ING Bank Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı konusunda başarılı işlere imza atan ING Bank’a kredi kartı başvurusu sms ve online olarak yapılabilir, birkaç gün içinde kartınızı elinize alabilirsiniz.

İnternet bankacılığı konusunda başarılı işlere imza atan ING Bank’a kredi kartı başvurusu sms ve online olarak yapılabilir, birkaç gün içinde kartınızı elinize alabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Ing bank, müşterilerine farklı türlerde kredi kartları sunmaktadır. Memnuniyet verici bir kredi kartı portföyüne sahip. Bonus ve Pegasus gibi markalarla anlaşmalar yapmıştır. Bu anlaşmalar dahilinde farklı ve dikkat çeken ürünleri de portföyüne eklemiştir.

  1. ING Bonus Card: Tüm bonus fırsatlarından faydalanılabilir. Bunun yanı sıra; Ing Asistan hizmetinden yararlanmak mümkün.
  2. ING PegasusBolBol Classic: Hemen her harcamada kazandıran bir kart türüdür. Alışverişlerin masraflarını karşıladığı gibi uçuş masraflarını da karşılamaktadır. Daha ayrıcalıklı bir sonuç elde etmek isterseniz Pegasus Premium karta başvuru yapabilirsiniz.
  3. Light Kart: Peşin alışverişlerde sonradan taksitlendirme yapılabilmektedir. Taksitli avans özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda bu kredi kartında yıllık kart aidatı bulunmamaktadır.
  4. ING Bonus Anında Kart: Yalnızca beş dakikada bu karta sahip olunabilir. Bu kartı ayrıca bonus klasik yerine de geçmektedir.

Bu kredi kartları birbirinden avantajlı özelliklere sahiptirler. Herkes ihtiyaç ve isteklerine göre istediği kart için başvuruda bulunabilir.

İng Bank Kredi Kartı Başvuruları

ING bank kredi kartlarına başvurmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Belirtilen resmi kanalların her hangi birinden kredi kartı başvurusunda bulunulabilir. ING Bank kredi kartı başvurusu sms, online ve telefon bankacılığından yapılabiliyor. Başvuru için en bilindik yöntem ise şubelerden başvuru yapmak olarak karşımıza çıkıyor. Herkes kendine en yakın şubelerden birine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Şubeye giderken istenen evrakların tamamlanmış olması işlemleri daha da hızlandıracaktır.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılıyor?

En kolay kredi kartı başvuru yöntemlerinden biridir. İstenen kart adı sms olarak bankaya gönderilir.

  • ING Bonus için KART,
  • Ing PegasusBolBol Classic için PGSKLASİK,
  • Ing PegasusBolBol Premium için ise PGS yazılır.

Daha sonra bir boşluk bırakılarak TC Kimlik numarası yazılır. Bu sms, 2205 numarasına gönderilir. Bu mesajın gönderilmesi akabinde kredi kartı başvurusu yapılmış olur.

ing bank kredi kartı başvurusu sms

Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 0 600 numaralı ING telefon bankacılığı aranır. Bu hat üzerinden müşteri temsilcisiyle irtibata geçilir. İstediğiniz kredi kartı türünü dile getirerek kredi kartı başvurusunda bulunulur.

Mobil – İnternet Bankacılığı ile ING Kredi Kartı Başvurusu

Mobil ya da internet bankacılığı ile de kart başvurusunda bulunulması mümkündür. Akıllı telefonlar ile başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra; masa başı bilgisayarlarla da internet bankacılığı hizmetinden yararlanılabilir. ING resmi internet sitesi üzerinden hemen başvur butonu tıklanır. Ekrana gelecek olan form doldurulur. Böylece başvuru yapılmış olur.

ING Bank online kredi kartı başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

ING Kredi Kartlarının Avantajları

ING, turuncu hesap sayesinde vadesiz hesabınızda duran paranıza kar ettiren bir bankadır. Bu avantajları banka kredi kartlarında da gerçekleştirebilirsiniz. Kart sahibi olurken bazı ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. İng aidatsız kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz ama bu durumda taksitli ödemeler yapmanız mümkün olmaz. Kredi kartının avantajlarından yararlanmak istediğinizde öncelikle ne amaçla kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Sık sık uçuyorsanız Pegasus, alışveriş yapıyorsanız Bonus tercih edebilirsiniz. Başvurularınızı SMS, internet ve İng bank şubelerinden yapabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içinde kartınız adresinize teslim edilecektir.

Yorum Ekle