İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır?

İng bank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgileri paylaşıyoruz.

İnternet bankacılığı konusunda başarılı işlere imza atan İNG Bank’a kredi kartı başvurusu sms ve online olarak yapılabilir, birkaç gün içinde kartınızı elinize alabilirsiniz.

İNG Bank Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

İng bank, müşterilerine farklı türlerde kredi kartları sunmaktadır. Memnuniyet verici bir kredi kartı portföyüne sahip. Bonus ve Pegasus gibi markalarla anlaşmalar yapmıştır. Bu anlaşmalar dahilinde farklı ve dikkat çeken ürünleri de portföyüne eklemiştir.

  1. İNG Bonus Card: Tüm bonus fırsatlarından faydalanılabilir. Bunun yanı sıra; İng Asistan hizmetinden yararlanmak mümkün.
  2. İNG PegasusBolBol Classic: Hemen her harcamada kazandıran bir kart türüdür. Alışverişlerin masraflarını karşıladığı gibi uçuş masraflarını da karşılamaktadır. Daha ayrıcalıklı bir sonuç elde etmek isterseniz Pegasus Premium karta başvuru yapabilirsiniz.
  3. Light Kart: Peşin alışverişlerde sonradan taksitlendirme yapılabilmektedir. Taksitli avans özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda bu kredi kartında yıllık kart aidatı bulunmamaktadır.
  4. İNG Bonus Anında Kart: Yalnızca beş dakikada bu karta sahip olunabilir. Bu kredi kartı ayrıca bonus klasik yerine de geçmektedir.

Bu kredi kartları birbirinden avantajlı özelliklere sahiptirler. Herkes ihtiyaç ve isteklerine göre istediği kart için başvuruda bulunabilir.

İng Bank Kredi Kartı Başvurusu

İNG bank kredi kartlarına başvurmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Belirtilen resmi kanalların her hangi birinden kredi kartı başvurusunda bulunulabilir. İNG Bank kredi kartı başvurusu sms, online ve telefon bankacılığından yapılabiliyor. Başvuru için en bilindik yöntem ise şubelerden başvuru yapmak olarak karşımıza çıkıyor. Herkes kendine en yakın şubelerden birine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Şubeye giderken istenen evrakların tamamlanmış olması işlemleri daha da hızlandıracaktır.

İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu SMS İle

En kolay kredi kartı başvuru yöntemlerinden biridir. İstenen kart adı sms olarak bankaya gönderilir.

  • İNG Bonus için KART,
  • İng PegasusBolBol Classic için PGSKLASİK,
  • İng PegasusBolBol Premium için ise PGS yazılır.

Daha sonra bir boşluk bırakılarak TC Kimlik numarası yazılır. Bu mesaj, 2205 numarasına gönderilir. Mesajın gönderilmesi akabinde kredi kartı başvurusu yapılmış olur.

ing bank kredi kartı başvurusu sms

Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 0 600 numaralı İNG telefon bankacılığı aranır. Bu hat üzerinden müşteri temsilcisiyle irtibata geçilir. İstediğiniz kredi kartı türünü dile getirerek kredi kartı başvurusunda bulunulur.

Mobil – İnternet Bankacılığı ile İNG Kredi Kartı Başvurusu

Mobil ya da internet bankacılığı ile de kart başvurusunda bulunulması mümkündür. Akıllı telefonlar ile başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra; masa başı bilgisayarlarla da internet bankacılığı hizmetinden yararlanılabilir. İNG resmi internet sitesi üzerinden hemen başvur butonu tıklanır. Ekrana gelecek olan form doldurulur. Böylece başvuru yapılmış olur.

İNG Bank online kredi kartı başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

İNG Kredi Kartlarının Avantajları

İNG, turuncu hesap sayesinde vadesiz hesabınızda duran paranıza kar ettiren bir bankadır. Bu avantajları banka kredi kartlarında da gerçekleştirebilirsiniz. Kart sahibi olurken bazı ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. İng aidatsız kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz ama bu durumda taksitli ödemeler yapmanız mümkün olmaz. Kredi kartının avantajlarından yararlanmak istediğinizde öncelikle ne amaçla kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Sık sık uçuyorsanız Pegasus, alışveriş yapıyorsanız Bonus tercih edebilirsiniz. Başvurularınızı SMS, internet ve İng bank şubelerinden yapabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içinde kartınız adresinize teslim edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu