ING Bank Kredi Karti Basvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı konusunda başarılı işlere imza atan ING Bank’a kredi kartı başvurusu sms ve online olarak yapılabilir, birkaç gün içinde kartınızı ele geçirebilirsiniz.

İnternet üzerinden ya da SMS ile İng kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bonus kart ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz, bonus puan kazanarak ekstra para elde edebilirsiniz. Kart boşluk kimlik numaranız yazılarak 2205’e gönderilmesi durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınır. İnternet üzerinden de yanınızda cep telefonu olduğu halde başvuru yapabilir, başvuru sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. ING bonus kart başvurusu yapmak için de aynı şekilde başvuru sürecini yönetebilirsiniz. Pegasus kart için de başvuru yaparak uçak biletlerinizden mil kazanabilirsiniz. Daha ayrıcalıklı bir sonuç elde etmek isterseniz Pegasus Premium karta başvuru yapabilirsiniz.

ING Kredi Kartının Avantajları

ING turuncu hesap sayesinde vadesiz hesabınızda durana paranıza kar ettiren bir banka. Bu avantajları banka kredi kartlarında da gerçekleştirebilirsiniz. Kart sahibi olurken bazı ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Mesela +destek acil asist hizmetleriyle çeşitli iş kollarında ihtiyacınız olan bağlantıları kısa sürede kurabilirsiniz. İng aidatsız kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz ama bu durumda taksitli ödemeler yapmanız mümkün olmaz. Kredi kartının avantajlarından yararlanmak istediğinizde öncelikle ne amaçla kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Sık sık uçuyorsanız Pegasus, alışveriş yapıyorsanız Bonus tercih edebilirsiniz. Başvurularınızı SMS, internet ve İng bank şubelerinden yapabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içinde kartınız adresinize teslim edilecektir.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu için tıklayın.

Yorum Yapın