İş Bankası İban Sorgulama

İş bankası iban sorgulama hesaplama ile alakalı detaylı bilgileri bu sayfamızdan bulabilirsiniz. İban numarasını bilmeyip öğrenmek isteyen İş Bankası müşterileri için iban sorgulama işlemi internet üzerinden son derece pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Bununla beraber şube telefon bankacılığı mobil hizmetleri aracılığıyla da hizmet sunmaktadırlar.

İş Bankası İban Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı üzerinden IBAN sorgulama işlemi için www.isbank.com.tr adresine giriş yaparak iban sorgulama sekmesi aracılığıyla sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra havale ve EFT gibi işlemlerinizi problemsiz bir biçimde halletmenize olanak tanıyan bu hesap numarası aracılığıyla uluslararası seviyede hesap numaranız tanınmış olacaktır. İş Bankası müşterileri iban numarasını arzu ettiği bu adımlardan birisini izleyerek öğrenebilirler.

IBAN numaram yok, bankayı aradım ancak müşteri hizmetleri yoğun ve ulaşamadım, mobil bankacılığım da mevcut değil, elimde yalnızca hesap bilgilerim var diyorsanız işte size hesap numaranız ile IBAN hesaplama işlemi;

  • İş Bankası iban hesaplama sayfasına giriniz.
  • İstenen bilgiler kısmında hesap tipini seçiniz.
  • Şube kodunu yazınız
  • Hesap numaranızı yazınız

Hesapla butonuna bastığınızda girmiş olduğunuz bilgiler karşılığında İş Bankası IBAN bilgileriniz karşınıza çıkacak ve İş Bankası iban sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

İş Bankası IBAN Öğrenme

Türkiye İş Bankası hesabınız var ancak IBAN numaranızı bilmiyorsunuz veya bir arkadaşınız için aynı durum geçerli ise bunu öğrenmenin yolu;

  1. Bankayı arayarak öğrenmek
  2. Mobil bankacılıktan hesap bilgilerinizi tıklayarak öğrenmek
  3. Hesap numarası elinizde ise IBAN hesaplama işlemi yapmak şeklinde özetlenebilir.

İş Bankasına bağlı iban numaranızı öğrenmek için öncelikli olarak İş Bankası telefon bankacılığı ve müşteri hizmetleri servisinden yararlanabilirsiniz. Çok daha kısa bir zamanda öğrenmek istiyorsanız ve hesap numaranızı biliyorsanız mobil hizmetlerden yardım alarak İş Bankası hesabınızın iban numarasını öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığı hizmeti ile iban numaranızı öğrenmek için 0850 724 0724 numaralı İş bankası müşteri hizmetleri hattını arayıp sesli yanıt sistemi vasıtasıyla iban numarası öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil bankacılık hizmetini kullanıyorsanız cihazınız üzerinden mobil bankacılık hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabınız bölümüne gelerek hesap bilgileriniz arasından iban numaranıza ulaşabilirsiniz. Tüm bu yöntemlerin dışında pek tabii en yakın İş Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisinden iban numaranızı öğrenmeyi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu