alanında tüm sorun ve görüşleriniz için İş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Yorum Yapın